dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

1 500 000 zł29 743 m² 50,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki przemysłowej w Ińsku zakwalifikowanej pod działalność gospodarczą. Według planu zagospodarowania działka przeznaczone terenu 181p,U - zabudowa produkcyjna, bazy,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 400 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentowana nieruchomość to zadrzewiona działka w miejscowości Wola Pasikońska w odległości 15km od Sochaczewa. Działka o powierzchni 1400m2 zbliżona jest kształtem do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł18 704 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Planujesz skredytować tę inwestycję zadzwoń. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 1,8704 ha. Grunt składa się z 6 działek o powierzchni między 3000m2 a 3200 m2 każda.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł567 m² 440,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 91- 148 Działka z projektem i pozwoleniem na budowę! Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 568 m2 o wymiarach 25/22 m w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

270 045 zł3 177 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania zalesiona działka budowlana w Tartak Brzózki , gm. Radziejowice, pow. Żyrardów. Powierzchnia 1700 m2. Świetna lokalizacja, cisza i spokój, z jednej strony drogi.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł107 400 m² 3,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o pow. 10,74 ha - pastwiska i zadrzewienia - Kosyń, gmina Wola Uhruska, powiat włodawski, województwo lubelskie Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

749 400 zł2 498 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uzbrojona, słoneczna działka 5 minut spacerkiem od Jeziora Tuchomskiego - Warzenko Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, na obrzeżach Trójmiasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 położona w miejscowości Mykanów, przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 161 m² 103,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka nr 88/6 o powierzchni 0,1161 ha oraz udział w działce nr 88/12 stanowiącej drogę dojazdową. Działka zlokalizowana w Gminie Łapanów, obręb Grabie,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł9 114 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 9114mk. 982: o długości 320m, szerokości 17m. ( wiek lasu około 50/60lat ). 1010: o długości.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 700 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł655 m² 1 389,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowa położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Białegostoku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działkę budowlaną nr 177/5 w Cieszowie ( 5 km od Świebodzic ) z pięknym widokiem na Zamek Książ. Wokół działki zabudowane zabudową jednorodzinną. Świetna lokalizacja wokół.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Wierzchowisko, gmina Żarnów. Teren położony w spokojnej wsi, bliska odległość do lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 696 m² 1 356,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1696 m zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Górna. To propozycja dla inwestorów, deweloperów czy przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł710 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 710 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 515 m² 65,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z prywatną drogą wewnętrzną na ulicy Langiewicza w miejscowości Szewna. Działka o powierzchni 1515m2 mieści się na ul. Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 195 m² 240,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1195 m2, znajdująca się w miejscowości Żukowo. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 799 804 m Grzymały Szczepankowskie, 8,5 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grzymały Szczepankowskie, gmina Łomża, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! jachcice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa Kompleks położony 400 m. od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

270 540 zł1 503 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 1503m2. Na działkę już.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł11 206 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wielofunkcyjna działka budowlano/usługowo/rolno/rodukcyjna o powierzchni 1,12 ha w miejscowości lesieniec/iwanowice - 20 minut od Krakowa! lokalizacja: lesieniec - to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

106 662 zł1 226 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Urokliwe działki z szybkim dojazdem do Gorzowa, mpzp! Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane położone we wsi Łośno, gm. Kłodawa. Działki objęte mpzp - Przeznaczenie terenu - istniejąca.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 100 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane, każda o powierzchni 1100 m2 położone we wsi Granice, gmina Teresin. Działki położone na terenie zmeliorowanym objętym planem zagospodarowania. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł881 m² 202,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowalne W okolicach radzynia Oferujemy do sprzedaży działki budowalne o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o powierzchni od 881 m2 do 1340 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 299 m² 80,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1299 m , położona w miejscowości Sieroczyn. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę, co pozwala rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł1 129 m² 449,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.1130mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w okolicy ul. Traugutta. Media w ulicy przy dzialce. Przeznaczenie terenu - studium - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 000 m² 216 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji 0% podatku pcc Cena 200zł/m2 netto. Kupując rozpoczętą budowę vat 8% = cena brutto 1.080.000 zł (możemy dokonać pierwszego wpisu w dzienniku budowy i rozpocząć korytowanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł60 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren usługowo - przemysłowy położony od A4 ok. 22km ) o pow. ok. 6ha z dojazdem wielkotonażowym z dostępem do bocznicy kolejowej ( trakcja na zachód - wschód ) oraz z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/3 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 929 m² 16,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Wydminach w pobliżu ul. Ełckiej Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5929m2 przeznaczona pod budowę obiektów produkcyjnych, składów.

Szczegóły ogłoszenia

207 750 zł4 151 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy trzy wyjątkowe działki o łącznej powierzchni 14 126 m , z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym (mnu20) oraz rolnym klasy riiib. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka w Zawoi, w obrębie masywu Policy. To wyjątkowe miejsce położone z dala od zabudowań, ale z dobrym dojazdem. Działka do wyodrębnienia z większego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, powiat legionowski, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, położona niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek o po pow. 3000m2 w miejscowości Nowe Gnatowice gm. Teresin, przy granicy z gminą Kampinos, blisko Utraty. Położona bezpośrednio przy gminnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 390 m² 112,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 34 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 307 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 3390 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 463 m² 33,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie.