dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 975 ogłoszeń

220 000 zł18 900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/wierzchy Kluckie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: strzebielino - wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, w pradolinie Łeby, na wschodnim skraju Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł728 m² 357 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane, położone w malowniczej okolicy Łodzi o pow. 665m2, 783m2, 728m2-z przyłączem wody na działce, 732m2, 981m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

178 750 zł715 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o stworzeniu swojego domu w otoczeniu zieleni i ciszy. Na sprzedaż oferujemy działki budowlane w prestiżowej lokalizacji. Wokół natura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1109m2, położona w Grzędzicach przy ul. Zaczarowanej. Grzędzice to spokojna miejscowość, która stale się rozbudowuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej, która łączy w sobie sielski spokój z prestiżową lokalizacją. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł4 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 500 m2 fajnego, płaskiego kawałka ziemi z przeznaczeniem pod usługi (nieuciążliwe) lub jeśli wolisz pod zabudowę jednorodzinną. Duża działka, w sam raz dla osoby, która potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł15 139 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mazury, jezioro, las, cisza - miej swoje miejsce wypoczynku. Na sprzedaż działka rekreacyjna o metrażu 15 139m2 z domkiem i stawem w Głuchowie koło Wielbarku. Lokalizacja: głuch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł25 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2,5 ha położona przy drodze krajowej Lublin Chełm w okolicy miejscowości Piaski. Działka płaska w kształcie prostokąta, szerokość od ulicy ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 445 m² 2 422 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ok. 1km od stacji metra Zacisze, doskonała lokalizacja: - 150 metrów do przystanków autobusowych, - 350 m do szkoły podstawowej - 200 m do Aldi, teren doskonały pod niewielką inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

120 480 zł1 004 m² 596,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość. Jeżeli szukasz miejsca pod budowę domu, ale bez stresu związanego z organizacją całego procesu - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka o urozmaiconym terenie położona w otulinie lasu w Zaroślu Cienkim. Dobry dojazd zarówno do Torunia, jak i Bydgoszczy. Idealne miejsce pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 998 zł1 325 m² 301,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę o powierzchni 1325m2 i wymiarach około 36m na 40m. Działka zlokalizowana jest w Leśnicy w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1287 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol mn/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy w Międzyrzeczu Górnym w sąsiedztwie lasu i w super cenie! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1211m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Biedaszków Wielki, gmina Trzebnica,.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł2 140 m² 79,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Borsuki, gmina Zatory, mazowieckie działka ze stawem Na sprzedaż oferuję atrakcyjne działki położone w miejscowości Borsuki, gmina Zatory, powiat pułtuski. To.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł22 110 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu płaską działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

891 169 zł5 981 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Koziegłowy/kicin przepiękna działka o pow. 5981 m2 możliwość dokupienia sąsiedniej o pow. 7588 m2 obowiązujący plan miejscowy : częściowo pod zieleń , częściowo pod ogrodnictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł11 300 m² 110,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwieliny | 1,2 ha | działka siedliskowa | otoczenie lasu | cisza I prywatność Wyjątkowa działka siedliskowa położona w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

129 600 zł4 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 4800 m2 zlokalizowaną w miejscowości Otoczyn. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod blisko jeziora w Myśliborzu idealne miejsce na wypoczynek! Marzysz o własnym zielonym zakątku, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 875 m² 106,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: działka w granicy oddziaływania linii średniego napięcia, brak możliwości podziału - wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy. Polecam do sprzedaży dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

160 004 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, dojazd asfaltem, media. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 położona w malowniczej miejscowości Dąbrowica (gmina Poświętne). Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł12 900 m² 61,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry,zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Prądówka, oferującej niepowtarzalną okazję do realizacji projektu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł2 414 m² 231,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko Wrocławia idealne miejsce pod Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka W górzystej msc. Zalasowa 58 ar 140 000 zł Zalasowa gm. Ryglice Pogórze Ciężkowickie, powiat tarnowski. Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 600 zł11 676 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przy samej S7, widoczna Z S7! idealna pod produkcję, obiekt, usługi, halę, magazyn *tylko U nas* lokalizacja: działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 000 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Gorlicach przy drodze krajowej 28 Lokalizacja: gorlice, ul. Biecka, w pobliżu miejscowości Zagórzany, kobylanka,.