dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

3 300 000 zł16 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Jaworze. Obręb Nr 6. Przemysłowy Funkcja terenu od p/u. 1 do p/u.6 Tereny produkcji i usług. Działka o regularnych kształtach i lekkim nachyleniu na stronę pd- zach.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 168 m² 16,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W siepietnicy Siepietnica wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Skołyszyn. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł12 819 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leżąca przy ulicy Przemysłowej w Osiecku w gminie Osieck powiecie otwockim składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie dk9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - dostęp do drogi publicznej. - gotowe do budowy: wydane wz na budowę budynków.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 470 m² 306,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Uwaga promocyjna cena działki tylko do 15 marca 2026 roku, obniżka ceny o 35 000 złotych. Nie zwlekaj podejmij decyzję już dziś. Zapraszamy Działka w Knurowie z prawomocnym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł5 073 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

50 arowa działka rolno-leśna, giedlarowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży blisko 50 arowej działki rolno-inwestycyjnej położonej nieopodal drogi wojewódzkiej nr 877 Łańcut -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 994 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks (3) trzech działek rolno-budowlanych niezabudowanych w zestawieniach składających się z działek ewidencyjnych o numerach: zestawienie "a": (142/23,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w Zdzieszowicach. Działka kształtem zbliżona do prostokąta. Wszystkie media miejskie dostępne (woda, pra, kanalizacja, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8 314 mkw., która zgodnie z opracowywanym Planem Ogólnym gminy Strzegowo ma oznaczenie 1 MWU (pod zabudowę wielomieszkaniową i usługi). Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w rekreacyjnym terenie blisko jeziora. Lokalizacja: mezoregion Wielkich Jezior Mazurskich, miejscowość Wydminy, działka położona blisko Jeziora Białego, pieszo około 1 km. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 357 m² 125,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka którą państwu oferuje, może być miejscem na twój wymarzony dom ,oraz jako baza wypadowa na weekendy. Jej powierzchnia ma wiele możliwości dodatkowych, plac zabaw w otoczeniu zagrody dla.

Szczegóły ogłoszenia

398 160 zł1 106 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - Niemcz przy lesie lub przy drodze asfaltowej. Została ostatnia działka na ścianie lasu 242/21 o powierzchni 1691 m2 za cenę : 608 760 zł + udział w drodze za 100 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 065 m² 328,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, witorza k. Tanowa, cisza i spokój - j eśli szukasz działki pod wymarzony dom w kameralnej okolicy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu docelowego przeznaczenia. Lokalizacja: szpetal Górny gmina Fabianki., woj. kuj.-pomorskie. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł20 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj wyjątkową ofertę pięknie położonej dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 023 m² 87,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek o łącznej pow. 1023 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana w całości o pow. 6 arów zlokalizowana w miejscowości Nowa Góra gm. Krzeszowice. Działka nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 092 m² 1 434,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia taka działka inwestycyjna pogranicze mierzyna I szczecina, okolice C.H. Stera, po sąsiedzku zaplanowanej nowej pętli tramwaju linii nr 8 Teren ma powierzchni 2092 m2. Leży bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

75 990 zł894 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 6 działek budowlanych - Szczaniec, ul. Świerkowa Oferujemy do sprzedaży 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Szczaniec, przy ul. Świerkowej. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł952 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m , położona w spokojnej i zielonej części Radomia dzielnica Godów. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod lasem na zamkniętym osiedlu w Charzynie pod budowę domu jednorodzinnego. Oferujemy nieruchomość gruntową malownicze położoną w miejscowości Charzyno, ok 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach. Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 400 zł3 260 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 000 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: działka o pow. 1000 m2 na której znajduje się budynek murowany gospodarczy o pow. 173 m2 opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł941 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

162 360 zł1 358 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - Kwiatkowice, gm. Wodzierady Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w samym centrum wsi. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

366 275 zł2 093 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2093m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł9 995 m² 399,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Działka inwestycyjna 1 ha (10 000 m ) | Błonie k. Wrocławia kierunek Środa Śląska 80% zabudowy | 20 m wysokości Dokładnie 10 000 m gruntu z prawomocnymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł12 000 m² 58,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka zlokalizowana w miejscowości Skała, gm. Skała. Grunt o powierzchni 1,2 ha usytuowany w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 3299 m2 - Jezierzyce Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 3299 m2, zlokalizowana w miejscowości Jezierzyce, w powiecie szczecińskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tym razem przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży trzech wspaniałych działek w Górkach Wielkich, przy ul. Widokowej. Trzy kolejno położone obok siebie działki o pow. 1328m2, 1335m2.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł895 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna przestrzeń między naturą a miastem, łapino willowe osiedle! Łapino to niewielka typowa podmiejska wieś w gminie Kolbudy, położona ok. 15-20 km od Gdańska. Łapino od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 966 m² 303,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 10/1 o powierzchni 2966 m2 położona w pierwszej linii zabudowy przy ul.Łuszczowskiej- oznaczona w MPZP symbolem AGc - tereny aktywności gospodarczej z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł20 600 m² 240,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, zielonej i niezwykle spokojnej okolicy z luźną zabudową jednorodzinną. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 580 m² 139,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dwie działki inwestycyjne - Grudziądz, ul. Kunickiego (mpzp) Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne położone w województwie kujawsko-pomorskim, mieście.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł900 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane ( nr.3 na zdjęciu) położone w malowniczej części Ustronia, w rejonie Poniwca i Polany,.

Szczegóły ogłoszenia

3 140 000 zł12 561 m² 249,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona