dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 996 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana nad Jeziorem Bysławskim, świetnie skomunikowana dzięki bliskości drogi Bysław-Cekcyn. Idealne połączenie spokojnej, rezydencyjnej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

514 350 zł1 143 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie bardzo atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy lesie w Wieliszewie. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w Lipowcu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 803 m2 zlokalizowaną w Lipowcu. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 500 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań działki w niedużej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych miast oraz do tras szybkiego ruchu?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Myślibórz przy ul. Zielone Wzgórze o pow. 1136 m2, nieruchomość przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego. Działka posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 700 m² 36,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry Oferuję do sprzedaży, dwie działki budowlane położone w Michałkowej koło Zagórza. Parcela o wielkości 8700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 900 m . Działka posiada utwardzony dojazd oraz dostęp do mediów: prąd, woda i gaz. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 270 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gm. Rozprza, w miejscowości Straszów. Nieruchomość o powierzchni 1270m2. Wymiary: 38m x 32m ( szerokość od frontu około 38m). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe działka budowlana o powierzchni ok 600 m i wymiarach 25x30m W drodze przy działce znajdują się wszystkie media a do nieruchomości prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 500 m² 432,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka nr 118/23, znajdująca się 5km od Radzymina, w miejscowości Nowy Janków w gminie Radzymin (powiat wołomiński, województwo mazowieckie). Obręb 0008. Ulica Wołomińska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - Grudziądz, ul. Mieczykowa Lokalizacja: grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie, ul. Mieczykowa Numery działek: 20/3, 21/5, 24/53, 24/37, 24/36, 24/35, 24/34, 24/33.

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł36 600 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne klasy iiia i iiib tworzące jeden zwarty obszar o powierzchni 3,66 ha położone bezpośrednio przy drodze asfaltowej Świebodzin-Międzyrzecz obok skrzyżowania na Glińsk. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 17 231m2. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie marketu obi, n-Parku. Działka w Planie miejscowym uc - przeznaczona pod zabudowę usługową powyżej 2000m2, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad jeziorem Miedwie Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :500 m2 oferta dotyczy działki nr. 20 Położenie :w kompleksie działek ze wspólną drogą wewnętrzną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 204 m² 145,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 138/13 o powierzchni 1204m2. Wymiary 25mx48m Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy bezterminowe: 1. Budynek jednorodzinny z garażem 2.Szambo o powierzchni 10m3 /.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana w miejscowości Sławka Mała, oddalona 9 km od Nidzicy, w woj. warmińsko-mazurskim. Grunt o powierzchni 3058 m2, numer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Spokojna wieś o nietuzinkowej nazwie żabi róg, położona w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie morąg. Znajduje się 7km. od miasteczka Morąg, 20km. od pięknej ostródy- letniej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 253 m² 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

346 500 zł6 972 m² 49,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w pobliżu Krasnegostawu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6972 metrów kwadratowych. Działka jest w części objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 210 m² 165,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mierzalna powierzchnia gruntowa w jednym z ciekawszych zakątków w miejscowości Kosowo. Widoczność na kaszubskie łąki, zapewnia wzniesienie na którym znajduje się działka. Od drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka w miejscowości stary wielisław, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- zdrój. Nieruchomość o pow. 6568 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 305 m² 60,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1305 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana -objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Toczyłowo, gmina Grajewo Powierzchnia: 1600 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana w Siedliskach Żmigrodzkich na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 4600 m, z wyjątkową lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

350 750 zł1 403 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej części Grójca ta oferta jest dla Ciebie. Działka o powierzchni 1403 m położona jest przy ul. Granicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 302 m² 53,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż działka o charakterze budowlanym w miejscowości Smolanka w gm. Zbuczyn. Na sprzedaż działka o pow. 1302 mkw o charakterze budowlanym z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Roztoka-Brzeziny o pow. 19 arów. Przeznaczenie: - działka położona jest w terenie budowlanym o symbolu h152mu, utl -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 240 m² 92,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Browinie w doskonałej lokalizacji, 2 km od Chełmży, 15 km od Torunia. Świetny punkt wylotowy do Torunia czy Grudziądza. Działka o powierzchni 1240m2, usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł744 m² 133,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem w Świnnej, ul. Miodowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m , położona w miejscowości Świnna (powiat żywiecki), przy ulicy Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

313 533 zł3 167 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koźle gmina Szamotuły pięknie położona działka o pow. 3167 m2 media : skrzynki energetyczne na działce cena : 99 zł m2 możliwość dokupienia sąsiednich działek Kontakt:   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,62 ara, zlokalizowana w Chełmcu. Działka ma kształt zbliżony do trapezu, o wymiarach 39 metrów długości i szerokości od 12 do 27.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna z domkiem 24 m2 położona w Mrzeżynie - do plaży to zaledwie 1500 metrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem   Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rekreacyjne z warunkami zabudowy położone na kolonii malowniczej miejscowości Siedliska, w gminie Pasym, w otoczeniu natury i mazurskich.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 019 m² 785,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 660 000 zł61 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni ok 6ha, przeznaczona pod halę produkcyjna lub usługi - zlokalizowana na przeciwko zjazdu z S3. Oferta sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - dobra cena. Na sprzedaż działka o powierzchni 2892m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkach plan miejscowy dopuszcza lokalizowanie maksimum jednego budynku rekreacji indywidualnej na jednej działce budowlanej; maksymalna wysokość zabudowy rekreacji indywidualnej: 2 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 700 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wiśniowa - na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4700 m , położona zaledwie 500 metrów od centrum miejscowości. Lokalizacja ta zapewnia przyszłym mieszkańcom szybki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł994 m² 286,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni ok.990 m2 w Cielu gmina Białe Błota. Znakomita lokalizacja i prestiżowe miejsce w cichej, spokojnej dzielnicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł24 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej położonej w malowniczym Dziwiszowie. Oferta oczekuje na wz jako budowlana ,u wrót.