dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rod w Kuźni Raciborskiej Działka rod w spokojnej i malowniczej lokalizacji w Kuźni Raciborskiej do sprzedaży. Obiekt w pełni przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 999 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sobolewo | Działka przy lesie z wz na dwa domy | 2999 m | Media: prąd i gaz. Jeśli marzysz o budowie domu w cichej i zielonej okolicy, ta działka w Sobolewie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł1 097 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni od 1097 m2 do 1659 m2 z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub usługowe. Cena Działki zależna od metrażu ,cena 50 złotych za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Pszowie - dzielnicy Krzyżkowice, w spokojnej, podmiejskiej lokalizacji idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. 10 arów z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Zieleńcu przy ul Zuchów. Zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł8 400 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości stefanowice gm. Zbąszyń niedaleko Nowego Tomyśla Polecam dużą piękną działkę z własnym lasem. Komfortowa przestrzeń z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 228 m² 38,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy i podzielenia jej na 3 mniejsze działki. W celu poznania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną na nowo powstającym kompleksie działek w Rymaniu. Nieruchomość gruntowa, położona tuż za zabudowaniami na wzniesieniu o powierzchni 872 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 012 m² 247,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twoje miejsce na Ziemi! Działka pod budowę domu w otoczeniu zieleni! Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł837 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod dom - cisza, zieleń I szybki dojazd do tarnowa Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka gruntu o powierzchni około 8,5 ara, zlokalizowana w miejscowości Wojnicz.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 900 zł12 429 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż! Lokalizacja: koszalin ul. Żytnia! Oferujemy do sprzedaży nieruchomości niezabudowane zlokalizowane w pobliżu osiedla wielorodzinnego przy ulicy Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł614 m² 84,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szubin-wieś Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 305 m² 99,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w malowniczym Kobielniku Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1305 m , położona w urokliwej miejscowości Kobielnik, w gminie Wiśniowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 685 m² 74,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna. Super lokalizacja- gardna Wielka. Powierzchnia to 4685 m2. Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Iwona pod nr tel.   wejdź na naszą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka pod usługi turystyki, gastronomii Z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, usytuowana w miejscowości Stare Grochale gm. Leoncin pow. Nowodworski, w kształcie trapeza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w spokojnym miejscu Bielska Podlaskiego , a jednocześnie niedaleko centrum. W otoczeniu działki znajdują się nowe domy jednorodzinne. Obecnie w trakcie jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 237 m² 274,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana wśród rozległych obszarów zielonych. Powierzchnia - 1237m2 Wymiary - 27 m x 46 m Media w drodze (woda, prąd) Lokalizacja w atrakcyjnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 901 m² 152,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 3901 m , położona w spokojnej, zielonej części Wojkowice - dzielnica Brzeziny. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m Janinów | stabilna inwestycja w rozwijającej się okolicy Bezpieczna lokata kapitału i miejsce pod przyszły dom Na sprzedaż działka o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł911 m² 125,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowe niższe ceny! uzbrojone działki budowlane przy jeziorze wielimie, część działek posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Obręb marcelin, szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

10 030 000 zł20 060 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka pod korzystną inwestycję Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł8 211 m² 389,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - Rzeszów Powierzchnia: 82,11 ar | mpzp + wz | dostęp do drogi asfaltowej pum dla zabudowy szeregowej 2624 m2 Informacje podstawowe Lokalizacja: rzeszów (miasto na prawach powiatu).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudnia spędzasz na spacerach w otulinie natury? Poznaj wyjątkową ofertę działki budowlanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

326 700 zł726 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka budowlana położona w Wejherowie. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22m x 33m. W sąsiedztwie nowo budowane domy oraz pola. Media przy działce:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działka w sercu natury Borsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże** **lokalizacja:** Borsukówka malownicza wieś w gminie Dobrzyniewo Duże Tylko **15 minut od Białegostoku** szybki dojazd, a za.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - białystok, ul. Poleska - śródmieście mpzp - teren usługowy (2u) | 546 m | Budynek do rozbiórki Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 691 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową (działkę) W województwie podkarpackim, powiecie brzozowskim gminie nozdrzec, miejscowości nozdrzec Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł1 033 m² 351,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona działka obok Gdańska! Możliwość płaskiego dachu! Rębiechowo! lokalizacja: położenie miejscowości to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 163 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1,1163 ha, położona w miejscowości Orelec, gmina Olszanica, w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 198 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 1198 m położona w miejscowości Bykowce, zaledwie kilka kilometrów od Sanoka, u progu malowniczych Bieszczad.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 303 m² 310,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka o wymiarach 24-52 media-woda,prąd,gaz ok.70m od działki Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane kilka kilometrów od Łabiszyna. Zlokalizowane niedaleko lasu, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: działka 400 m2 w urokliwej lokalizacji na ulicy Zamczysko. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta. Domek: murowany, 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniową porośnięta lasem. Nieruchomość wg obowiązującego mpzp przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 600 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: ptaszkowa (gmina Grybów) - Powierzchnia: 66 ar (6600 m ) - Media: wodociąg na działkach nieopodal , Gaz w granicy, prąd - Teren lekko nachylony - Przeznaczenie: realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 019 m² 89,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m ) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy ulicy Piaskowej. Działka ma bardzo korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 055 m² 82,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 2055 m2 w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób pragnących posiadać działkę w cichej, zielonej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Spacerowej, o pow. 1,3358 ha. Działka oddalona o 15min. od centrum Gorzowa. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł35 000 m² 71,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka przy terenach leśnych, blisko jeziora, z projektem, gruszczyn możliwość zakupu mniejszego terenu! : np 2500 mkw, lub 1,15 ha, unikatowa nieruchomość gruntowa dla klienta premium.