dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 975 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowa w Piekarach Śląskich - Dąbrówka Wielka. Nieruchomość o powierzchni 8.207 m2 zlokalizowana w okolicy ul. Stalowej. Doskonałe miejsce na zakład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1128 m położona w miejscowości Książ Wielkopolski. To idealne miejsce dla osób marzących o budowie domu w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 900 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w gminie Czernichów w miejscowości Rusocice. Powierzchnia działki wynosi 39 arów. Przy drodze gminnej, asfaltowej. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł17 697 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne i leśne o łącznej pow. 1,77 ha położone w miejscowości Orawka, gm. Jabłonka. Działki położone w niewielkiej odległości od siebie. Posiadają dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka o pow. 21800 mkw w kw tereny rolnicze, pod inwestycję zabudowy jednorodzinnej, położna w miejscowości Brzezia Łąka , Gmina Długołęka., ok. 9 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 244 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1244 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł20 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren pod inwestycje z przeznaczeniem dla obiektów produkcyjnych, usługowych i obsługi podróżnych w strzegomiu. Powierzchnia działki 2ha. Przeznaczenie terenu: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,79 ar, o nr 669/3 położona w miejscowości Wierzchosławice (gmina Wierzchosławice). Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

318 106 zł3 001 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3000 m2 usytuowana jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Aleksandrii Drugiej w gminie Konopiska przy ul. Sosnowej o powierzchni 24 336 m2 działka : o pow. ok 24 336.

Szczegóły ogłoszenia

560 880 zł11 400 m² 49,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W narwii *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej w Narwii. Działka o powierzchni ok 1.14 ha o wymiarach ok 30 m x 390 m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 684 m² 136,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntowej położonej w pięknym miejscu w Borowej Wsi. Działka płaska , porośnięta samosiejkami o powierzchni 1684 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł3 420 m² 137,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. nad jeziorem Studa, z dostępem do jeziora Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystycznych. - polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł497 m² 1 046,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka rekreacyjna o powierzchni 497 m2, zabudowana murowanym domkiem. Powierzchnia domu około 50 m2. Rozkład pomieszczeń: salon połączony z wydzieloną kuchnią zabudowaną szafkami.

Szczegóły ogłoszenia

299 700 zł3 400 m² 88,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie! w miejscowości Zamostne. Na sprzedaż każda z 8 działek: 72- 3000 m2 73- 3001 m2 74- 3622 m2 75- 3000 m2 76- 3430 m2 77- 3430 m2 78- 3430 m2 79- 3452 m2 Cena 100 zł/ m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł10 593 m² 250,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.976444, 21.118333 Sierzchów, ul. Przy Torach Numer Ewidencyjny 123/2 Media Prąd - na działce Wymiary 67m.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale zależy Ci na bliskości infrastruktury? Daniszewo to lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Te przestronne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł25 631 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Lokalizacja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 587 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Trzy działki o numerach:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł463 m² 429,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ważne: dom widoczny na zdjęciu to wizualizacja architektoniczna. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 463 m , gotowa pod realizację Twoich planów budowlanych. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł944 m² 333,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam nieruchomość zlokalizowaną w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, rozwijającej się części Kostrzyna, z szybkim dojazdem do centrum, swarzędza i Poznania. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł920 m² 201,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ekskluzywne miejsce dla Ciebie. Oaza spokoju! Szukasz miejsca gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków i szum natury? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł6 315 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,2 ha, z czego 6 315 m przeznaczonych jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł5 654 m² 244,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa-huta, ul. Brzeska. Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Z wz I projektem budowlanym O pow. 5654 m 2. Działka inwestycyjna z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

967 380 zł4 206 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Piotr olma Agent prowadzący   Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę z wydanymi warunkami zabudowy, usytuowaną w urokliwej miejscowości Bielsko-Biała, przy ulicy Deszczowej,.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł6 892 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 6.892 m2, położona w Przyłękach przy ulicy Wiejskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 156/1. Wydane warunki zabudowy na 6.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł914 m² 131,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - wyjątkowa, spokojna okolica - bliskość jeziora i terenów zielonych lasów - potencjał inwestycyjny i rekreacyjny - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu Działka.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 035 m² 135,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka o powierzchni 1035 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Dębowej. W Darzlubiu znajduje się sklep spożywczy, przedszkole, restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł5 453 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania działka leśna o powierzchni 5453 m2 o wymiarach 23m/238 m. w Brzózem. Z wypisu z rejestru gruntów wynika , iż jest to las na ziemi III kl. Do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł30 319 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zalesie, gm. Grójec, nieruchomość o powierzchni ponad 3 ha. Działka może zostać zakupiona z działka sąsiadująca o pow. 4,8 ha z wydanymi warunkami zabudowy. Teren stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

208 285 zł3 787 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 44 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł1 838 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki budowlanej W spokojnej okolicy? nieruchomości ,mały Domek polecają kikanascie działek na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miesteczku Lubomierz Działki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł870 m² 402,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Centrum tanowa Oferuję do sprzedaży działkę pod budowę wymarzonego domu, położoną z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie z doskonałym dojazdem do Szczecina oraz Polic. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł10 100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt komercyjny o powierzchni 1,1 ha, położony w Łosicach w gminie Długołęka. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ujęty jest ona jako grunt.