dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

1 300 000 zł1 198 m² 1 085,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, położona na granicy Matemblewa i Moreny. Działka jest płaska i ogrodzona. W planie zagospodarowania :dom do 4 mieszkań - wielkość powierzchni zabudowy w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 843 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów, osiedle Zacisze-Piastów, działka budowlana, powierzchnia 2,7843 ha, sprzedaż 3000 000zł Oferta inwestycyjna dla dewelopera Oferta sprzedaży działka budowlana o nr geodezyjnym 144.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 433 m² 49,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dwie działki: budowlana i rolna 8km od morza Nieruchomość składa się z 2 działek:działki budowlanej o powierzchni 2733 mkw. w kształcie trapezu o wymiarach ok. 55 x 40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 700 m² 210,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną o powierzchni 4700 m (0,47 ha), położoną w Kielanówce, w gminie Boguchwała, w powiecie rzeszowskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

227 340 zł1 260 m² 180,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana w Częstochowie wdzielnicy Brzeziny przy ul. Poselskiej o powierzchni 1260m.kw o szerokość ok. 40m.Media częściowo przy działce( gazocią i linia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 208 m² 249,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka nad jeziorem Klimkówka! Biuro Nieruchomości "gcn" Gorlice ma przyjemność zaproponować Państwu ofertę sprzedaży pięknej, widokowej działki budowlanej usytuowanej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł2 270 m² 422,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej do remontu. Grunt ma powierzchnie 2270m2 i mieści się przy ulicy Trzebnickiej. Działka sąsiaduje ze szkołą natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 210 m² 583,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Grodzisku Mazowieckim, w dzielnicy Łąki. Działka ma powierzchnię 2209 m i kształt prostokąta. Media, takie jak prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Chrzypsko Małe - Osiedle Dębówiec Opis nieruchomości: działka o powierzchni 1 085 m usytuowana przy głównej ulicy osiedla Dębówiec.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 061 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stobno ul. Lipowa - działka gruntu o przeznaczeniu budowlanym o powierzchni 1 061 m 2 - teren płaski, ogrodzony z dwóch stron - dojazd drogą asfaltową z drogi Piła - Trzcianka -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 200 000 m² 0,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż dwóch działek 4,2 ha | Warunki zabudowy | Spokój i potencjał inwestycyjny Na sprzedaż dwie działki w Leżachowie o łącznej powierzchni 4,2 ha, położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Białej. Działka budowlana o powierzchni 4000m2 z warunkami zabudowy na 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł9 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 932 m² 155,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1932 m 2 położona w Mszanie Dolnej. Działka pochyła, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok. 22,5 x 86m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 394 m² 322,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jasienica - działka budowlana W spokojnej okolicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1394 m , położona w spokojnej części Jasienicy, blisko granicy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 300 m² 6,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczyny w rejonie ul. Młyńskiej o powierzchni 2300 m , w skład w której wchodzi działka 3369/214, zapisana w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 900 m² 110,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w Naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3900 m2 znajdującą się w uroczej,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 318 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana we Wrzosach, gmina Przystajń. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 21,5m x 61m. W planie zagospodarowania przestrzennego posiada oznaczenie rm,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona w pierwszej linii zabudowy, objęta mpzp z oznaczeniem mn/u. Woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 080 m² 832,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Czarny Młyn. Link do filmu - Czarny Młyn- osada.

Szczegóły ogłoszenia

646 400 zł20 200 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową rolną niezabudowaną składającą się z dwóch działek, położoną w malowniczej wsi Siemczyno w odległości ok. 6 km na zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 500 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlane z warunkami zabudowy Hrud, gm. Biała Podlaska. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Hrud, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł9 865 m² 8,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna - gm. Michałowo, tajnica Górna Działka leśna o pow. 9865 m (nr ewid. 792, obręb 0047), położona w kompleksie leśnym między Tajnicą Górną, juszkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości! Ta przepiękna działka o powierzchni 2450m2, położona w malowniczej okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego, to miejsce marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 072 m² 41,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 9072 m , idealną pod budowę domku letniskowego lub całorocznego. Działka położona w malowniczej miejscowości Makowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 728 000 zł14 429 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki o powierzchni 14429 m , położonej w miejscowości Wójtostwo (gmina Pobiedziska) z wydanymi warunkami zabudowy zezwalającymi na budowę pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 502 m² 153,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Boleścinie. Lokalizacja: działka znajduje się w Boleścinie, niedaleko miasta Świdnica. W otoczeniu działki z zabudową jednorodzinną oraz rolne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

196 200 zł1 090 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1090 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 064 m² 101,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3064 m2, położona na kolonii wsi Gągławki, w gminie Stawiguda. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 140 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Wygoda, w powiecie kościerskim, w gminie Karsin, na zachodnim brzegu Jeziora Wdzydze, tuż przy Wdzydzkim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 070 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Goleszów ul. Wolności Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona, płaska działka o powierzchni 1 ha, przeznaczona pod zabudowę przemysłową. Działka zlokalizowana jest bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 810 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5810 m , położona w miejscowości Bolmin, gmina Chęciny, województwo świętokrzyskie. Grunt znajduje się w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 460 m² 191,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę znajdującą się w województwie Śląskim, w powiecie Częstochowskim, w miejscowości Częstochowa przy ul. Naftowej. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

168 500 zł1 685 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez