dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

387 400 zł1 300 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp - Cząstkowo Mazowieckie / Kaliszki idealne pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł11 434 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,1434 ha w miejscowości Bledzew. Bledzew jest położony na zachodnim brzegu Obry, ok. 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie Śląskim idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 2543 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Milanówku o pow.2500 m2 o wymiarach ok. 39 x 60 m Dojazd do posesji drogą gminną, wszystkie media miejskie przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 445 m² 179,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1445 m cisza, natura i komfort w jednym! Przedstawiamy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni 1445 m (nr ewid. 139/18) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł939 m² 117,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 939 mkw. w miejscowości Kalina gm. Gniezno na nowo powstającym osiedlu. Własna księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł90 915 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety Teren przygotowany pod budowę. Pozwolenie na budowę, projekt domu i dziennik budowy. Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie miejscowość Cisówka, niedaleko staw Zawiesiuchy media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Paszkówka działka budowlana z pięknym widokiem w pobliżu staw. Cicha i spokojna okolica Działka o pow. 39,50a lekko nachylona. Dojazd do działki gminną drogą asfaltową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 800 zł8 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena działki dotyczy nieruchomości rolnej 213/2 - 8300m2. Możliwość zakupu innych działek powierzchnia podana poniżej. Działki rolne i leśne o łącznej powierzchni 3,7200 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 387 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł34 680 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno leśna w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice powiat Poddębicki Działka o powierzchni około 3,46 ha położona w cichej i spokojnej okolicy Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł915 m² 512,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 915 m , położoną w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł804 m² 496,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! Katowice, ul. Świdra (podlesie) działka 804 m | 84mn | media w ulicy | blisko pkp Atuty lokalizacji i działki : Blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 000 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Łazach. Działka zlokalizowana przy drodze gminnej, utwardzonej. Media: kanalizacja miejska i woda miejska przy działce, gaz i prąd w odległości ok. 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 734 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3734 m 2 , która mieści się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny w dzielnicy Dębieńsko przy ul. Odrodzenia. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł543 m² 3 112,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = doskonała lokalizacja, działka budowlana, blisko centrum, w środa śląska bardzo dobra infrastruktura ,sklepy, urząd, szkoła, kawiarnie, restauracje, do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana w pięknej okolicy w granicach Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Działka o powierzchni 4523m2 w kształcie prostokąta o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

2 739 800 zł2 884 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 2884 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów-Powsin. Działka niezabudowana, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Kultury w Powsinie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 86/10 atrakcyjna lokalizacja i duży potencjał Powierzchnia: 1000 m (0.1 ha) Lokalizacja: Gaj Oławski, gmina Oława, powiat oławski, województwo dolnośląskie Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

793 000 zł2 677 m² 296,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna. Przylega do drogi nr 25. Jest plan miejscowy i wjazd z drogi 25. Plan miejscowy - usługi uciążliwe, wytwórczość, składy, magazyny, hurtownie, warsztaty. Komunikacja z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł3 538 m² 179,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malownicza działka budowlana z linią brzegową, położona w otoczeniu lasów, pól uprawnych oraz rzadkiej zabudowy rekreacyjnej i jednorodzinnej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 673 m² 65,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż duża działka znajdująca się W miejsowości racław, gmina bogdaniec. Dobry dojazd Z drogi gminnej. Na sprzedaż działka o powierzchni 2673 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 328 m² 341,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! Działka przemysłowa znajduje się w miejscowości Duchnów, przy ulicy Szosa Mińska, w województwie mazowieckim. Obręb ewidencyjny działki - Duchnów, gmina Wiązowna.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

10 398 000 zł6 932 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł5 100 m² 15,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rekreacyjna w otoczeniu pól, lasu, blisko jeziora Gardno w miejscowości Objazda. Działka położona przy drodze gminnej, zaledwie 2,7 km od jeziora Gardno oraz około 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka przy obwodnicy - Kazimierza Wielka, ul. Henryka Sienkiewicza / Jachimowskiego Na sprzedaż działka o powierzchni 32 arów, położona w Kazimierzy Wielkiej, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 662 m² 641,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola. Teren. Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sieborowice, w gminie Michałowice, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 354 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1354 m , położona w malowniczej miejscowości Szembekowo, gminie Obrowo, w pobliżu Torunia. Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 9.993m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł8 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 8000 m - Przecławice, okolice Wrocławia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 8000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Cisza, woda, zieleń i spokój - czy tego szukasz? Mam atrakcyjną ofertę! Działka 1001 m2 położona w bliskiej odległości od drogi głównej, jednocześnie w drugiej linii zabudowy co.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł20 300 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży grunt -3 działki O powierzchni razem:2,3 ha. Grunt V i VI klasy (las-ok.1 ha reszta pastwiska,łąki). Lokalizacja skotniki gmina Aleksandrów powiat piotrkowski Zapraszamy! Osoba do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę rolną położoną na skraju wsi Sząbruk w sąsiedztwie ul. Andrzeja Samulowskiego w gm. Gietrzwałd. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł4 300 m² 158,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położonych w północno-zachodniej części gminy Leszno w miejscowości Korfowe. Nieruchomości przeznaczone w mpzp pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł10 902 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o powierzchni 1,09 ha w Podnieśnie gmina Suchożebry. Odległość od drogi krajowej nr 63 ok 450m Szerokość ok. 32 m. Nowa cena 85 000 zł Oferta wysłana z programu imo dla.