dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł1 039 m² 1 414,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną we Włochach, przy ul. Klinowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających idealnego miejsca do zamieszkania, miejsca do budowy domu rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł706 m² 382,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowo-zachodniej części miasta Olsztyna przy ul. Bławatnej, w dzielnicy Dajtki. W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 800 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży ładnej działki mieszczącej się w Witoszowie Dolnym. Działka o powierzchni 18 arów, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

120 650 zł3 400 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż ciężkowice, ul. NA stoku Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Ciężkowice (woj. małopolskie, pow. tarnowski) przy ulicy Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki z budynkiem w Grotowie doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą! Lokalizacja: grotów, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia działki: 2400 m Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo blisko położona działka w okolicach Goleniowa z bardzo dobrym dojazdem. Działka położona w miejscowości Budno-oddalonej od Goleniowa ledwie 5 km. Dla klientów mobilnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł12 900 m² 20,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 1,2965 ha w spokojnej, malowniczej wsi Żuraw gmina Janów. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem ze wszystkimi mediami, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Dziaka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł856 m² 115,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Kacicach. Sprzedawana nieruchomość to działka o powierzchni ponad 8,5 a, około 6 a stanowi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł6 229 m² 104,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w strefie przemysłowej 6229 m | granica Łuków / Świdry Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 6229 m , położona w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 400 zł16 780 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt inwestycyjny- wawrów Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie usytuowany grunt o powierzchni 1,6780 ha zlokalizowany w Wawrowie. Ziemia o powierzchni 1,6780 ha, klasy riiib, riva, rivb.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną działkę w Ochli. Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Możliwość zakupienia trzech działek bądz jednej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 378 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Otwock Powierzchnia: 2378 m Warunki zabudowy: dom jednorodzinny + budynek gospodarczo-garażowy Lokalizacja: 700 m od stacji skm Świder Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

286 780 zł1 103 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! - Działka Budowlana - Stanisławie / Lubiszewo Tczewskie Prezentowana nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Stanisławie i Lubiszewo Tczewskie. Są to wsi kociewskie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krościenko Wyżne ok. 1,5 km od granicy Krosna. woj. podkarpackie. Działka równa w kształcie zbliżona do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

CO sprzedajemy? Na sprzedaż działka o powierzchni 2803 m2 zlokalizowana w miejscowości Grochowice. Działka jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł2 598 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Miłoradz. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Działka o pow. 2598 m2 Działka posiada Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł1 190 m² 697,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki komercyjne w doskonałej lokalizacji - centrum Gorzowa Wlkp przy ul.Sikorskiego. Działki o nr ewidencyjnych 2590/1 położona jest bezpośrednio przy ul.Sikorskiego, za nią.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł2 400 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Płaska działka budowlana o pow. 2400m2 położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 241 m² 68,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spełnij marzenie o domu nad rzeką. Działka budowlana w urokliwym, zacisznym otoczeniu! Korczów, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: spokojna, malownicza okolica - idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 409 m² 337,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o pow.1409m2 położoną w Niwach z trzech stron ogrodzoną. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na jeden dom wolnostojący jednorodzinny! Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł20 000 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna około 2 ha - okolice Borzęcina, gm. Stare Babice - Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni około 2 ha , położona.

Szczegóły ogłoszenia

125 250 zł835 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działki budowlanej usytuowanej wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych i działek niezabudowanych, w spokojnej dzielnicy Czerwionki - Dębieńsku (tzw. Dębieńsko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania solidnie doinwestowana działka rod z murowanym domkiem, drewnianą altaną, szklarnią na warzywa i blaszanym magazynem/garażem. Domek ok. 28 m2 posiada pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 139 m² 218,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczej działki o powierzchni 1139m2 zlokalizowanej w miejscowości Lewickie, w okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej. Uzyskane.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 486 m² 147,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Częstkowo , Działka o powierzchni 1486m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje spokój, a jednocześnie masz szybki dostęp do miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień? Te działki w Piątnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 671 m² 28,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy. Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony ) Przy działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej części Międzyborza Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomości oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mn8/u,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 538 m² 99,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cisza, spokój, sąsiedztwo jezior i własny prywatny las- działka z wydanymi warunkami zabudowy w dogodnej odległości od Przywidza, kolbud czy Gdańska- czeka na Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł3 100 m² 774,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 31 arową działkę inwestycyjną w Zakopanem. Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę 5 budynków jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 314 m² 49,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 18,314 m2 w Puszczy Mariańskiej w miejscowości Zator. W ofercie działki podzielone: 152/1, 152/3, 152, 4, 152/5, 152/6 + połowa powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 914 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek - Zażółkiew, gm. Krasnystaw Oferuję na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 39,14 ar (0,3914 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane (z mpzp) w Kamienicy Szlacheckiej. Kilkadziesiąt metrów od ściany lasu, w sielskim, polnym otoczeniu. Bardzo ładna i spokojna lokalizacja, co.

Szczegóły ogłoszenia

6 682 480 zł23 866 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja. Działka inwestycyjna w strefie przemysłowej Poznań Jasin przy drodze krajowej 92, przy granicy ze Swarzędzem. 10 km do węzła trasy ekspresowej S5 w Kostrzyniu i 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 021 050 zł2 269 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną ( możliwość postawienia domu jednorodzinnego ) z linią brzegową jeziora Dadaj. Nieruchomość znajduje się we wsi Nasy , dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Beski niski - widokowa działka na krańcu polski Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 171, o powierzchni 0,1100 ha, położoną w miejscowości Konieczna, gmina Uście.