dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

358 360 zł1 054 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty 2111 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania działki budowlane Ścięgnach pod Karpaczem. Działkiktóre są na sprzedaż mają wielkości od 1054m2 do 1516m2. Działkiposiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł3 434 m² 489,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt nieregularnego wieloboku. Jej centralna część jest zabudowana budynkiem przemysłowym - wieżą szybową wraz z halą nadszybia, które w przeszłości stanowiły szyb.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Skierdy Gmina Jabłonna. Wymiary: 23,31x42,89 Skrzynka energetyczna w działce Możliwość przyłączenia gazu Na tą chwile woda.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 900 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tecnocasa prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 39 ar (3900 m ) położona w miejscowości Cichawa, w gminie Gdów (woj. małopolskie). Nieruchomość idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 386 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Brzeźnie (powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 1.386 m 2. Bardzo korzystna oferta! Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 668 m² 173,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowalną w Wojcieszycach terem objęty mpzp (5mn) Działka o powierzchni 1668m2 - Prostokąt o wymiarach ok 33,5m.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł1 216 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dojazdem do Poznania. Działka mieści się w granicach geograficznych Skórzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z widokiem na morze w kurorcie nadmorskim Władysławowie. W chwili obecnej użytkowana jest jako pole z przyczepami campingowymi. Urząd gminy Władysławowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł600 m² 398,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-45 Polecam do sprzedaży działkę w pierwszej linii zabudowy od drogi, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem uslug o symbolu 8 mnu (50%.

Szczegóły ogłoszenia

176 640 zł1 472 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są 3 działki 870m2, 1472m2, 1788m2 położone w miejscowości Rurzyca, blisko Szczecina. Dla działek nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł1 237 m² 220,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w bardzo ładnej lokalizacji, z opcją powiększenia o sąsiednią, położona w Buku w otulinie leśnej. Kształt zbliżony do prostokąta. Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 270 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny, na wzniesieniu z piękną panoramą. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w bardzo malowniczej części Gołkowic przy ul. Bocznej, z piękną panoramą na góry - Beskid Morawsko Śląski. - nieruchomości bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł1 344 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 344 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 047 m² 205,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Stobiernej zaledwie 14 km od Rynku w Rzeszowie. Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę o powierzchni 10,47 ara z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł157 702 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana w skład której wchodzą działki nr: 2420/128, 2413/128, 2414/128, 2416/128, 2419/128, 1029/128, 1030/98, 1086/115, 1088/93, 1095/95, 1100/117, 1112/121, 1113/121,.

Szczegóły ogłoszenia

328 265 zł5 142 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

68 499 zł602 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**opis oferty: działka rolna z mpzp w Żychlinie, gmina Stare Miasto** Na sprzedaż działka rolna o powierzchni **602 m **, zlokalizowana w malowniczej miejscowości **żychlin**,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

117 750 zł785 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żagań ulica Wiejska, działki z wydanymi warunkami zabudowy, na sprzedaż. Oferuję działki na ul. Wiejskiej ( Moczyń ) w Żaganiu ,z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł2 549 m² 169,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: janinów, 3.5 km od Grodziska Mazowieckiego Działki: Działki świeżo ujawnione w geoportalu po podziale. Znajdują się na terenach zielonych. W pobliżu zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 4 462 m , położoną w urokliwej części Lasu Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka posiada bezpośredni dostęp do ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną - idealną pod budowę nowoczesnego apartamentowca! Ta atrakcyjna działka znajduje się na południowym stoku, zapewniając malownicze widoki na panoramę Gór.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 310 m² 118,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1310 m2 w miejscowości łękawica, w powiecie żywieckim, województwie śląskim. Świetne miejsce W bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 5 działek rolnych o powierzchniach: 0,92 ha, 1,75 ha, 1,85 ha, 1,94 ha oraz 2,92 ha, położonych w miejscowości Małe Olecko, gmina Wieliczki. W odległości 2 km od działek.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 583 m² 189,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża ładna działka budowlana zlokalizowana na skraju powstającego osiedla nowych domów jednorodzinnych. Posiada utwardzoną drogę dojazdową, doprowadzony prąd i gaz. Teren płaski od północnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku? Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 1157.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł701 m² 426,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czerwonaku nr 48 o pow. 701 m , ul. Łącznik. Blisko pełnej infrastruktury oraz blisko natury. Dostępne są również pozostałe sąsiedzkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 051 m² 138,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki o pow. 2051 mkw. w Mirosławicach przeznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 800 m² 211,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Gąskach w bliskiej odległości od Koszalina oraz Kołobrzegu. Działka jest położona w spokojnym miejscu, idealna dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 480 m² 64,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana usytuowana w kompleksie działek w Nowogardzie przy ulicy Asnyka. Dziaka o powierzchni 1480 m2 położona na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 390 m² 7 194,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Działka inwestycyjna Praga Południe. Podstawowe informacje: działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną w bardzo dobrym punkcie Pragi Południe, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 496 900 zł61 601 m² 24,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, przygotowany pod realizację osiedla 36 domów jednorodzinnych. Teren położony w rozwijającej się części Pyrzyc,.

Szczegóły ogłoszenia

357 750 zł1 350 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1360m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Dobczyn. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 877 m² 173,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Apartament" Jolanta Żelichowska   Działka budowlana w miejscowości Spalona koło Legnicy Do sprzedania działka w miejscowości Spalona o powierzchni 2877 m2 gmina.

Szczegóły ogłoszenia

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

384 500 zł3 663 m² 104,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka przy Kotuńskiej Drodze | Piła Na sprzedaż działka o powierzchni 3663 m znajdująca się przy Kotuńskiej Drodze w Pile. Działka objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 041 m² 29,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 684 m² 237,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1684 m2 położona w Kozłowie obok Gliwic. Wymiary działki ok.56 x 30 m, teren płaski. Do działki doprowadzona jest woda. W mpzp działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 370 m² 58,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Rusinowicach, gminie Koszęcin w rejonie ulicy 1 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane w Skwierzynce! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 990 m , położone w miejscowości Skwierzynka jednej z najbardziej.