dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Działka w trakcie wydzielania. Do sprzedania działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mnu- teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Motycz, gm. Konopnica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 637 m² 100,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa, niższa cena Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną niezabudowaną o powierzchni 2637 m2, zlokalizowaną w miejscowości Komorze, położonej w odległości 15 km od Czaplinka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1650 m2 położoną w miejscowości Suszki. Szczegóły oferty: - działka budowlana powierzchni 1650.

Szczegóły ogłoszenia

110 340 zł3 700 m² 29,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z potencjałem w sercu natury - Budzieszowce, gm. Maszewo Szukasz miejsca, gdzie możesz zrealizować marzenie o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 511 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 3 widokowych działek budowlanych Działki o powierzchniach: 0,2312 ha, 0,2511 ha, oraz 0,2412 ha. Wydane warunki zabudowy pod budynki jednorodzinne. Do jednej z działek bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1430 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 005 zł1 680 m² 892,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w centrum Grodziska Mazowieckiego. Działka ze wszystkimi mediami w ulicy i ogrodzona. Doskonały dojazd do działki drogą asfaltową. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Księginicach pow. 11 arów Malowniczo położona działka, w sąsiedztwie lasu. Media: prąd przy działce, woda na działce oraz kanalizacja w drodze dojazdowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 840 zł1 216 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek w miejscowości Gołąbki. Działki oddalone są niespełna 400 m. od jeziora, mają kształt regularnych prostokątów o powierzchni od 1201 do 1304 m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę we Wręczycy Wielkiej przy ul. Brzozowej o powierzchni 1013 m2 działka : o pow. 1013 m2 wymiary : w prostokącie,.

Szczegóły ogłoszenia

143 190 zł1 591 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niższa cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 1591 m2 w wydanymi Warunkami Zabudowy. Przedmiotem sprzedaży są piękne działki położone w Żdżarach w gminie Goleniów.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży idealną pod inwestycję działkę rolną przy cmentarzu Janowskim o powierzchni 1800 mkw. Dojazd do działki z dwóch stron drogą gminną utwardzoną. Po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 104 m² 165,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2104 m , z mpzp oraz projektem domu w Zachowicach Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy blisko Wrocławia, z widokiem na Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 900 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż 3 działki budowlane położone w Pilźnie przy ul. 3 maja. Działki o projektowanej powierzchni ok. 0,1900 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł5 781 m² 1 089 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż terenu komercyjnego w Rzeszowie przy ulicy Rzecha. Teren o regularnym kształcie o powierzchni o 5781 m2 posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

239 880 zł1 908 m² 125,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Budy Wolskie, k. Mszczonowa 1908m2 w zaciszu łąk i lasów w pobliżu zabudowy jednorodzinnej Zapraszam do zakupu działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 000 m² 229,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej, położonej w Poznaniu dzielnica Morasko - Radojewo - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 683 m² 200,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlana nr 9/11 obręb Janinów, gmina Grodzisk Mazowiecki o pow. 1683 m2, w malowniczej miejscowości Janinów obok Grodziska Mazowieckiego objęta zgodnie z uchwałą nr 287/2008.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sulejów - podwłodzimierzów! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 mkw. położona w pomiędzy Sulejowem a Przygłowem na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł12 700 m² 2,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania łąka i las położone w Cieleśnicy, gmina Rokitno, powiat bialski, województwo lubelskie Powierzchnia łąki stanowi obszar 1,2730 ha Łąka składa się z czterech, działek.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł10 300 m² 5,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 3261, o powierzchni 1,0300 ha, która zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego stanowi tereny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilczeniec Bogucki Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł30 074 m² 116,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30.076 m2 (3 ha) o przeznaczeniu produkcyjnym i usługowym, wyposażoną w suwnicę oraz z dostępem do bocznicy kolejowej. Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 406 m² 110,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł7 454 m² 96,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w miejscowości Gruszewnia (powiat kłobucki). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 742 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 001 m² 229,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Proponujemy Państwu do zakupu: - przestronną - o bardzo korzystnym parametrze szerokości (stwarzającym możliwość opcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym i urokliwym miejscu na budowę wymarzonego domu? Ta działka budowlana w Odrzykoniu o powierzchni 20 arów spełni Twoje oczekiwania! Zanurz się w spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 558 m² 488,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mielenko k. Mielna - działka 2558 m2 z rozpoczętą budową kompleksu domków letniskowych Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Mielenko,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Orzeszu przy ul. Waryńskiego, oznaczona numerem ewidencyjnym 845/83, o powierzchni 970 m , oraz działka drogowa 848/83. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 000 m² 17,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***nowa cena***działka 4000m2*** Piękny widok***media*** Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok 4000m2 Wymiary: 26,5m szer x 143m dł Media: wodociąg i prąd przy działce Dojazd: asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działek położonych w cichej i spokojnej okolicy Białegostoku w miejscowości Kuriany. Nieruchomość objęta mpzp z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 146 m² 250,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 430 m² 125,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Chlebowej. Parametry działki: - powierzchnia 1430 m2 - kształt działki- trapez, działka -płaska - dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 001 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna 1 ha w Przęsinie - tylko 100 000 zł! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 140 000 zł4 679 m² 884,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zabudowa wielorodzinna Zapraszam do rozmów na temat nabycia nieruchomości gruntowej o numerze ewidencyjnym 1390/2 Działka znajduje się przy ul. Trzcinowej. W najbliższym sąsiedztwie, miasto.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł14 400 m² 21,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Z warunkami zabudowy lokalizacja Oferowana działka znajduje się w cichej okolicy w miejscowości Skrzelczyce, gmina Pierzchnica, zaledwie 20 km od Kielc, 9 km od.