dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

195 000 zł3 933 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli znudziło Cię miejskie życie i szukasz spokojnego azylu na wsi, gdzie możesz realizować swoje pasje i pomysły to ta urocza nieruchomość w Chróścinie Nyskiej może być.

Szczegóły ogłoszenia

360 500 zł1 030 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 123 220 zł12 868 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera! Szukasz działki pod budynki jednorodzinne w spokojnej okolicy a jednocześnie z dobrym dojazdem do Poznania? Bliskość do autostrady, asfaltowy dojazd oraz skrawek lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł2 117 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka budowlana, kształtem zbliżona do trapezu, położona w centrum Józefowa. Działka jest zabudowana drewnianym, przedwojenny domem, objęta ochroną konserwatora zabytków. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 640 m² 114,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej. Powierzchnia 1640m2. Wymiary 35.5m. x 46m. Skrzynka z prądem powstaje w odległości 85m. od.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł49 m² 877,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy działkę o numerze geod.199/4, obręb Białostoczek Płn , znajdującą się na terenie objętym MPZP, w okolicy ul.Andersa. Działka znajduje się pomiędzy budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 522 m² 85,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W sąsiedztwie lasu ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną o powierzchni 2522 m 2 , zlokalizowaną w powiecie wodzisławskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł5 811 m² 278,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod inwestycję objęta mpzp o powierzchni 5811 m kw., położona w Stary Konik gm. Halinów. Oferowana działka budowlana znajduje się w rozwojowej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obiszów gmina Grębocice, powiat polkowicki, działka 30 ar, sprzedaż, 240 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana, w mpzp oznaczona pod zabudowę, malowniczo położona w miejscowości Obiszów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 369 m² 72,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz o pow. 13,69 ar w Luszowicach (gmina Chrzanów) znajduje się w cichym, spokojnym miejscu. Ma ok. 13 m szerokości i 126 m długości. Zgodnie z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł1 280 m² 545,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna działka w cichym miejscu Wilczej Góry. Wilcza Góra to urokliwe miejsce graniczące od wshodzniej strony z lasem Magaleńskim. Na działce stary las, ale działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy lasu. Opis działki: na sprzedaż działka o powierzchni 16398 mkw , media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 700 m² 6,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością inwestycji w Ostrowie Warckim, gmina Warta aż 5700m2 Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 786 m² 72,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Lipnik, gmina Wiśniowa. Nieruchomości znajdują się w spokojnym, widokowym rejonie, z wygodnym dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł2 496 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta biura pepper house! Działka 2496 m2 - Wolice - k. Barcina! atuty: - tereny zielone przystosowane pod zabudowę jednorodzinną! - osiedle nowych domów jednorodzinnych charakterystyka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta godna polecenia! zapraszamy serdecznie! oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane w Mysłowicach, które znajdują się w dzielnicy Kosztowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł1 010 m² 891,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w pierwszej lini zabudowy od rzeki Dziwnej z pięknym widokiem. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego możliwość zabudowy do 25% działki do 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł1 366 m² 1 500,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli masz pomysł na zagospodarowanie działki to zadzwoń, porozmawiamy o cenie. Lokalizacja: krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem. Malownicze lasy sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł765 m² 183,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/36 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł1 059 m² 264,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni 1059m z wydanymi warunkami zabudowy. W okolicy powstające i nowo wybudowane domy mieszkalne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł693 m² 432,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o nr ewidencyjnym 50/4, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła dzielnica Tokarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 521 m² 19,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki położonej na malowniczej Sejneńszczyźnie. Ta atrakcyjna działka rolna oferuje nie tylko możliwość prowadzenia rolnictwa, ale także potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 450 zł3 107 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość bezpośrednio przy trasie E-7 Warszawa-Gdańsk. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego około 2400m2 z tej powierzchni jest przeznaczona pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka, 1 000 m2, kłopotów, lubin, 200 000,00 zł, sprzedaż. Atrakcyjne działki na sprzedaż, wokół luźna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż działki budowlane każda o powierzchni 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 200 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Czernidła, gm. Konstancin-Jeziorna Media Prąd, woda i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 33m.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł3 660 m² 159,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa działka nad samym brzegiem jeziora Łapalice, koło Kartuz. Wydana decyzja o warunkach zabudowy zezwala na postawienie 2 budynków mieszkalnych: - powierzchnia zabudowy max. 274.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 946 m² 822,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu budynków magazynowo - produkcyjno - biurowych z parkingiem. Na działce o wielkości 1946m2 mieszczą się z dwa budynki : - Hala / magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka w Cieszanowicach do sprzedania Powierzchnia 2800m2. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej nieurządzonej. W odległości 120metrów droga asfaltowa w której jest wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę. Otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaoferować do zakupu działkę budowlaną o powierzchni 9,6 ara w sąsiadującej z Krakowem miejscowości Tomaszowice. Lokalizacja: działka budowlana mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego ___ Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 z bezterminowymi warunkami zabudowy. W oparciu o decyzję o wz można będzie wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

952 560 zł5 292 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę - bycina, gm. Rudziniec Cena do negocjacji Wyjątkowa oferta dla inwestora poszukującego gotowego gruntu pod realizację kameralnej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 059 m² 127,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanych w miejscowości gminnej - Krotoszyce powiat legnicki zaledwie 10 km od Legnicy. Są to 2 działki budowlane położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 921 mkw, położonej w spokojnej, zielonej części Pyskowic przy ul. Traugutta. To wyjątkowe miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlano-usługową - pokoje gościnne, o powierzchni 5047 m2 położoną w Podgórzynie! Grunt posiada warunki zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł15 940 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Błonie działki usługowe na sprzedaż. Do sprzedania działka 16 tys.m2 PRZY TRASIE POZNAŃSKIEJ Z WJAZDEM BEZPOŚREDNIM oraz w przyszłości z wjazdem od zaplanowanej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł700 m² 214,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Poznaj malownicze działki w sercu Mazowsza, zaledwie kilkaset metrów od brzegów Jeziora Zegrzyńskiego, gdzie rzeka Bug spotyka się z tym wyjątkowym akwenem. To idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Simple Dom polecam Państwu działkę budowlaną, idealną pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego z niezakłóconym widokiem na jezioro Chwałowskie. Własna linia brzegowa!.