dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

8 000 000 zł61 100 m² 130,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Rozalinie, działka położona jest w malowniczym miejscu pod lasem. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o numerze 1925, położona na terenie Wójtowej Roli, o powierzchni 265 m . Nieruchomość przeznaczona jest do celów rekreacyjnych, wypoczynkowych oraz uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 003 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - marcelin, gm. Szczecinek. Na sprzedaż działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w miejscowości Marcelin, gmina Szczecinek. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: 952 m Wymiary: ok. 20 m x 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł242 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą. Jedna z nielicznych działek w tak dogodnej lokalizacji. Mpzp. Cena oferty jest ceną netto. Tej nieruchomości nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 245 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R ogłoszenia: #376dz0725 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 854 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1854 m 2 w Ujściu bezpośrednio przy markecie dino. Idealna do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. 11 km od centrum Piły. . Działka płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 627 m² 189,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową położona w malowniczym regionie Pojezierze Sejneńskie, zaledwie 7 km od Sejn. Nieruchomość o powierzchni 2627 m oferuje aż 20.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł5 000 m² 45,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), co.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł18 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania ziemi inwestycyjnej w powiecie Bielskim, to ta oferta powinna Ciebie zainteresować. Działka o powierzchni 1,8 ha znajdująca się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 175 m² 93,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1175m2, wym. 27m (szer.) x 44m (dł.) położona w niewielkiej miejscowości Płomieniec ,w gminie Mrozy. Teren częściowo porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 454 m² 403,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż gmina Lesznowola, zlokalizowana przy ul. Słonecznej. Powierzchnia 5454 m2 w kształcie trapezu. Szerokość działki od 23 do 60 m. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszelkich udogodnień? Działka z budynkiem po sklepie, możliwość adaptacji na budynek mieszkalny - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 195 m² 192,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Dolaszewie, gm. Szydłowo - idealne miejsce na Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 5 działek w Nowej Wsi Wielkiej pod Lidzbarkiem Warmińskim. Nieruchomość znajduje się na skraju wsi w odległości 7 km od Lidzbarka Warmińskiego i 6 km od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 213 m² 45,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska, kształtna działka rolna o pow.4213 m2 położona w Brzoskwini gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej drodze gminnej. Ma kształt czworokąta o orientacyjnych wymiarach 80m.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 040 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknie usytuowanej działki budowlanej o powierzchni 1040m2, położonej w malowniczej okolicy - otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Kędzierówce w gminie Prażmów. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, symbol M. Obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: parter.

Szczegóły ogłoszenia

164 400 zł1 644 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 130/33 o powierzchni 1644 m 2 w Laskowie, gmina Szamocin. Bardzo dobry dojazd z drogi nr 191 Chodzież- szamocin. Odległość do Szamocina 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr. 406 znajdująca się przy ul. Obrońców Pokoju przeznaczona pod lokale usługowe, zabudowę wielorodzinną oraz usługi medyczne. Cena jest ceną Netto Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 317 100 zł2 726 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka inwestycyjna we wrocławiu - oporów działka uzbrojona: wodociąg, kanalizacja oraz częściowo deszczowa atrakcyjne tereny inwestycyjne, niedaleko du Ż.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł5 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sady, działka 5000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży teren o pow. 4475mkw zlokalizowany w Kajetanowie, gm. Zagnańsk. Szer. ok 15m Media: energia, woda, gaz, kanalizacja. Wg aktualnego mpzp grunt przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł25 450 m² 10,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 duże działki idealne dla osób szukających miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu. prowadzenia agroturystyki lub zwyczajnie chcących posiadać swój kawałek ziemi z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 855 m² 1 225,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kraków okolice ul. Opolskiej 28,55 ar działka usługowa z przeznaczeniem pod zabudowę budynkami usługowymi Nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna nieruchomość gruntową niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

385 566 zł2 154 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w żurczynie/zamościu pod Bydgoszczą. Graniczy z lasem od północy. Teren objęty planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

119 770 zł826 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z projektem domu Olimpin Lokalizacja: olimpin Powierzchnia działki: 826 m Cena za m : 145 zł Cena całkowita działki: 119 770 zł Projekt domu: julia III dom.

Szczegóły ogłoszenia

736 050 zł2 103 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2103mkw, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Bawełnianej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1588 m , położona w Warszawie Wawer, falenica, przy ul. Przylaszczkowej. Nieruchomość objęta jest prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł388 m² 3 608,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż działka, 388 m , Warszawa, praga-Południe. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 017 m² 599,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1017 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Mazur, w Rynie, przy ulicy Lipowej, zaledwie 50 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 439 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia działki: 1439 m2 Numer działki: 1190/1 Współrzędne: 49.654018, 19.107603 (np. współrzędne skopiować i wkleić w mapy google).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/4 o powierzchni 446m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 280 m² 259,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3280 m2, możliwość kupna większej powierzchni - Jachranka, gmina Serock, powiat legionowski Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 300 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 53 ary, położonej w miejscowości Bezwola w gminie Wohyń, powiecie radzyńskim (woj. lubelskie). - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przy kompleksie leśnym z bezpośrednim dostępem do lasu. Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 525 m² 78,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 15,25 a, zlokalizowanej w malowniczym Straszydlu, powiecie rzeszowskim. Te działki to.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł707 m² 1 115,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana: na sprzedaż działka usługowa przy ul. Potockiego w Pogórzu przy granicy z Gdynią i ul. Dąbka, o powierzchni 707 m2. Teren jest częściowo ogrodzony, płaski.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 900 m² 17,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę z rozpoczętą budową domu w Osinie. Nieruchomość o powierzchni 7900 m2 w kształcie prostokąta usytuowana jest w sąsiedztwie nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zespół czterdziestu działek z drogą wewnętrzną położony zaledwie pięć minut spokojnej jazdy od miejscowości gminnej Wolin oddalonej od morza o 18 km ( Międzyzdroje ) i tylko.