dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

385 000 zł11 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację tego niezwykłego miejsca. To Twoja szansa na spełnienie marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka z widokiem na Jezioro usytuowana w miejscowości Wicko (gm. Międzyzdroje) Działka na wzgórzu o powierzchni 1278 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł5 765 m² 624,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Klaudyn, gmina Stare Babice, koło Izabelina - atrakcyjna działka pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej, w otoczeniu natury, niedaleko Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: piękna działka budowlana 1000 m Świniowice, gmina Tworóg Film z drona: Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 144 000 zł10 180 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzchnia zabudowy 35% max.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 32,97 ara, położonej w miejscowości Nowosiółki Dydyńskie w gminie Fredropol, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 500 m² 192,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka położona w miejscowości Dys, w malowniczym rejonie Doliny Ciemięgi. Świetna propozycja dla osób posiadających ciekawy pomysł na biznes. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 522 m² 427,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa o powierzchni 1522 m2 usytuowana w Otrębusach przy wkd. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem U przeznaczone do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 227 850 €38 435 m² 110 €/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przemysłowe ponad 3 ha na sprzedaż! Zbywany obszar składa się z kompleksu działek budowlanych i ma powierzchnię ponad 3 ha ( 38 435 m2) Miejsce położenia zbywanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 258 m² 103,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 12,58 a położona w Niewodnikach gmina Dąbrowa. Teren płaski, suchy, w kształcie prostokąta o wymiarach 17x74 m. Na działce stoi murowany, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 044 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Ciepielowice, gm. Dąbrowa (14 km od Opola) Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 928 m² 33,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2928 ha, położoną w spokojnej miejscowości Posucice, w gminie Branice, zaledwie 10 km od granicy z Czechami. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena W dół- ogroma okazja inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1826 m , położona w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Swarzędzu 598 m , z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana nr 2178/4.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 731 m² 236,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1731 m2 w Siestrzeni koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka ogrodzona siatką, przy utwardzonej, gruntowej drodze prywatnej z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

33 600 zł672 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o powierzchni 672 mkw zlokalizowana jest w miejscowości Roczyny. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Od strony drogi działka ma szerokość około 31,5 m a.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w Grudziądzu, ul. Waryńskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - działka o powierzchni 5330 m , położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł320 m² 203,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną w Zarzeczewie, na terenie ogródków działkowych Polski Związek Działkowców, rodzinny Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 800 m² 238,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1800m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Przyjaźni, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości Działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 676 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1676 m2 zlokalizowana w miejscowości Motycz gm. Konopnica zaledwie 12km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 582 m² 458,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 7 działek we władysławowie lokalizacja: kompleks 7 działek położony w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów - we Władysławowie. W okolicy znajdują się domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Karpaczu Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnej części Karpacza, w bezpośrednim otoczeniu obiektów o funkcji turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 326 m² 114,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa z potencjałem inwestycyjnym Wysokie, gm. Limanowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 43,26 a, z czego 13 arów przeznaczone jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 051 780 zł2 446 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2446 m , położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dziwnów, przy drodze wojewódzkiej nr 102 prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł3 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Szumlin koło Jońca. Lasy i pola zabudowujące się domkami rekreacyjnymi. Działka do sprzedaży o wymiarach 50 X 60 m, do budowy wymagane uzyskanie warunków zabudowy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł16 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu urokliwej, dużej działki położonej tuż przy Powidzkim Parku Krajobrazowym, pomiędzy dwoma najczystszymi jeziorami Wielkopolski: powidzkim i Budzisławskim. Parcela przylega.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1000m2 (do wydzielenia) położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Żytniej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 355 m² 357,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonale położona działka na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych. Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji i światłowodu. Działka z pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716 m2. Położona w miejscowości Raszków, gmina Słupia Jędrzejowska. Zlokalizowana pośród terenów zielonych, oraz licznych obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 79/5 o powierzchni 1624 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 300 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę rolną o powierzchni ok. 4300 m2, położoną w m Siedliska, gmina Koniusza w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno domami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie u nas. Działka budowlana, w otoczeniu zamieszkałych domów jednorodzinnych, położona na rogu ulic Polonii Gdańskiej i Rzemieślniczej. Lokalizacja: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 805 m² 58,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   wyjątkowa działka budowlana Z widokiem rychwałd, ul. Holnówka 6805 m Na sprzedaż przepięknie położona, duża działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

108 780 zł1 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1036 ha. Pozostało 6 ostatnich działek! Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł17 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają propozycję dla dewelopera - 13 działek z warunkami zabudowy w cenie 80 zł/m2. Różne powierzchnia od 968m2 aż do 2109m2 stwarzają doskonałe warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 009 m² 132,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks trzech działek o powierzchni 3009 m , 3022m2, 3027m2 Rzędziny, spokojna okolica blisko natury Na sprzedaż atrakcyjne działki, położone w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł43 000 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka, która może być potraktowana jako teren budownictwa mieszkaniowego, teren inwestycyjny lub siedlisko. Grunt o szerokości ok. 95m, o zróżnicowanym charakterze;.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, kupię działkę budowlaną/ rekreacyjną lub budowlano-rolną lub działkę z domkiem letniskowym. Preferowana lokalizacja : Koszarawa,Korbielów, sopotnia Mała i Wielka, laliki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4559 m2 zlokalizowana w miejscowości Łuszczów Pierwszy gm. Wólka. Działka znajduje się w I linii zabudowy. Częściowe.