dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

130 000 zł1 039 m² 125,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż piękne działki z wydanymi Warunkami Zabudowy na domy całoroczne jednorodzinne. Położone w dobrze znanej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 777 m² 97,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Twoja Oaza nad Pilicą - Działki z Warunkami Zabudowy Pomysł na życie i biznes jednocześnie - wyjątkowe miejsce w obszarze Natura 2000! Ucieknij od miejskiego zgiełku - odkryj swój azyl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1331 m2, położona w miejscowości Gruszczyn (gm.

Szczegóły ogłoszenia

73 682 400 zł61 402 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka usługowa na sprzedaż! Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w Tychach przy bardzo ruchliwej ulicy łączącej Katowice z Pszczyną. Działka idealna na market, pawilon, lub.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 400 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z nowego podziału w Adamowiźnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Symbol z planu 33.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 083 m² 101,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grębocice | działka budowlana nr 197/4 | 1083 m podstawowe informacje: powierzchnia działki: 1083 m Lokalizacja: grębocice, gm. Głogów Kształt: zbliżony do kwadratu (ok. 36,4 m x 35,8.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł1 121 m² 770,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Dąbrowa. Działka budowlana! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn1,U - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, zabudowa usługowa. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1326m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Drzewianowo, gm. Mrocza, pow. nakielski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 738 m² 593,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Katowicach przy ulicy Szopienickiej o powierzchni 6738 m w skład których wchodzą działki nr 1612/86, 1503/86, 1504/86,zapisane w księgach wieczystych.

Szczegóły ogłoszenia

158 486 zł1 454 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Świetlikowo - Cena 109zł/m2 - Do Negocjacji Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Świetlikowo, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka W spokojnej okolicy, z dala od drogi głównej. Okolice brzozy - nowe smolno, 20.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 500 m² 166,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni łącznej 1500 m (działka nr 10/41 - powierzchnia 0,05 ha, działka nr 10/42 - powierzchnia 0,05 ha , działka 10/43 - powierzchnia 0,05 ha) usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 015 240 zł10 852 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kajetanach objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej M z siedliskami rolniczymi. Przeznaczenie podstawowe :.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49 326 m² 11,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. 2 działki z wz + rolna 4 ha Ulaski, gm. Kowiesy miejsce na siedlisko lub inwestycje! 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Panorama tatr I spokój na szczycie wzgórza Działka budowlana 21 arów, klimkówka Powierzchnia działki: 21 a (2100 m ) Cena: 409 000 pln Cena za m : 194,76 pln/m Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie. Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo. Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 364 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (powiat Szamotulski, gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł806 m² 111,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 912 m2 zlokalizowaną w miejscowości Korzeniewo. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

473 760 zł1 128 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży ustawnej i przestronnej działki o pow. 1128 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł585 m² 2 051,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w doskonałym położeniu osiedla Wyżyny , w okolicy licznych placówek medycznych (szpitale, przychodnie, gabinety rehabilitacyjne). W okolicy liczne szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2501 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł2 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w Stobiernej o powierzchni 23 ar, położonej bezpośrednio przy drodze ekspresowej S19. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks ładnie położonych działek w Niedźwiedziu, ul. Łowiecka. Teren płaski, suchy, nasłoneczniony, dojazd drogą asfaltową, oświetloną. Sąsiednia zabudowa jednorodzinna. Dla danego terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 345 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne czarny dunajec | 5345 m | podhale grunty inwestycyjne spokój, natura I potencjał na przyszłość Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

123 690 zł1 178 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lubowie: - 32/4 o powierzchni 1178 m2, - 32/5 o powierzchni 1186 m2, - 32/6 o powierzchni 1194 m2 (sprzedana), - 32/7 o powierzchni 1190.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł14 900 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niepowtarzalny widokowy grunt o powierzchni 14 900 m2 (149 ar). Położony na wzniesieniu skąd rozpościera się widok na całą panoramę Rzeszowa. Warunki zabudowy na trzy domy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 616 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, stanowiącą działkę nr 45/1 obręb 002 Chotowa o pow. 3616 mkw zlokalizowaną w Chotowej, w gminie Czarna, w powiecie dębickim, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł4 066 m² 368,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4066 m2, położona na Kaszubach, w Stężycy, z bezpośrednim dostępem do jeziorem Stężyckiego. Posadowiona w obrębie Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 483 m² 95,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Śmiłów, gm. Nowe Skalmierzyce, działka nr. 5/34 Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1483 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

138 710 zł1 261 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż, dwie działki budowlane, atrakcyjna lokalizacja, raczyce. Mamy do zaoferowania Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 1261 m2. każda. Działki znajdują się we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 862 m² 1 028,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- grunt o oznaczeniu 4ag - Powierzchnia 4862m2 - Wymiary działki około 50/100m - Wysokość Budowli nie może przekroczyć 30m - Powierzchnia zabudowy nie większa niż 60% - Możliwość utworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł13 737 m² 101,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 1,37 ha położona w Krośnie koło Mosiny (aglomeracja poznańska) z przeznaczeniem na: - obiekty produkcyjne, - składy i magazyny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł731 m² 340,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo działkę budowlaną o powierzchni 731 m2 na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Działka sprzedawana jest z projektem budowlanym domu parterowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przerytce! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 3300m 2 , klasoużytek rv, rvi, psvi, lsvi, w, usytuowana w województwie kujawsko - pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 997 m² 751,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1997 m2 w miejscowości Kiełpin, powiat Warszawski Zachodni. Wymiary: 76 m szer. X 26 m głęboka. Działka o powierzchni 1997m2 z prawomocną decyzją na budowę 2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł6 567 m² 152,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w okolicach stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł23 800 m² 5,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sieraków, gmina Szprotawa, działka rolna, 23800 m2, sprzedaż, 139 000 zł. Na sprzedaż grunt rolny klasy III w miejscowości Sieraków, w gminie Szprotawa, powiat żagański. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 893 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

192 665 zł1 243 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Granice, gmina Teresin, powiat.