dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

485 000 zł605 m² 801,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję w centrum Brwinowa. Atuty działki: >działka uzbrojona - wszystkie media miejskie w ulicy przy działce >doskonała pod usługi: gabinety, inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 600 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lgota Murowana. Działka o powierzchni 1600m2 i wymiarach ok. 60x26,5m. Działka niezabudowana z dojazdem droga asfaltową. Media.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł21 325 m² 3,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Obniżka ceny! Na sprzedaż działka rolna składająca się z czterech numerów działek o łącznej powierzchni 2,1325 ha, położone w miejscowości Sosnówka, gm. Abramów Działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł827 m² 204,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana o pow. 6461 m2 w Wysokim Kole gm. Gniewoszów pow. kozienicki Działka -powierzchnia 6461 m2 -kształt nieregularny -płaska Wymiary: -szerokość - 17 m oraz 122.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestrzenną, uroczą działkę budowlaną o powierzchni 3 987 m2, znajdującą się w miejscowości Klonowo Górne, gmina Przywidz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł12,56 m² 23 885,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 12,56 ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Senatorska Nieruchomość idealnie się sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane (pozostały już tylko nr 7, 8 oraz 9 na załączonej do zdjęć mapce) o powierzchni 10 arów, położone w Jaczowie przy ul. Smardzowskiej. Działka nr 7 -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Szemudzie. Jest to miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

43 321 960 zł409 074 m² 105,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714/217, 715/217, 772/217, 2775/202, 2789/178, 3305/178, 3306/178, 2791/178, 70, 79, 174, 175, 308/109, 438/69, 445/69, 449/69, 479/33, 481/30, 718/61, 719/60,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 646 m² 109,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twój wymarzony dom! Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Wrzeście. Działka o powierzchni 1646 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 721 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą duża działkę, położoną w Chróścinie Opolskiej, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - 7414.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam atrakcyjne działkę położoną wśród zieleni i nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Dobry kształt pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Rozsądna cena.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 502 m² 259,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem z projektem i pozwoleniem na budowę - Szczejkowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , zlokalizowana w miejscowości Szczejkowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

328 350 zł1 650 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - tylko w naszym biurze! Szukasz działki w otoczeniu lasu? Cisza, spokój i dobra lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł1 323,50 m² 1 162,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż teren przemysłowy o powierzchni 1,2 ha zlokalizowany w miejscowości Płużnica między Grudziądzem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł852 m² 264,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy o powierzchni 852 m ul. Sławacińska, biała Podlaska Na sprzedaż działka z numerem 1704/3 o powierzchni 852 m , położona w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł8 202 m² 121,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.030667, 20.996917 Jazgarzew, ul. Szkolna Numer Ewidencyjny 679/2 Media Prąd, woda i kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

238 350 zł1 164 m² 204,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki letniskowe o nr ewidencyjnych 193/1, 193/2 o łącznej powierzchni 1164 m2, położone w turystycznej miejscowości Krzywe, gmina Świętajno, powiat olecki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 331 m² 44,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki leśne nr 366/1 i 366/2, położone w malowniczej miejscowości Młynne, gmina Limanowa, powiat limanowski,.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 075 m² 124,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow. 1075m2 lub większą z warunkami zabudowy położoną w spokojnej i zielonej okolicy blisko miejscowości Grabowo 8 km od Stargardu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 274 m² 2 594,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z koncepcją na 56 mieszkań zaledwie 100 m od morza Działka o powierzchni 2 274 m2 objęta jest mpzp o oznaczeniau P.42.MW,UT - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł233 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa cena! 40 000 pln Na sprzedaż działka budowlana Przekolno, gm. Pełczyce, pow. choszczeński Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze ewidencyjnym 206/70 i powierzchni 233 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 461 m² 272,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka W centrum ustronia! działka + projekt + pozwolenie na budowę! Ta oferta pozwala ominąć miesiące formalności i od razu rozpocząć budowę! Jest to szczególnie cenne teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 340 m² 118,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1340 m2, położona w malowniczej miejscowości Grudza, w gminie Mirsk. Działka zachwyca piękną ekspozycją południową, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,81 ar (881 m2). Położona w malowniczym Uściu Gorlickim, w otoczeniu lasów, gór i spokojnej przyrody. Idealne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł883 m² 372,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 883 m2, położona w Mieroszynie, gmina Puck. Oznaczona w mpzp mn- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość płaska, długość 44 m,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł5 509 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna działka położona nad samą rzeka Narwią. - wymiary około : 42mx117m148mx26mx26m, - dojazd do działki drogą publiczną utwardzoną. Działka objęta planem przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Bukowina Osiedle, gm. Raba Wyżna składająca się z 2 działek działka nr ew. 5277 o pow. 831 m2 o wymiarach: szer. 16 m i dł. 70m.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna 14 arowa widokowa działka budowlana w malowniczej miejscowości Przenosza, gmina Dobra. Istnieje możliwość zakupu innej powierzchni, np. 10,12, 13ar lub całości działki.

Szczegóły ogłoszenia

98 010 zł1 089 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł652 m² 107,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

? lokalizacja i otoczenie Działka położona w drugim rzędzie od asfaltu - zapewnia większą prywatność, jednocześnie bardzo blisko drogi publicznej. Bezpośredni zjazd z asfaltu na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 029 m² 471,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż: wyjątkowa działka w sercu Karpacza Twoje miejsce w górach, marzysz o własnym kawałku nieba w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski?.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 100 m² 10,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 41 ar, zlokalizowaną w miejscowości Bochnia przy ulicy Strzeleckiej. Przeznaczenie Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

892 600 zł4 463 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w Kłobucku przy ul. Rómmla. Nr ewid.: 1147/5, 1148/5, obręb: Kłobuck. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

388 500 zł25 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka na Kaszubach, bezpośrednio granicząca z drogową.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 832 m² 1 146,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki za sprzedaż. Do sprzedaży atrakcyjna działka 1832 m2 W regułach tylko 500m od granicy z warszawską dzielnicą ursus. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20m X 91,5m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!wszystkie nasze oferty są 0% dla Nabywcy! Roztocze, działki tylko 8 km od Zamościa z szerokim horyzontem na okolicę, blisko lasów Wychody, działki nr: 96 i 205 o łącznej pow. 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł934 m² 960,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 934 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o powierzchni 20ar , położonej w malowniczej.