dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3400 mkw z prawomocnymi warunkami zabudowy, wydanymi w 2025 roku. Działka ogrodzona siatką leśną, w większości oczyszczona, w odległości 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł2 081 m² 405,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała , Kamienica, ul. Kolista (pod Dębowcem) - zbieg ulic kolista/falista. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 21 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka budowlana o powierzchni 1020 m2 to doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej i bezpiecznej lokalizacji. Teren jest płaski, co.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 312 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 300 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 900 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Łebie idealna pod inwestycję lub dom marzeń! Szukasz wyjątkowej nieruchomości w jednej z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł949 m² 474,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Home-Expert oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,5 ara, położoną w malowniczej miejscowości Pękowice, w gminie Zielonki, tuż przy administracyjnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną (z wydanymi warunkami zabudowy) o pow. 27,02a (2702m2) w m. Bojańczyce, gmina Raciechowice. Działka o wymiarach ok. 30 metrów (front), ok. 95.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 874 m² 277,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane od 10a do 47a dla dewelopera lub klienta indywidualnego - tyczyn. Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skrajnej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł24 300 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 24300 m2 (2,43 ha), położonej w Starym Kurowie (powiat strzelecko - drezdenecki, województwo lubuskie). Aktualnie około 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka o powierzchni 1669 m2, położona w spokojnej okolicy wśród nowo-wybudowanych domów jednorodzinnych i bliźniaków. Na nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

77 613 zł2 120 m² 36,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mazury Kompleks działek w Kozinie (gmina Giżycko) Kozin to malownicza miejscowość położona w samym sercu Mazur, w bliskiej okolicy jeziora Jagodne, które stanowi kluczowy punkt na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł54 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gorzów Wielkopolski, ul. Rycerska | 3 działki łącznie 54 m | pod garaż trzystanowiskowy Lokalizacja z potencjałem pewna, prosta inwestycja Szukasz niewielkiej, ale pewnej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

421 686 zł11 097 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną (zabudowa zagrodowa) o powierzchni 1,1097 ha z potencjałem agroturystycznym w Mierzeszynie, gm. Trąbki Wielkie - Twoja idealna inwestycja! Opis Działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 000 zł13 500 m² 150,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy trasie 92 przeznaczenie z mpzp: - tereny zabudowy usługowej i mieszkaniowej jednorodzinnej - przeznaczenie podstawowe: usługi -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 779 m² 523,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 4779m2 położona w Gdańsku, w dzielnicy Orunia św. Wojciech -lipce. Grunt ma kształt prostokąta, dojazd do nieruchomości płytami betonowymi. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 6245 m2 położona bezpośrednio przy drodze dw 933 Oświęcim - Pszczyna przy ulicy Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (warszawa Poznań). Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 739 m² 258,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Przyjaźń - Mała Przyjaźń, zaledwie około 25 minut od centrum Gdańska. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 830 m² 40,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1830 m , położoną w malowniczej okolicy otoczonej lasami i łąkami. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 531 m² 129,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną ofertę działek budowlanych w Lulkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 600 zł54 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę pod budowę usytuowaną W obrębie dychów w gminie Bobrowice, powiat krośnieński. Opis: działka o pow. 5,48 ha. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na urozmaiconym i suchym terenie w pobliżu jeziora Karaś.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 516 m² 178,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1516 m2 w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 40 m. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 3300 m , położonej w malowniczej miejscowości Mierzwice Kolonia, w sąsiedztwie domów letniskowych jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta! Na sprzedaż ostatnia działka Polecamy atrakcyjną działkę znajdującą się w Niewodnicy Kościelnej gm. Turośń Kościelna. Powierzchnia i wymiary dają dużo możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 800 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania wyjątkowa, pięknie położona działka rekreacyjna w Łapszach Niżnych. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjna, widokowa działka, z której roztacza się widok na niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

20 990 zł202 m² 103,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogródek działkowy w centrum miasta Wrocław - rod , Dalie ' Szczepin Wrocław Stare Miasto. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 202 m2. Znajduje się ona przy ulicy Starogroblowej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 770 m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej. Cena: 150 000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej miejscowości Straszydle, zaledwie 20 km od centrum Rzeszowa. 1. Działka 12,09 ar Cena: 144 000 zł Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,8404 ha (8404 m), położona w miejscowości Prędocin (gmina Skarbimierz, powiat brzeski). Numer działki: 160102_2.0132.1/4 Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł9 632 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w Łebczu 9 632 m2 nad morzem w odległości 1 km od Władysławowa czeka na nowego nabywcę! możliwość zakupu większej powierzchni : Istnieje opcja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł930 m² 224,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Meg Real Estate zaprasza na prezentację działek o nr: 728/18, o powierzchni; 899 m2 728/19, o powierzchni: 900 m2 728/20, o powierzchni 930 m2 położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cena działki do negocjacji! przy tej ofercie 0% prowizji dla Klienta Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2400 m2 położona w Kozach. Cicha, spokojna okolica, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 900 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolno-budowlana o powierzchni 89 arów w miejscowości Niewiarów gm. Gdów, przy trasie Gdów-Bochnia. Wjazd z drogi wojewódzkiej wprost na działkę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec | Czarże | działka budowlana | 1000 m2 | spokój, natura i szybki dojazd | droga asfaltowa! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnym miejscu, otoczonym przyrodą, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małe Leźno to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Bliskość jeziora i rozległych terenów zielonych czyni to miejsce prawdziwym rajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 020 m² 279,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz dostępem do pełnych mediów. Oferujemy Państwu urokliwie zlokalizowaną działkę budowlaną znajdującą się w kompleksie 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 809 m² 65,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1809 m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jaki dom można tu zbudować? Możena postawić tu dom w zabudowie wolnostojącej. Jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł993 m² 217 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 993M2/ poświętne/trzcinka, ok.30km od W-WA .Doskonała lokalizacja! Do sprzedania działka budowlana o pow. 993m2 zlokalizowana w Trzcince, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 915 m² 377 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży teren inwestycyjny w znakomitej lokalizacji wśród zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej i zabudowy bliźniaczej, o łącznej powierzchni 2915m2 przy ul. Jaworowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij