dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

384 500 zł3 663 m² 104,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka przy Kotuńskiej Drodze | Piła Na sprzedaż działka o powierzchni 3663 m znajdująca się przy Kotuńskiej Drodze w Pile. Działka objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 684 m² 237,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1684 m2 położona w Kozłowie obok Gliwic. Wymiary działki ok.56 x 30 m, teren płaski. Do działki doprowadzona jest woda. W mpzp działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 370 m² 58,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rusinowicach, gminie Koszęcin w rejonie ulicy 1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane w Skwierzynce! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 990 m , położone w miejscowości Skwierzynka jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja 13.05.2026 - UMOWA REZERWACYJNA DO 30.05.2026 Zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Łuszczów Pierwszy gm. Wólka -.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł1 720 m² 419,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kształtna, widna działka 1720 m2 położona w zielonej i spokojnej części południowego Milanówka. Działka narożna, bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej. Prąd, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 617 m² 71,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości zaprasza zaprasza Państwa do zakupu dużej działki rolno-budowlanej z zabudowaniami w centrum miejscowości Baby, gmina Kruszyna. Nieruchomość o powierzchni 3617.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana/usługowa 200 metrów od przybrzeżnego jeziora Bukowo, oraz 3 km od morza. Działka inwestycyjna o powierzchni 7881 mkw. w kształcie zbliżonym do rąbu o długości boków.

Szczegóły ogłoszenia

79 200 zł1 056 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W kustrzycach - twoje miejsce na spokojne życie Gmina Sędziejowice | 1056 m | Media | Atrakcyjna lokalizacja | Spokój i natura Marzysz o budowie domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż jedna z ostatnich działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy na odgrodzonym osiedlu domów w Charzynie. Osiedle vilpark prestige to kompleks położony w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rzepiskach gmina Bukowina Tatrzańska, położona w sąsiedztwie lasu z widokiem na panoramę Tatr. Powierzchnia: 1484 m2 Cena: 239 000 zł. Nr ewid: 4812 Działka lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 2000 m , wydzielana z większej nieruchomości oznaczonej numerem ewidencyjnym 405, położonej w miejscowości Górzno (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

132 660 zł990 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 990m2 w miejscowości Gruszewnia koło Częstochowy. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do Częstochowy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 194 m² 208,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Jezioro Węgorzyno! Tylko 200m do Jeziora! Działka pod Twój dom! Podziwiaj te widoki codziennie! * tylko U nas* lokalizacja: mściszewice - serce Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł5 093 m² 27,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Łęk Dukielskich to właśnie lokalizacja i potencjał tej nieruchomości przyciągają uwagę. Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 237 m² 55,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Wilkowiecko (w gminie Opatów) o powierzchni 1237m. Działka : o pow. 1237m wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1021 m , położona w Brześciu Kujawskim przy ulicy Traugutta. To idealna propozycja dla inwestora, dewelopera lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 985 m² 176,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Kopanka, ul. Kasztanowa (koło Skawiny) Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1985 m , położoną w miejscowości Kopanka,.