dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

2 000 000 zł8 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czechowice - dziedzice wydane warunki zabudowy grunt usługowo- przemysłowy Prezentuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni ok. 80ar z wydanymi warunkami zabudowy na budowę hali.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 040 m² 239,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grodziec, powiat bielski Proponuję Państwu bardzo ładną, dobrze nasłoneczniną, widokową działką budowlaną o powierzchni 1040m2. Teren lekko pochyły, wjazd na działkę od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł1 372 m² 190,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko- biała, lipnik ulica orchidei Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1372m2. Teren lekko pochyły, nieogrodzony, nieuzbrojony. Media: woda, prąd, gaz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 249 m² 396,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jaworze działka budowlana Proponuję na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 1249m2. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 35mx36m, dobrze nasłoneczniona, ogrodzona z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 401 m² 28,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dankowice centrum ul. ŚW. Wojciecha ,okolice kościoła Na sprzedaż grunt o pow. 1401m2. Teren płaski, częściowo zadrzewiony. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, nieogrodzona bez.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł1 120 m² 425,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w spokojnej części Rozalina w bliskiej odległości od lasu. NA działkach sąsiednich nowa zabudowa Działka zadrzewiona dużymi drzewami iglastymi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Olsztynie Gutkowo, w pobliżu jeziora Ukiel, o pow. 3275 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 124 m² 168,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w malowniczej miejscowości Michalin w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł39 239 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Milwino (11 minut samochodem od Wejherowa)! Nieruchomość gruntowa o numerze 21/2 i powierzchni 3,92 ha.

Szczegóły ogłoszenia

150 260 zł1 366 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z mpzp w Wilczkowie, gmina Malczyce - idealne miejsce na budowę domu lub inwestycję deweloperską! nieruchomość Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną nr 230/11.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 701 m² 173,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Spośród malowniczych i nieskażonych cywilizacją terenów Kaszub, znajduje się działka, która przyciąga swoją unikalną różnorodnością krajobrazową. Obszar ten, charakteryzujący się bujną.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł22 400 m² 133,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 22 400 m (2,24 ha), położoną w miejscowości Biała Druga, gmina Janów Lubelski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł880 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,80ar położoną w okolicy ul. K. Wojtyły w Rzeszowie. Działka z Warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - 6 działek budowlanych w Frednowach, gm. Iława Tylko w naszym biurze - oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych, każda o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 031 m² 198,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy położoną w Krasnem w powiecie rzeszowskim. Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 031 m² 173,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 685 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1 685 m , położona w Blachowni przy ul. Malickiej. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co czyni ją idealną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na Wyspie Chrząszczewskiej z decyzjami o warunkach zabudowy! Przedmiotem sprzedaży są działki rolno-budowlane nr 61/1, 61/2 i 61/3 o łącznej powierzchni około 0,95 ha.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 420 m² 128,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o łącznej pow. 74,20 ara (+ udział w drodze o pow. 22,31 ara ) zlokalizowana w miejscowości Klimontów gm. Proszowice. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 100 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Zalas. Działka jest w całości budowlana. 31a o wymiarach 21m x 135m. Media są do podłączenia z sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 005 m² 82,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka premium w otoczeniu natury | 3005 m | Lutol Mokry Są miejsca, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Ta nieruchomość to propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Samym Zalewem z Warunkami Zabudowy Atrakcyjna cena! Posiadamy na sprzedaż działkę z bezpośrednim dostępem do Zalewu Kamieńskiego, która położona jest w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna 2 ha - Modzele Bartłomieje, gm. Nowe Miasto, pow. płoński Lokalizacja : Modzele Bartłomieje, gmina Nowe Miasto, powiat płoński Powierzchnia : 20 000 m Wymiary działki :.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł218 000 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dużego gospodarstwa położonego w malowniczej i spokojnej wsi Cywiny Wojskie , w gminie Baboszewo , powiat płoński ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna położona w malowniczej wsi Krajęczyn. Powierzchnia: 2600 m2 Wymiary: 26.5 m x 146 m Szerokość frontu: 26,5 m Media: Woda w drodze (do przyłączenia).

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania mamy działki budowlane usytuowane w urokliwej miejscowości Arcelin koło Płońska. Powierzchnia: 1000 m2 Wymiary: 29 m x 34.5 m Szerokość frontu: 29 m Media: Woda.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 096 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w trakcie uzyskiwania wz- przestrzeń, natura i potencjał inwestycyjny. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w spokojnej, zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 544 m² 116,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1544 m położona w miejscowości Góry, gmina Jakubów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

153 100 zł3 062 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bestwina ul. Rzeczna grunt rolny Proponuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. ok. 3062m2 o wymiarach 32mx 86m. Działka płaska w kształcie trapezu, dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 463 m² 168,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ( 4.463 m2 ) z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Niestępowo (20 minut samochodem od Gdańska)! Nieruchomość gruntowa o numerze 263/13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m , położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 029 m² 173,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 253 m² 71,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa - 4 km od Buska-Zdroju. Przedmiotem oferty jest działka nr 1615/2 o pow. 1253m2, - 2 linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł8 300 m² 68,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 83 ar na sprzedaż w miejscowości Niedźwiedza, gmina Dębno. Przeznaczenie Działki ew. nr 169/1 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 480 zł8 479 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki usługowo-budowlane nr 55/3 i 55/4 o łącznej powierzchni 8479m2, położone w miejscowości Dobra, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

233 450 zł667 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możesz kupić od razu trzy lub jedną. Bardzo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową:   m2,   m2,   m2 Lokalizacja: ~ narożnik ul. L. Staffa a M. Pawlikowskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł7 052 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Stróżewo, w gminie Załuski.Działka znajduje się w regularniej zabudowie wsi, przy asfaltowej drodze, z dostępem do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z panoramicznym widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, pieniny, tatry. Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Knurów, w malowniczej części Podhala położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 571 m² 394,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt dla dewelopera z koncepcją 2918 m2 pum Gądów-Jaszkotle Gotowa koncepcja zagospodarowania terenu oraz koncepcja układów lokali - zapytaj o szczegóły! Prezentujemy ofertę sprzedaży.