dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 967 ogłoszeń

132 000 zł1 493 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest ciekawa działka budowlana (14,93 ar) w miejscowości Łęka, gm. Korzenna, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zlokalizowana końcu spokojnej uliczki w sąsiedztwie lasku sosnowego w otoczeniu domów wolnostojących , z dala od zgiełku i hałasu ,gotowa do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niedaleko Jeziora Rokola i Pałacu Bielińskich w Otwocku Wielkim; 4 działki budowlane z wydanymi Warunkami Zabudowy, zatem z zapewnionym pozwoleniem na budowę po wejściu w życie.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 000 zł3 400 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Na sprzedaż działka budowlana położona w wyjątkowym kompleksie 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 105 m² 398,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania ciekawą, narożną działkę o pow. 1105m2 w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej - dz. nr 725/20. Wymiary działki to 38m x 34m x 27m, wjazd od południa lub zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie budowa domu nie zaczyna się od walki z urzędami, błota na budowie i karczowania zarośli? W eko-Osadzie Przezmark przygotowaliśmy grunt tak, abyś mógł skupić się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 660 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka o powierzchni 3660 m2 położona w Częstochowie, na granicy dzielnic częstochowa/kiedrzyn w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chciałabym zaproponować Państwu 3 działki budowlane w malowniczej miejscowości Małe Gacno w gminie Cekcyn. Działka: powierzchnie działek są następujące: 1047 m2, 1270 m2, 1067 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z własnym lasem - to idealna propozycja dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się swobodą wypoczynku na własnym, zielonym terenie. Oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 153 m² 110,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec/ okolica skoczowa płaska, widokowa działka budowlana Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchi ok 11,5 ara ( istnieje możliwość zakupu większego areału) pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 714 m² 232,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 760 m² 226,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków? To idealna działka dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1760m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W sprzedaży 2 działki zlokalizowane przy ul. Przylasek w Rzeszowie. Działki znajdują się z dala od zabudowań, co jest dużym atutem. Łączna powierzchnia działek wynosi 3,14 ha, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2832 m 2 , położona w miejscowości Niestuszewo bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka o wymiarach 45 x 92 m. W tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 039 m² 143,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych części Beskidu Wyspowego. To miejsce zachwyca przestrzenią, spokojem i pięknymi panoramicznymi widokami na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

8 840 000 zł13 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Wyjątkowy kompleks 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra (radość). Doskonała lokata kapitału pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 916 m² 202,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Sobienie Szlacheckie - 2916 m - pełne media przy działce Na sprzedaż działka o powierzchni 2916 m , położona w miejscowości Sobienie Szlacheckie, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 264 m² 41,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 62 arów w Tworkowej, gminie Czchów, powiecie brzeskim. Na teren wydano Warunki zabudowy(wz) co umożliwia staranie się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 287 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,3287 ha, położona w miejscowości Paszowa, gmina Olszanica, powiat leski. Nieruchomość wyróżnia się spokojnym położeniem w luźnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł2 363 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Warszawa Białołęka, ul. Szynowa Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 2 368 m , obejmujący działki ewidencyjne nr 32/1, 33/1 oraz 34/1 obręb 4-04-15. Cena: 1 560.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 282 m² 171,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1282 m2/ objęta w mpzp pod wolnostojący dom jednorodzinny / - cisza, zieleń i nowe domy | Donimierz Szukasz miejsca na dom z dala od zgiełku, ale bez odcinania się od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej - nakło śląskie Parametry działki: powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł464 m² 558,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną, zadbaną działkę rekreacyjną z domkiem letniskowym, usytuowaną na terenie rod Kalina (w rejonie Jez. Jankowskiego), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę przygotowaną do wykonania indywidualnego projektu budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Czatkowicach Dolnych przy ul. Konwaliowej zaledwie 2 km od centrum Krzeszowic. To idealna lokalizacja dla osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

189 180 zł1 051 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana na uboczu turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 521 m² 164,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1521 m - Bramki, ul. Północna gm. Błonie, pow. warszawski zachodni Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1521 m , położona w miejscowości Bramki.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopodal Gdowa i Wieliczki. Regularny kształt prostokątny, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

76 790 zł1 097 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gwieździn to wyjątkowa lokalizacja na mapie, stworzona dla osób pragnących ucieczki od miejskiego zgiełku. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł850 m² 464,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Krakowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży rodzinny ogródek działkowy znajdujacy się W miejscowości balice przy aleji jurajskiej - rod fiskus oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax działka Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu 13 działek budowlanych w powiecie lubińskim w miejscowości Niemstów. Każda z działek w kwocie od 80 zł za m2 do 85 zł za m2, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 070 m² 242,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1070 m2 położona w Skrzeszewie koło Żukowa w rozwijającej się miejscowości pomiędzy Przyjaźnią, a Glinczem, gmina Żukowo. Złożony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Sobótce koło Wrocławia! Piękny widok na Masyw Ślęży! lokalizacja Sobótka ul. Gołębia powierzchnia 915 m2 mpzp, możliwa zabudowa: dom wolnostojacy lub bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 439 m² 868,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1439 m - centrum Pruszcza Gdańskiego Atrakcyjna działka budowlana położona w centrum Pruszcz Gdański. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki zlokalizowanej przy ulicy Łowieckiej w Sokołowie Podlaskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek oznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 494 m² 233,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków? To idealna działka dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1494m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł5 200 m² 24,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O g Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2026 r. poz. 399).

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł21 437 m² 23,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiślica,gmina skoczów, powiat cieszyński grunt siedliskowy Oferuję Państwu na sprzedaż grunt Z możliwością zabudowy o powierzchni 21437m2. Teren pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony.