dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

260 000 zł1 063 m² 244,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1063 m - Żory (rój), ul. Wodzisławska 264 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1063 m , położona w spokojnej części dzielnicy Rój. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

232 990 zł1 013 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka w sąsiedztwie lasu z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny Teren Zabudowy Usługowej 1408 m2 w Krze Duże, gm. Radziejowice, pow. żyrardowski. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

417 120 zł1 264 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł14 700 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąki klasy IV i V na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,47 ha ziemi rolnej (łąka) - 1,13 ha klasy łiv, 0,34 ha łv. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

305 900 zł1 330 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Dobrzewinie, ul. Chłopska, przy drodze asfaltowej, teren płaski, kształt nieregularny, przy działce woda, prąd, gaz, tp, kanalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka we Wrocławiu bezpośrednio przy aow, wjazd od Muchoboru Wielkiego. Dojazd drogą asfaltową. Działka inwestycyjna, super cena ze względu na możliwość realizacji Studium Wrocławia przewidujące.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 000 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunty rolne o pow. 6,00 ha w jednym kompleksie. W planie zagospodarowania przestrzennego część gruntu około 8800m2 przewidziana pod zabudowę zagrodową na warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł280 075 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż teren O powierzchni ok. 28 hektarów z linią brzegową jeziora i własnym lasem, wydana decyzja o warunkach zabudowy gmina Gołdap Pojezierze Północnej Suwalszczyzny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3001 m2, położona we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Rycerskiej, obręb Skarżysko Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 300 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Chrośla, gmina Dębe Wielkie przy ul. Mazowieckiej o łącznej powierzchni 3300 m2. Działka nr 321- 800m2 (11m szerokości) Działka nr 322- 2500m2 (35m.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana 1500 m2, białołęka Mańki Wojdy. Działka 36,83x 40,58 m, nieogrodzona, dojazd drogą szutrową. Prąd w drodze przylegającej do działki, woda w drodze za.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł4 400 m² 454,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana (mpzp) o powierzchni 44 ary w miejscowości Staniątki położonej pomiędzy Krakowem i Niepołomicami. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł1 200 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Cegłowa w uroczej okolicy 1200 m wz Urocza działka gotowa do budowy w malowniczej okolicy 1200 m2 Na sprzedaż działka nr 293 o powierzchni 1200 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z jedyną taką ofertą dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł46 000 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka ze stawem rybnym na pograniczu Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna okolica obok zielonej ściany lasu. Nieruchomość ma łącznie powierzchnię ponad 4,5ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana #a - 1364 m2 w sąsiedztwie kilku wybudowanych domów i malowniczym obrębie Cząstkowa Mazowieckiego. Zgodnie z mpzp (symbol mn), idealna działka pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tomaszowice- kolonia. Cechy fizyczne działki: - powierzchnia: 3000m2 - wymiary: ok 24szer. x 152 m dł. - kształt: prostokąt - ukształtowanie: teren zróżnicowany Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 8 arów położona w Łambinowicach w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Odległość do miasta Nysa 20km, niemodlin 15 km,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 573 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1573 m2, leżąca w Siedlcach. Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Korzenna działka ewidencyjna w części leży.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 305 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na wybudowanie domu marzeń lub letniskowego azylu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Przedstawiamy działkę nr 233, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Ujazd.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 166 m² 198,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1166 M | pozwolenie na budowę | media | radom | ul. Jastrzębskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1166 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 922 m² 259,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*sprzedane Działka budowlana w sercu Świniarska 20 arów - Świniarsko, ul. Papieska, gm. Chełmiec - idealna pod Twój wymarzony dom z ogrodem. Czasem trafia się miejsce, które od razu budzi.

Szczegóły ogłoszenia

19 370 000 zł65 000 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 6,5 ha Duchnów gmina Wiązowna. Działka w najszerszym miejscu o szerokości 125m, w najwęższym 85m, głębokość nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80 600 m² 18,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: prywatne jezioro o powierzchni ponad 6 ha, razem z działkami do niej przynależącymi razem 8,06 ha. Sprzedaż dotyczy działek: nr. 606 - 6.9 ha - jezioro nr. 243 - 0,96 ha, nr.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 114 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa działka pod budowę domu - bez czekania i zbędnych formalności. Takie oferty w Dobrzewinie szybko znikają z rynku. Na sprzedaż działka 1114 m2 - idealna pod dom jednorodzinny. Id.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł950 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchniach od 900 m do 1050 m , w cenie od 350 do 390 zł/ m , przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 862 m² 590,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną 1862 m2 Kaszczorku. Nieruchomość doskonale skomunikowana z centrum dojazd na starówkę zajmuję niecałe 15 minut samochodem,20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł10 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Jaworze przy skrzyżowaniu ul. Kuzienniczej z ul. Żwirową. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 29/2.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł7 842 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 7842 m , położona w miejscowości Łubno, gmina Dynów. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 909 m² 83,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż kotły, gm. Bielsk Podlaski Powierzchnia: 0,1909 ha Ta działka to prawdziwa perełka! Położona w miejscowości Kotły idealny dojazd od strony Sobótki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

522 600 zł804 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 804 m2. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł8 001 m² 83,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa | Jaworzno Byczyna, ul. Abstorskich | 8001 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 8001 m , położona w Jaworznie, w dzielnicy Byczyna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości składającej się z trzech działek budowlano rolnych położonych w Woli Nieszkowskiej, gmina Bochnia. Działki przylegające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: morze 2,5 km (czyli 5 min autem, 10 rowerem, 25 jak się zgubisz z gofrem w ręce) Zalew Kamieński 800 m (raj dla wędkarzy i fanów sportów wodnych) Bezpośredni wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 666 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 000 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki 4000 m kw. Teren nieogrodzony, dojazd drogą asfaltową, teren płaski, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działka dająca duże możliwości jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł1 882 m² 349,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na budynek mieszkalny jednorodzinny. Opis Na sprzedaż: działka budowlana 1882 m w otoczeniu lasów - Kartuzy (burchardztwo), gm. Kartuzy, woj. pomorskie Zapraszamy do.