dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

245 000 zł2 314 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane nr 404/14 i 404/13 uzbrojone , położone w gminie Psary na granicy Malinowic i Sarnowa - ulica Jasna. Dla działki wykonano projekt budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołąbki działka budowlana! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołąbki gmina Trzemeszno - oddalona 22 km od centrum Gniezna, tylko 12 km od Trzemeszna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości Grębocice, 8km od Głogowa. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł11 515 m² 30,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna z częścią budowlaną na sprzedaż - Okszów, gmina Chełm Na sprzedaż działka o powierzchni 1,15 ha położona w miejscowości Okszów, w gminie Chełm -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 865 m² 174,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6865m2 ul. Legionów Częstochowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr 32/7 wraz działką o nr. ew.23 przy ul. Legionów w Częstochowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 260 m² 140,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gorczycy, z dostępem do jeziora Orle o powierzchni 4260 m2. Zgosnie z miejscowym planem na działce może być zabudowa mieszkalna, siedliskowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł300 m² 633,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z domkiem w rod Przylesie w Srebrnicy koło Koronowa nad zalewem Koronowskim. Dojazd do rod bardzo wygodną drogą asfaltową. Domek pobudowany w 2005 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 000 m² 89,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana| 20 ar| Królowa Górna - Miejscowości Królowa Górna, ok 14 km od Nowego Sącza. - działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. - zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Słoneczne wzgórze w Bodzanowie - tu zaczyna się Twój spokój Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej, a panoramiczny widok na południe dodaje energii na cały dzień? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki położone w Świeradowie Zdroju o łącznej powierzchni prawie jednego hektara ( 9688 m2) Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: -mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł949 m² 154,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odkąd ceny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 489 m² 267,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki budowlane łącznie 1489 m Otwock (świerk), ul. Narutowicza Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1489 m : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Łochocin gm. Fabianki. Powierzchnia działek od 1200 m2 - 1670 m2, cena 60 zł/m2. Na działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 300 m² 186,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. ok. 53 a w miejscowości Michałowice. Działka płaska, prostokątna (składa się dwóch niezależnych działek) o wym. 18 m/276m. Działa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Z budynkiem handlowo usługowym Z nowymi warunkami zabudowy na zmianę sposobu użytkowania budynku na mieszkalny jednorodzinny Na sprzedaż działka przy ul. Kolejowej 16a.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.981667, 21.046167 Kędzierówka, ul. Spacerowa Numery Ewidencyjne 59/3, 59/4 i 59/7 Media Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 457 m² 121,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzepiska. Do sprzedania nieruchomość w Rzepiskach, pięknej podtatrzańskiej wsi. Otwarta panorama Tatr i okolicznych miejscowości. Przyjazny klimat jest atrakcyjny dla amatorów: spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 550 m² 206,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona przy drodze głównej biegnącej z Nowego Targu na Białkę Tatrzańską. Parcela znajduje się we wsi Groń sąsiadującej bezpośrednio z Białką.

Szczegóły ogłoszenia

626 250 zł820 m² 763,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka jest sprzedawane w komplecie z mieszkaniem o powierzchni 69 m2 płatna dodatkowo 873750 zł Nr działki to 226101_01.0079.108 z planem ogólnym na usługi, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne działki o powierzchniach 1100m2 (~31x36m), położone w gminie Tarczyn w obrębie Świętochów w powiecie Piaseczyńskim. Teren na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł885 m² 214,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w spokojnej dzielnicy Odolanowa. Teren zadbany, regularnie użytkowany, świetnie nadaje się do wypoczynku weekendowego, spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 185 m² 282,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Niepowtarzalna działka o powierzchni 3 185 mkw., otoczona zielenią i starodrzewiem, w sąsiedztwie lasów oraz terenów rekreacyjnych- idealna propozycja pod budowę rezydencji lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

736 445 zł4 941 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzietrzychowice gmina Żagań , 4 działki z wydanymi warunkami zabudowy, na sprzedaż. Oferuję 4 działki z wydanymi warunkami zabudowy w zielonej i spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działki rolne z ogromnym potencjałem o łącznej powierzchni 5,6 ha! Obręb Róża Wielka, gm. Szydłowo! Nieruchomość gwarantująca intymność a zarazem bezpieczeństwo!.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 028 m² 330,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 028 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 000 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wahasz się - Tarnów? Mielec? Najchętniej kupiłbyś działkę na budowę domu gdzieś pośrodku. A może myślisz o inwestycyjnej nieruchomości przy głównej drodze, na której znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

726 273 zł6 543 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bezpiecznie I zielono, sklepy, trasa S8. # bezpieczeństwo - niewielka miejscowość, zabudowa jednorodzinna i przyjaźni sąsiedzi - wszystko to sprawia, że możesz się czuć bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, naturę i ogromny potencjał biznesowy? Odkryj nieruchomość przy ul. Rąbieńskiej w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Złotna. To 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

597 740 zł3 146 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homfi prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną tuż przy Jeziorze Nyskim o powierzchni 31 ar (3146 m ), położona przy ulicy Jeziornej w Nysie w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł9 300 m² 60,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie hektar działki z dużym potencjałem! lokalizacja Działka położona w miejscowości Stara Wieś, gm. Puchaczów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wjazd na działkę prosto.

Szczegóły ogłoszenia

2 516 000 zł2 576 m² 976,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna kraków czyżyny / łęg grunt pod zabudowę jednorodzinną 2 576 m kameralny projekt deweloperski W granicach krakowa gotowy pod realizację Na sprzedaż grunt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł9 865 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Blisko jeden hektar powierzchni działek położonych na terenie miejscowości Zawoja. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu na terenie wspomnianej Zawoi ok.60 arów to tereny budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł750 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie , moja oferta to świetna okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł5 800 m² 12,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

. Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż działka o powierzchni 5800m2. Działka położona w miejscowości Kostera w gminie Gnojno - oddalone zaledwie 10min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 257 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy ul. 1-go Maja. Nieruchomość w planie zagospodarowania przestrzennego leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 245 m² 156,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na drugi dom lub dochodową inwestycję turystyczną w sercu natury? Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1245 m, położoną w malowniczych Łężycach. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł7 540 m² 563,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech parterowych domów idealnie wpasowanych w otaczający teren leśny na trzech działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Topolin, gmina Stare Babice. Cena: 210 000 zł. Działka ma wymiary 31,5 m na 95 m i przylega dłuższym.