dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

200 000 zł4 981 m² 40,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna na dom Z budynkami gospodarczymi! Godaszewice - wieś usytuowana w powiecie tomaszowskim, w odległości 8 km do Centrum Tomaszowa Maz, swoją historią sięga roku 1332.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 357 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka przy drodze S3 Do sprzedaży działka o powierzchni 3 357 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim ulica Kostrzyńska przy drodze S3. Dostępne media: w pobliżu prąd.

Szczegóły ogłoszenia

839 500 zł954 m² 879,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow.954m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Oksywiu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 136 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdzie: wrzeście Powierzchnia: 1136m2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknym otoczeniu lasu o powierzchni 1136 m2 w miejscowości Wrzeście, zaledwie 15 minut od Słupska. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł800 m² 481,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Krakowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 800.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 344 mkw. znajdująca bardzo blisko czystego jeziora Wienieckiego z drewnianym domkiem o powierzchni 35 mkw. w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł6 740 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polekarcice - gm. Koniusza - 67,4 ar - działka zagrodowo - rolna w w sąsiedztwie nowych domów mieszkalnych. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 6740 m2 położona przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

115 300 zł14 424 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 14 424 m , położoną w miejscowości Przyłęk , w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 600 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Osolin, 6 minut rowerem na jezioro. Duża działka w Osolinie, na którą wejdzie prawie każdy projekt. Pod miejscowym planem z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 760 m² 111,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 3760 m2 zlokalizowana w Grębocinie przy ul. Bażatnowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, z przeznaczeniem: 1) przeznaczenie podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie, gm Iwanowice Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 60 arów (6000 m ), składający się z 3 odrębnych działek o wymiarach ok.: 22 94 m,22 90.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł5 400 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. Bestate Nieruchomości Pabianice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ustawną działką o pow. 582 m2, dla której zostały wydane warunki zabudowy pod inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 6445 m2 położona w miejscowości Besiekierz Rudny (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Zgierz), obręb ewidencyjny 0004. Teren,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł4 177 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - 4177 m Podzamcze k. Łęcznej | Inwestycja w przyszłość - spokój, przestrzeń, potencjał Lokalizacja: podzamcze, gm. Łęczna, woj. lubelskie Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która może stać się wyjątkowym miejscem do życia lub inwestycji. Na sprzedaż działka budowlana nr 197/4 o powierzchni 4918 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 700 m² 4,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Garki, gm. Odolanów Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca grunty orne oraz tereny zalesione, składająca się z dziewięciu działek łącznego obszaru 1.47.00 ha, w tym Roli klasy VI łącznego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł920 m² 270,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o powierzchni 920m2 w świetnym miejscu w Żołędowie, gmina Osielsko. Bardzo bezpieczna okolica, bez hałasu z S-ki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ze ścianą lasu od północy (tworzy klimat a jednocześnie nie zabiera słońca). Działka położona pomiędzy Bydgoszczą a Inowrocławiem, przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł2 249 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Rydułtowach pomiędzy ulicami Szpaków.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 700 m² 70,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie pól i lasów w miejscowości Mlądz w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 081 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej cenie! Jedyne 40 zł za m 2! na sprzedaż! Kompleks 3 działek! Zelgniewo, gm. Kaczory! Przedmiotem oferty jest działka niezabudowana o powierzchni 2081 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł779 m² 836,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję Działka budowlana usytuowana w centrum Chojnowa na ulicy gen. Maczka na osiedlu bloków mieszkalnych, w kształcie prostokąta o wymiarach 64 x 10m.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 562 m² 92,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej części Rudzienic, zaledwie kilka minut od Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Dostępne działki: dz. nr 94/14 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 600 m² 690,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klaudyn, gmina Stare Babice, kształtna duża działka w dobrej lokalizacji - przy ulicy Rodzinnej. 1600 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ale też pod usługi. : dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 417 m² 232,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Ostrów Wielkopolski. W trakcie wydania wz - bezterminowych pod zabudowę bliźniaczą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z domkiem i stawem | Mała Piaśnica, gm. Puck | 2406 m Marzysz o własnym kawałku natury z dala od zgiełku miasta? Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

4 215 600 zł3 001 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt inwestycyjny powierzchni 7026 m2 położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 237 m² 613,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Warszawa Radość (wawer) Bardzo ładna, kształtna działka o pow. 1237 m2, położona w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowych domów i zieleni. Uchwalony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 450 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1.450 m2 położoną przy ulicy Porankowej w Łośnie. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 281 m² 30,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową działkę położoną w województwie podlaskim powiat Sokólski, gmina Szudziałowo obręb ewid. Nr 5 Dziewiczy Ług Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

do sprzedania przepięknie położone działki z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki pod lasem, przy asfalcie ( droga Tworóg - Krupski Młyn). Działki : - 418/46.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 044 m² 118,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 30a, w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej - zachodnia część powiatu Suskiego. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach 20x150m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

102 200 zł1 022 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest we wsi Janczewo, w gminie Santok, w odległości ok. 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł3 058 m² 275,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt