dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Z warunkami zabudowy woj. kujawsko-pomorskie , powiat świecki , gmina Dragacz , nr działki 169/3 , powierzchnia 1000 m Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 295 m² 215,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w miejscowości Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Kraków-Balice, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 675 m² 54,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Gliszcz Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1675 mkw. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Prąd oraz woda w drodze. Możliwość wystąpienia o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł28 478 m² 140,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Grunt Przemysłowy o powierzchni 2,8478m2 w mieście Lewin Brzeski 28km od Opola Grunt znajduje się w przemysłowej części miasta. Lokalizacja nieruchomości jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34 271 m² 6,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 009 m² 143,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa rm | 2009 m | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (rm) o powierzchni 2009 m , położona w miejscowości Jenkowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 540 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kochacie Państwo ulicę Sarnią w Wiązownie - wciąż słyszę "ochy" i "achy" na temat tej lokalizacji dlatego pewnie spodobają się Państwu nasze działki do których dojazd jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł809 m² 61,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- bardzo widokowa działka budowlana o powierzchni 8.09 ara. W sąsiedztwie ładna zabudowa mieszkaniowa oraz tereny niezabudowane Piękny, nasłoneczniony stok południowy Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

157 665 zł1 371 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Małe Rudy Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1370 mkw. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Prąd oraz woda w drodze. Piękna okolica w pobliżu las oraz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 038 m² 279,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki w szczecińskiej dzielnicy Skolwin. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na Odrę. Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 800 zł61 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: imponująca powierzchnia - łącznie ponad 6 ha terenu stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w Straszydlu - tylko 20 km od centrum Rzeszowa Straszydle, gmina Lubenia, powiat rzeszowski Dostępne nieruchomości: możliwość zakupu jednej lub dwóch sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 065 m² 280,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta z klauzulą wyłączności. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działek znajdujących się w miejscowości Karakule, gm. Supraśl., przy zbiegu ulicy Czereśniowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 673 m² 126,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod lasem Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę położoną w Pławniowicach o powierzchni 2673m2. Działka jest płaska i prostokątna zlokalizowana przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

4 722 000 zł91 600 m² 51,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż żwirownię o powierzchni 9,16 ha, w pełni przygotowaną do eksploatacji z wydaną koncesją marszałkowską, zlokalizowaną w miejscowości Stębark w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 3053 m położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Juchnowiec Dolny,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł18 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 127 o powierzchni 1,8763 ha podłożona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kontakt: maciej Woronowicz   Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż we wsi Brzeziny | gmina Wielopole Skrzyńskie | powiat ropczycko-sędziszowski Powierzchnia: 30 ary (3000 m kw.) Numer działki: 3343/8 obr. Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł14 421 m² 159,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkową ofertę działki inwestycyjnej położonej w malowniczej miejscowości Miłków, w gminie Podgórzyn - nieopodal Parku Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

471 917 zł1 430,05 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w miejscowości Straduny, gmina Ełk. Nieruchomość położona jest w kompleksie parceli działek o powierzchni od 1275 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę rolną o powierzchni 30 arów położoną w gminie Jodłownik. Teren do wydzielenia geodezyjnego z większej działki - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Górnej w Wąchocku w bardzo cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i las. Działka o powierzchni 2160m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pokrzywno ok 4km od Grudziądza - oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych o pow. od 1535m2 do 2090m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16 700 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa składająca się z 4 działek rolnych o łącznej powierzchni 1,67ha w miejscowości Pobiedna gm. Nowe Miasto nad Pilicą. Idealna dla osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja wz - zabudowa mieszkalna jednorodzinna ( szer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Choszczno, koplin- działka na sprzedaż, o pow. 1 0375 ha. Na działkę graniczącą wydano Decyzję o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 8 ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Trupel zabudowana 2 domkami turystycznymi wraz pozwoleniem na kolejne 3 obiekty do obsługi turystycznej. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł10 670 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Woźnikach. Piękne zielone miejsce z możliwością zabudowy zagrodowej. Zapewnienia dostawy wody i prądu. Dobra inwestycja pod kątem lokalizacji węzła autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł828 m² 169,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni wymiarach 29 m długości i 28 m szerokości, zlokalizowaną w malowniczej okolicy Świerklan, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł13 000 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju w otoczeniu natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka budowlano-rolna o powierzchni około 13 000 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 292 m² 406,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1292 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 24 m x 52 m. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 6,79 ara przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w Brzezówce (k. Ropczyc) o powierzchni ok. 21 arów. Posiada warunki zabudowy bezterminowe. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 21,16 arów w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 598 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 2598 m2 z potencjałem położona w gminie Dobre zabudowana starym, drewnianym domem przeznaczonym do generalnego remontu lub rozbiórki. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nowa Dębowa Wola w powiecie Ostrowieckim. Działki posiadają wydane warunki zabudowy dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Każda działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Property Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3900 m?, zlokalizowaną w miejscowości Wola Wielka, w gminie Żyraków, w powiecie dębickim.

Szczegóły ogłoszenia

694 510 zł3 490 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki położone w Lęborku przy ul. Polnej o łącznej powierzchni 3490m 2. Usytuowane w cichym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł810 m² 179,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mszana, ul. Ładna Na sprzedaż działka budowlana o pow. 810 m 2 położona w pięknym miejscu! Wymiary: ok. 31 m (front) x 26 m Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 24,37 ar - Krzeczyn Wielki - ul. Rubinowa. Na sprzedaż działki położone wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od terenów zielonych. Prąd znajduje się w ulicy.