dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

190 000 zł1 315 m² 144,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1315m2 z panoramą na jezioro i staw! Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkową działkę budowlaną, położoną w malowniczej miejscowości Gołczewo zaledwie 350m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 882 000 zł4 184 m² 449,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie - Krzeptów - ul. Platynowa opis: oferujemy do sprzedaży działkę zagrodową o łącznej powierzchni 4184 mkw. Teren płaski, z dojazdem od ul. Platynowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

122 850 zł1 755 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moszowice, działka budowlana 17,55 a, sprzedam, 122 850 zł Na sprzedaż działka budowlana na nowo powstającym osiedlu, w Moszowicach w gminie Kotla. Działki położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 18,63 ara, położone są w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Błażowa. Działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

135 180 zł3 004 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks działek położonych z daleka od ruchliwej ulicy, w otoczeniu lasów. Atuty: nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 012 m² 69,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 ar 12 m, położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok (działka nr 1307). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł5 146 m² 27,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: lokalizacja: stanisławów, gm. Józefów, roztocze : W kilku słowach: dwie działki o łącznej powierzchni 5 146 mkw na Roztoczu słynącym z wyjątkowego krajobrazu, gęstych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2606 m położona w samym centrum Jędrzejowa, przy ul. Feliksa Przypkowskiego. Doskonała lokalizacja w otoczeniu miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

485 514 zł26 973 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***działka leśna***dobrzyniewo Duże***2,6973ha***14km od białegostoku*** Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni 2,6973 ha. Las sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 148 m² 958,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działkę usytuowaną przy ulicy Pigwowej w dzielnicy Wrzosy. Działka w przeznaczeniu usługowa z wbudowaną mieszkaniówką. Powierzchnia 1148m2. Numer działki 48/4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł666 m² 674,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w górach? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Unikalna działka w okolicy! Zlokalizowana zaledwie 50 metrów od punktu widokowego krucze skały, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 23 o pow. 13.600m2 położoną w miejsc. Gubity gm. Morąg. Działka położona na wzniesieniu, teren pagórkowaty, urozmaicony. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł30 887 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-inwestycyjna przy S8 Złotoria, gm. Choroszcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki przemysłowo-inwestycyjnej położonej przy trasie S8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 924 505 zł34 991 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Inwestycyjna działka z widokiem na jezioro w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 664 m2, usytuowaną w okolicach ul. Polnej w malowniczym Krzyszkowie. Działka w trakcie podziału -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 784 m² 156,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NR ogłoszenia: #373dz0325 Powierzchnia zabudowy do 60%. Możliwa zabudowa bliźniacza! #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 mkw Szewce, ul. Nowa Dostępne kilka działek pod zabudowę objętych mpzp W dniu 14.04. 2026 w Dzienniku Urzędowym Województwa zostało ogłoszone przekształcenie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł947 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 947 m2 w Zabłociu w pobliżu dużych kompleksów leśnych. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy komunikacji lokalnej po terenie gminy oraz do Zegrza lub do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł718 m² 94,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscem położenia działki jest miejscowość Kuków na terenie gminy Stryszawa. To nieruchomość o powierzchni ponad 7 arów z możliwością zabudowy. Można tu wybudować dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Golubiu-Dobrzyniu urokliwy zakątek blisko rzeki Drwęcy Powierzchnia: 1848 m | Cena: 145 000 zł Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 8,5 ar Tarnów dzielnica Krzyż. Poszukujesz działki pod swój wymarzony dom w ładnej spokojnej i zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej! Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

169 500 zł1 130 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż II etap sprzedaży działek budowlanych w miejscowości czechów w bliskim położeniu do wawrowa W niniejszej ofercie oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 004 m² 164,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne, w gminie Krzykosy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł21 400 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlano-usługowa w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł5 617 m² 75,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek bezpośrednio ze sobą graniczących o łącznej powierzchni 5617 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: - spokojnie i cicho - 500m do szkoły podstawowej - luźno zabudowana okolica działka: - bezpośrednio przy drodze - częściowo zalesiona - teren zieleni nieurządzonej - delikatnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł9 968 m² 321,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9968 m2 w Lesznowoli. Blisko skrzyżowania Słonecznej z Okrężną Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł12 400 m² 185,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Strategiczna lokalizacja dla Twojego biznesu widoczność, dostępność, rozwój Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 1,24 ha, położony w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena - oferta tylko na maj cena 190 za M2 Na sprzedaż dwie malownicze działki - gotowe pod budowę w miejscowości Żołędowo ul. Zamkowa gmina Osielsko Działki posiadają warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 676 m² 223,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najnowsza oferta! Działka budowlana 2676m2 w Gliwicach Ostropa Pola okolice Wilcze Gardło z projektem domu! zakup Z fakturą bez prowizji i podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 672 000 zł2 040 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą? Ta wyjątkowa działka w Konstancinie-Jeziornie to idealna propozycja dla deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki blisko terenów zielonych? Pragniesz doskonałej komunikacji z centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Borówcu, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 281 m² 667,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Wawer 3281 m2 Polecam piękną, dużą działkę, w magicznym miejscu na Wawrze - na Zbójnej Górze. Teren płaski, wjazd na działkę od strony wschodniej. Droga dojazdowa leśna - gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 377 m² 232,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

298 160 zł3 727 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nosy, przy ulicy Słonecznej. Rodzaj działki: rolna Powierzchnia wynosi 3727 m2. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł7 906 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Szerokość działki to około 40m ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł11 533 m² 12,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę rolną o powierzchni 1,15 ha położoną w miejscowości Wabienice pow. oleśnicki. Teren o powierzchni 1700m2 możliwy do zabudowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Działka w trakcie wydzielania. Do sprzedania działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mnu- teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Motycz, gm. Konopnica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij