dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

250 000 zł1 560 m² 160,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Cena podlega rozsądnej negocjacji. Na sprzedaż działka usługowa lub mieszkalno-usługowa przy stawie rybnym w Gniewomirowicach, o powierzchni 1560 m 2 (0,1560 ha). Przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł420 m² 88,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady wraz z prawem do użytkowania działki ogrodniczej położonej na terenie świetnie zlokalizowanego terenu ogrodów działkowych rod " Odnowa" w Gdańsku Siedlcach ( niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł57 930 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu ofertę działki położonej w najpiękniejszym miejscu w Dolinie Bobru jakim jest wieś Tarczyn. Działka świetnie nadaje się na budowę domu, agroturystyki, domków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z wyjątkowym widokiem nad jeziorkiem Barbetowskim. Nieruchomość położona jest przy ul. Witosa 32a w Bartoszycach z wjazdem od ulicy pck, do której prowadzi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł3 997 m² 69,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka o powierzchni ok. 4000 m2 usytuowana w miejscowości Górzykowo koło Sulechowa- powiat zielonogórski. Działka o nierównomiernym kształcie- pięciokąt. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 353 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2353 m , położona w miejscowości Wólka, gmina Juchnowiec Kościelny. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działek w Ludzisławicach #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowane działki o powierzchni ok. 3000.

Szczegóły ogłoszenia

133 257 zł1 033 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię cisza, świeże powietrze i widok natury a jednocześnie w kilkanaście minut możesz być w centrum Łomży. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 472 m² 148,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1472 m2 położona pod lasem w Słuchowie. Cechy nieruchomości W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren zapisany jako rolniczy, na którym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 628 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej lini zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 158 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości oferują trzy działki budowlane położone w miejscowości Sobuczyna, ulica Konwaliowa, gmina Poczesna. Otrzymane w wyniku podziału trzy różne działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

128 250 zł950 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka położona 2,5 km od Mrzeżyna oraz 3,5 km od plaży w miejscowości Roby. Powierzchnia działki wynosi 823 m2. Kształt zbliżony do prostokąta. Teren równy. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 364 m² 146,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1364 m , położona w miejscowości Słup Wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - bardzo blisko zalewu, z pięknymi widokami na okolicę. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39 783 m² 6,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 3, 9783 ha zlokalizowane w miejscowości Krwony gmina Brudzew powiat turecki woj. wielkopolskie. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł922 m² 70,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż 4 działki pod budowę domów jednorodzinnych W nowinach wielkich przy ul. Wiejskiej Oferujemy cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Nowiny Wielkie przy ul. Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł1 476 m² 595,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 147 m² 234,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 266/25 (obręb 0005) położonej w miejscowości Konopiska przy ulicy Brylantowej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 77,8.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 600 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***działka na uboczu strabli*** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki w powiecie bielski, w gminie Wyszki ,obręb Strabla. Działka rolno- budowlana w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 280 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokoju, pięknej okolicy, a jednocześnie bliskości miasta, miejsca pod dom! Do sprzedaży działka budowlana/ widokowa o powierzchni 12,80 ar. położona w miejscowości Klimkówka,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł403 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie wypoczynku- działka "rekreacyjna" położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł86 000 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolna Rabalina -4 zł/m2 Dojazd-droga asfaltowa Ukształtowanie terenu-lekko pagórkowate Stan obecny-teren lekko zadrzewiony "samosiejką"-sosna pospolita, pokłady żwiru Media-wodociąg oraz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł7 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: potoczek, gm. Adamów, powiat zamojski, woj. lubelskie. Opis: do sprzedaży przeznaczony udział wynoszący 1/2 w działce leśnej o ogólnej powierzchni 1,40 ha. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Gniewinie. Położenie to otwarty, zielony teren w pobliżu spektakularnych i budzących podziw inwestycji gminy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł956 m² 308,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż - atrakcyjna nieruchomość w Brzesku, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż oferujemy działkę o łącznej powierzchni 956 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł4 215 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Ujejscu. Powierzchnia działki wynosi 4215 mkw. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 12x351 metrów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 977 800 zł4 963 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży zespołu działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni blisko pół hektara, zlokalizowanych w prestiżowej, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł13 740 m² 254,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla ambitnych inwestorów z wyobraźnią. Uwaga! Jeśli szukasz czegoś gotowego z pięknie wystrzyżoną trawką to ta oferta nie jest dla Ciebie. Prosimy o uważne przeczytanie treści.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł975 m² 122,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 975 m2 , położone na obrzeżach miejscowości Bakałarzewo przy ulicy Leśnej. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Działki objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 874 m² 246,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o powierzchni 4874 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę rolną o powierzchni 9,34 ha położoną w miejscowości Kominki gmina Kolna powiat Olsztyński. Działka w jednym rozłogu , klasy ziemi: III, IV.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 000 zł2 079 m² 1 248,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel, wydmy, rzadki grunt pod kameralny projekt apartamentowy! Działki położone tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie niedostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Starym Bosewie (gmina Długosiodło). Obie z nich mają nieco powyżej 1400m. Możliwość kupienia jednej z nich lub obu. Działki mają założone Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł1 555 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce, na terenie objętym mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 3099m2 położona w kompleksie działek na Mazurach. Media: w drodze prąd i woda gminna. Dojazd drogą asfaltową. Do Pasymia 5 km, do Szczytna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 162 położona przy ul. Bombardierów w północnej części Brwinowa, z dobrą komunikacją w stronę Pruszkowa i Warszawy. W niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

4 098 000 zł4 098 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa na granicy Pruszkowa i Piastowa. Teren o powierzchni około 4098 m2 wymiary działki 69 x 81 x 87 x 26 m Dojazd asfaltem, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł2 083 m² 190,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko Żyrardowa - spokój, przestrzeń i świetna komunikacja z Warszawą! Tomaszew, gm. Wiskitki | 2083 m2 Cena do negocjacji! Szukasz miejsca pod wymarzony dom, gdzie natura.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij