dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

84 000 zł702 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz małej działki budowlanej ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Działka znajduje się w miejscowości Witkowice gminie Kęty. Perfekcyjne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł12 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka idealna dla dewelopera! Działka w Rzeszowie znajdująca się w samym centrum dawnego Budziwoja. Dojazd do nieruchomości drogą miejską bardzo dobrze utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 3,15ha położoną nad jeziorem w powiecie krośnieńskim. Forma własności: -własność 2,68ha -użytkowanie wieczyste- 0,47ha Media: przy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł914 m² 207,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Toporowice, gmina Mierzęcice, w odległości 30km od Katowic - do sprzedania działka budowlana. Są wydane.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę leśną w Pietruszej Woli. Pietrusza Wola to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 764 m² 198,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna i szeroka działka o powierzchni 1764 m2, położona w miejscowości Jastków. Wymiary w przybliżeniu: 46,00 m szerokość x 38,00 m długość. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 311 m² 79,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2311 m Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53 419 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 5,34 ha (53 400 m2) położona w miejscowości Boginia (województwo łódzkie, powiat łódzki-wschodni, gmina Nowosolna), obręb.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł5 475 m² 99,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek znajdujących się na osiedlu Bagnówka w Białymstoku. Grunty będące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka przy autostradzie A2. Niecałe 500 metrów do węzła (438 km zjazd Grodzisk Mazowiecki, błonie). Kształt trapezu o wymiarach 64 x 65 x 47 x 55 m. Na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta tylko w Tyszkiewicz Nieruchomości! Atuty: prawo do użytkowania pięknej działki.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1500 m2, sprzedam, cena 67 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 100 zł38 201 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o charakterze usługowo-przemysłowym, zlokalizowana w Grodkowie przy ul. Wrocławskiej. Możliwość Z korzystania ulgi podatkowej nawet do.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł15 977 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwie położona działka ze stawem pod budowę rezydencji w Szarłacie, gmina Przodkowo na terenie Pojezierza Kaszubskiego. W 2008 roku zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

113 740 zł1 034 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ).

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 036 m² 96,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mdp Partners przedstawia: marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy sielski spokój z kultową historią? Zapraszamy do Jeruzala (gmina Mrozy) - miejscowości, którą cała Polska.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł5 314 m² 131,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wola Batorska, gmina Niepołomice. Działka o pow. 5314 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną, w okolicy Puszczy Niepołomickiej. Działka usytuowana ok. 6,5 km od centrum Niepołomic,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł4 980 m² 479,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zalesie górne, centrum - nieruchomość budowlana zalesiona przy głównej ulicy, mieszkaniowo- usługowa Dwie działki obok siebie o łącznej powierzchni 4980m kw. 1) działka o pow. 2500m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z pięknymi widokami na całą okolicę. Działka położona w miejscowości Straszydle, gm. Lubenia, w odległości 6 km od granicy Rzeszowa i 20km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł5 300 m² 413,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 53 ar - Zielona Góra szybki dojazd do obwodnicy Zielonej Góry Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5300 m , położona w Zielonej Górze Osadnicza Foluszowa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł13 100 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,31 ha położona w urokliwej miejscowości Męcina powiat limanowski. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na 8 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł8 200 m² 14,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest Grunt rolny Grunty orne o łącznej pow. 0,82 ha w samym Marianowie pod Stargardem. W miejscowości znajduje się sklep i kościół ,plac zabaw. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 800 zł15 700 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w Pomlewie (gm. Przywidz) przy ulicy Leśników o powierzchni 15700 m2. Działka znajduje się w odległości 5,5 kilometrów od Przywidza. Blisko działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł2 700 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Rogoźno, gm. Rogoźno, pow. grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 434/32 Obręb: rogoźno Powierzchnia: 2700 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł606 m² 1 468,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 606 m , położona w Piasecznie (05-500) przy ul. Elizy Orzeszkowej, w spokojnej okolicy. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż cztery działki o powierzchni od 8 ar do ar 16 ar, położone przy ulicy Świętosława w Dębicy. Działki położone w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

152 200 zł7 600 m² 20,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka o powierzchni 7600 m , położona w spokojnej, malowniczej okolicy, ok. 10 km od Sokółki i ok.30 km od Białegostoku. Działka znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentuję Państwu sprzedaż działki budowlanej położonej na granicy m. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek z warunkami zabudowy w miejscowości Świerczynki (pogranicze Różankowa i Pigży) Usytuowanie działek to odległość 5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 100 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka usługowo- rolna o powierzchni 41ar położona w miejscowości Łęki (gm. Łososina Dolna). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego około 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 412 m² 601,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka marzeń w ciszy i zieleni! Unikalna działka w południowej części Milanówka charakteryzująca się doskonałymi możliwościami zabudowy i idealnym położeniem dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Stara Wieś | przy Lesie Młochowskim Spokój, natura i szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m (ok. 29 34 m),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: 9 działek budowlanych z wz Żukowo, ul. Pod Elżbietańską Lokalizacja: żukowo, gmina Żukowo, powiat kartuski, woj. pomorskie Spokojna okolica, bardzo dobra dostępność komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 734 216 zł216 777 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Baligród, na sprzedaż duża połać ziemi o powierzchni 21,6777 ha, położona na szczycie wzniesienia z którego rozpościerają się piękne panoramiczne widoki. Dojazd drogą gminą na odcinek.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 175 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 833 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą działki budowlanej w oddalonym o pół godziny od Torunia Toporzysku- gmina Zławieś Wielka. - 1833 m2. Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową wyłącznością - działka na sprzedaż w pyrzyckiej gminie Bielice. Nieruchomość położona jest w urokliwym miejscu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 900 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni 4900 m , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Łęki Dolne w gminie Pilzno w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 361 m² 130,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny lub zabudowę rekreacyjną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3361 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu (ok. 51 m x 65 m). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz ładnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, niedaleko Radziejowic, Mszczonowa i Żyrardowa? Jeśli tak, to ta oferta będzie.