dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 558 m² 134,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Skarszewach Budowlano-usługowa Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1558 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł17 244 m² 81,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach, niedaleko ulicy Serbskiej, na przeciw Kronopolu, o pow. 1,7244 ha w cenie 1 400 000 zł. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 351 m² 443,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Informacje ogólne Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1351m2 położonej przy ul. Dożynkowej. Nieruchomości jest na planie zbliżonym do kwadratu z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 400 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana 34 ary centrum miejscowości lubaszowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 ary, położona w centrum urokliwej miejscowości Lubaszowa, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki w malowniczej miejscowości Opaczy. To propozycja dla tych, którzy nie chcą wybierać między życiem na łonie natury a dostępnością.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł809 m² 308,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta działka w Psarach czeka na ciebie!oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 809 m , idealną.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł950 m² 161,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Oferta na wyłączność! Toporowice, gmina Mierzęcice, w odległości 30km od Katowic - do sprzedania 8.

Szczegóły ogłoszenia

3 245 000 zł5 500 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod hale magazynowe. Rejon ul. Budowlanych i Przyrodników. Mpzp na tym terenie dopuszcza: strefa 41 - produkcyjno-usługowa pow. zabudowy - 50% pow biolog. czynna - 20%.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22 230 m² 8,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka rolno-budowlana w pobliżu Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego o powierzchni około 2,23ha Działka zlokalizowana w miejscowości Gierniak, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 017 m² 364,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Najważniejsze informacje: kluszkowce | gm. Czorsztyn | Działka budowlano rolna | mpzp Atuty: - w sąsiedztwie mało intensywna zabudowa, - widok na góry i Jezioro Czorsztyńskie, - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł15 000 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną (warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania)! Działka nr ewid 279 Identyfikator działka 260403_5.0011.279 powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2 zabudowana drewnianym domkiem letniskowym, zlokalizowana w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Adamowo, gm. Kleczew, położona.

Szczegóły ogłoszenia

181 620 zł1 009 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki budowlane o powierzchni od 10.09a i 7.58a około 2km od centrum Łańcuta. Działki znajdują się na terenie zabudowanym i są wydzielone z większego areału.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 176 m² 72,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino Kolonia w gminie Ustka, zaledwie 6,5 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 1176m2, niezabudowana o wymiarach 32m.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 367 m² 291,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna działka o powierzchni ponad 13 arów w górnej części Krynicy Zdroju. Działka zlokalizowana u podnóża góry w pobliżu lasu, wystawa północno-zachodnia. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

114 152 zł3 004 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki siedliskowe położone w Lubikach k. Czarnej Wody. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu natury, zaledwie ok. 1 km w linii prostej od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł10 442 m² 12,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - dobry dojazd; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na budowlany ; - różne możliwości wykorzystania terenu. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilec - działki budowlane Oferujemy na sprzedaż 8 działek rolno budowlanych o powierzchni od 30ar do 46ar (nr 71/16-71/23) w miejscowości Pilec z dobrym dojazdem w cenie 22zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 510 m² 126,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dom zaczyna się od ciszy. Raków-Mydlice działka z rozpoczętą budową w otoczeniu natury Wyobraź sobie poranki, które zaczynają się śpiewem ptaków zamiast hałasu ulicy. Wieczory, gdy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł999,39 m² 290,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m2 w podkaliskiej miejscowości Wojciechówka. Działka w kształcie prostokąta - na froncie ok. 26 metrów. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

157 400 zł3 148 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 366 m² 871,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Kościelisku o pow. 1366 m2 z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Kompletny projekt wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu o pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasilkowa.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 248 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja, ostatnia działka budowlana w mega super cenie! Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Chłopowo o powierzchni 1248 m2 w promocyjnej cenie tylko 40 tys.! , za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Goleniowie, przedłużenie ulicy Nowogardzkiej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1200 m2, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 224 m² 126,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m - orzesze zawiść, ul. Łączna Idealna pod dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 81 arów | Przybysławice, gm. Zielonki | staw, zieleń, media, mpzp Marzysz o własnym domu na dużej działce, siedlisku w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

277 775 zł1 355 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1355 m , położona w miejscowości Srocko Małe, w gminie Stęszew, powiat poznański. Nieruchomość z bezpośrednim sąsiedztwem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 250 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 20/6 o pow. 2250m2, położona w miejscowości Grudna gm. Rogoźno, powiat Oborniki. Biegnie z jednej strony wzdłuż drogi powiatowej nr 18, a z drugiej strony wzdłuż drogi.

Szczegóły ogłoszenia

8 371 000 zł8 371 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny z dużym potencjałem! - droga dojazdowa od strony ul. Przyczółkowej, media przy działce. Jedyny taki w okolicy. Możliwa zabudowa usługowa oraz mieszkaniowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

35 510 000 zł148 466 m² 239,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dobrze funkcjonująca spółdzielnia rolnicza niedaleko Poznania. Szukasz inwestycji rolnej z ogromnym potencjałem? Oto doskonała okazja: prosperująca spółdzielnia rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 435 m² 236,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4 435 m , składająca się z dwóch działek o powierzchni 3 755 m oraz 680 m , położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 528 m² 65,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Uwaga nowa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 15,29a w malowniczej wsi Krajnik gmina Gryfino. Obecnie powstało tam osiedle domków jednorodzinnych. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania duża działka budowlano-rolna w miejscowości Iwanowice Włościańskie. Działka o powierzchni około 1,5 ha, przeznaczona pod usługi publiczne (około 47 a). Pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł5 675 m² 81,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, duża, atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 5675 m , położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Boguchwałowice, kilka minut spacerem od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 057 m² 170,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę z widokiem na pradolinę rzeki Łeby. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, przedszkole, żłobek. Odległośc od Łeby to ok. 10 km. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 159 m² 165,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1159 m2 położoną w Niedrzwicy Dużej. Działka o nr ewidencyjnym 2103/4, o wymiarach: ok. 16m x 73m położona jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij