dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

363 000 zł2 241 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-leśna o powierzchni 2.241m2 zlokalizowana w miejscowości Ojrzanów gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, w malowniczej okolicy, w okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 300 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Krakowie Sidzina z prawomocnym pnb 5 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchni 126m2 każdy wraz z miejscami parkingowymi wg. projektu Archon -.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 151 m² 106,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1151 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł7 200 m² 38,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7200 m położona w miejscowości Paprotnia, gmina Stężyca, powiat rycki, województwo lubelskie. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 271 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Tarnowskich Górach przy ulicy Kopalnianej. Ze względu na sąsiedztwo drogi krajowej nr 11 nieruchomości doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł24 450 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena nieruchomości. Do sprzedaży teren przemysłowy z ważnym dziennikiem budowy obiektu przemysłowego stacja demontażu i kasacji pojazdów. Powierzchnia działki łącznie około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.1,27 ha położonej w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną o nawierzchni asfaltowej. Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, sprzedaż, atrakcyjna lokalizacja, ostrów Wielkopolski. Szukasz działki pod budowę swojego, wymarzonego domu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 888 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z pięciu niezabudowanych, sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 306 m² 650,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki składającej się z dwóch działek : 1. pow.1374m2 2. pow. 2551m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł11 248 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Łuszczów-Kolonia przy drodze publicznej Lublin - Łęczna. Działka doskonale widoczna z drogi o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł4 730 m² 80,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 3 działki o powierzchni łącznej 4730 m2 znajdujące się w Pławniowicach pod Gliwicami. Istnieje możliwość tylko kupna wszystkich 3 działek jako całości. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 965 m² 50,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości gruntowej pod inwestycje w Grotnikach o powierzchni 8.965 m2. Grunt leśny do podziału na mniejsze działki budowlane. W otoczeniu tereny z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej. Powierzchnia 20,85 arów. wymiary 37 x 56. Tereny o wyjątkowych walorach widokowych w otoczeniu pól, lasów i czystej natury na styku.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł930 m² 124,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży 7 działek budowlanych w mieście Łobez. Do wszystkich działek zostały wydane Warunki Zabudowy. Działki o regularnym kształcie, położone są na skraju miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ działki.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w miejscowości podłopień, gmina Tymbark, powiat limanowski w niedalekiej odległości od drogi krajowej 28. W skład nieruchomości wchodzą dwie działki, których.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Straszydle, gmina Lubenia. Kilka możliwości zakupu : - działki o powierzchni 13.45ar (zaznaczona na czerwono) - działki.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł750 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka powierzchni 750m2 (w trakcie podziału z większej działki) Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 300 m² 255,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z 3 działek o łącznej powierzchni 0,43ha, położoną w Myślenicach przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 868 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł1 858 m² 179,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Rudzicy - spokojna okolica, atrakcyjna cena Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 503 m² 92,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży uroczej działki, usytuowanej w miejscowości Kobylanka gmina Gorlice, powiat gorlicki, województwo małopolskie,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 547 m² 104,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Witkowice, gm. Kęty, woj. małopolskie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

463 950 zł1 031 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w zalesionej części Kajetan koło Nadarzyna z możliwością dokupienia sąsiedniej działki zwiększającej teren. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko do autostrady co daje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 159 m² 157,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi warunkami zabudowy. W ofercie 4 działki, możliwość wyboru. - działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 004 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 16x54x24x53 metry i powierzchni 1004 mkw. Średnia szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł924 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924 m2 , zlokalizowana w miejscowości Brynica, gm. Piekoszów, koło Kielc. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, narożna w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

86 615 zł1 019 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na nowo powstającym osiedlu w Lipinkach Łużyckich, gmina Żary. Na sprzedaż działka przy ulicy Źródlanej w Lipinkach Łużyckich, o powierzchni 1116m2. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 030 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży działki położonej w Kłobucku, przy ul. Wierzbowej. (Nr działki: 67, obręb 0003 Niwa Skrzeszów) Cechy nieruchomości: powierzchnia ~.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł7 000 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona bezpośrednio przy drodze wyjazdowej z Przasnysza, zaledwie ok. 3 km od centrum miasta. Ta doskonała lokalizacja zapewnia zarówno szybki dojazd do miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł547 m² 301,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis: oferta dotyczy sprzedaży dużej, atrakcyjnej działki budowlanej w malowniczej części Komorowic Krakowskich. Kształt działki zbliżony do trapezu o powierzchni ok 2000 m2, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 557 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z nowego podziału położona w Anielewie w gminie Mińsk Mazowiecki. Położona przy wewnętrznej drodze będącej częścią wydzielonej działki. W drodze gminnej dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 084 m² 179,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana W burkatowie - blisko rzeki bystrzycy Idealne miejsce na dom marzeń z doskonałą komunikacją Prezentujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1084.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 129 m² 114,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę z możliwością zabudowy. Działka o powierzchni 1129 m2. Nieruchomości położone w powiecie Hajnowskim gmina Narewka wieś Nowa Łuka.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł26 700 m² 8,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem ** plizin k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działki budowlane na sprzedaż - doskonała lokalizacja, świetne połączenia komunikacyjne Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 517 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 1517 m2, położna w miejscowości Łekno gm. Będzino, na wzgórzu z panoramicznym widokiem na tereny zielone, blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij