dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 123 m² 120,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Węgry. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 11,23 ara. Dla oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł7 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka siedliskowa w malowniczej okolicy Działka o powierzchni 7500 m2, media w drodze przy działce: prąd, woda, kanalizacja. Opis: na sprzedaż grunt położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak   Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje: duża działka w otulinie lasów Przybyłowa, która zagwarantuje nam ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 912 m² 102,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane blisko jeziora! Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki o powierzchni 2403 m2 i 1912 m2 , zlokalizowana w pobliskiej wsi Oracze , zaledwie ok. 3,5 km od Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

409 310 zł6 710 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| nowa oferta tylko U nas! Działka rolna Tychy, jaroszowice. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6710 m 2. Jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Immo House zaprasza do zakupu działki znajdującej się w Glinnie o pow. 1018 m2. Jest możliwość dokupienia sąsiedniej działki lub droższej działki z mediami (kolejne.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 921 m² 27,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tania działka rolna dla ogrodnika. Na sprzedaż działka nr 11/20 o powierzchni 1921 m2, kształcie trapezu prostokątnego o uśrednionych wymiarach 34 x 51 m, usytuowana przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. zapraszamy na inne oferty. Górki na granicy z Dębe Wielkie to spokojna, zielona okolica z rozwiniętą podstawową infrastrukturą: komfortowa szkoła i przedszkole, boisko,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Lubaczowa idealna pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 6,26 a, położona w samym sercu Lubaczowa. To wyjątkowa propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1000m2 szer. 26 m, nieogrodzona, w pobliżu asfalt, media prąd woda, gaz. i kan. światłowód,w drodze przy działce, zostały wydane warunki zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł47 700 m² 207,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Darłowo w odległości 150 metrów od Mariny. Powierzchnia działki 4,77ha. Pum 25 000. Potencjalny zysk 120 mln. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 480 m² 168,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Rewalu przy ulicy Kamieńskiej. Teren, na którym położona jest nieruchomość nie posiada planu zagospodarowania, w studium zapis: strefa turystyczno osiedleńcza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Działka o powierzchni 900 m2 położona jest wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2885m2 zlokalizowana w miejscowości Krasienin-Kolonia. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie jednorodzinnych domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 405 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa 2400 m atrakcyjna lokalizacja Oferuję na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 2400 m , położoną w doskonałej lokalizacji, idealną pod.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 335 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej w Trablicach w gminie Kowala. Działka zabudowana jest domem , który obecnie nadaje się do remontu lub rozbiórki Działka stanowi grunty orne , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł320 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 4274/24 o powierzchni 320 m , położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 050 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1050 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn o powierzchni 1000m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 30m szerokości (od drogi dojazdowej) na ok.

Szczegóły ogłoszenia

76 185 zł1 693 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu W miejscowości nieczajna górna, gmina dąbrowa tarnowska! Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż atrakcyjną działkę, w trzeciej linii zabudowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

337 890 zł1 609 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze Prospace Działka budowlana 1610 m przy lesie - Droszków, spokojna część osiedla Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1610 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę swojego domu? Sprawdź tę ofertę być może znajdziesz tu idealne miejsce dla siebie! Na sprzedaż działki budowlane położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł2 650 m² 7,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działki budowlane otoczone lasami, - media, - idealne wymiary, - bardzo spokojna okolica, - dużo terenów zielonych. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Szlembark, oferująca spektakularny widok na panoramę Tatry oraz Jezioro Czorsztyńskie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

742 800 zł7 428 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kilku działek z podziału większego gruntu, położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Kampinowskiego Parku w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

4 910 620 zł22 321 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży kompleksu działek przemysłowych znajdujących się w miejscowości Baniocha - zaledwie 11 km od Piaseczna, z doskonałym dojazdem do drogi krajowej numer.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę kończąca zabudowę wśród lużnej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa parcela położona jest w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Działki zamykają.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł5 089 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Chrząchówek (gmina Końskowola) o powierzchni 5089 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 25 m x 200 m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m położoną w urokliwej wsi, zaledwie 5 km od Nowogrodźca, 20 km od Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 639 m² 231,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-inwestycyjna Ursynów, ul. Jeziorki | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka położona w Warszawie, dzielnica Ursynów (pyry), w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 777 m² 86,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 575. Doskonała lokalizacja z połączeniem do Drogi Krajowej 50 i Ekspresowej S7. Duży potencjał tylko pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 226 100 zł4 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest spora działka w okolicy Nowosolnej o powierzchni 4087 mkw. Działka posiada pozwolenie na budowę dwóch domów jednorodzinnych. W pozostałej części rośnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 163 m² 19,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5163 m 2 położona w miejscowości Kaźmierzyn w gminie Waganiec. Działka o wymiarach 20 x 270 z bezpośrednim zjazdem.