dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki na sprzedaż - super cena przy zakupie dwóch działek - spokojna okolica - gm. Pobiedziska - wójtostwo Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w miejscowości Dargobądź. Lokalizacja: dargobądź miejscowość która łączy uroki nadmorskiej natury, ciszy i spokoju z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 166 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty : piękne zielone krajobrazy, 3 km do Dębek, 4 km do Lubkowa Dogodny dojazd, drogą wyłożoną płytami.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 678 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł3 466 m² 1 295,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 456 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę w miejscowości nadmorskiej Śmiechów o powierzchni 1456m2 działka rolna o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowa. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 397 m² 194,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: kamień to wieś położona na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud i w powiecie wejherowskim. Leży nad jeziorem o tej samej nazwie i ze względu na swoje walory.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 246 000 zł5 615 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę usługową/inwestycyjną o powierzchni 5616 m2 - dzielnica Brzustówka, północny Radom. Co ją wyróżnia? Doskonała lokalizacja sprawia, że działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3870 m2, w Lisim Ogonie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niedroga działka przyszłościowa W rzeszowie pod budownictwo lub lokatę kapitału. Oferujemy działkę 12a w Rzeszowie pod zabudowę jednorodzinną, położoną w atrakcyjnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 209 m² 72,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku, ale cenisz sobie dobrą komunikację? Zależy Ci na nieskrępowanej przestrzeni oraz bliskości rzeki i lasu? Poznaj wyjątkową ofertę w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

135 555 zł1 291 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka nr 163/6 o powierzchni 1291 m , położona w Rogowie, w kameralnej inwestycji Rogowskie Wzgórza. Lokalizacja: rogowo, gmina Pasłęk miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 746 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1746 m2 położona w Grzegorzewicach gmina Żabia Wola. Działa bezpośrednio przy drodze gminnej objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł4 261 m² 187,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 4 261 m (0,4261 ha) położoną w miejscowości Rembertów, gmina Tarczyn atrakcyjnej strefie podmiejskiej w odległości około 32 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad Jeziorem Głuszyńskim w Dąbrówce k. Głuszyna. Działka ma wydane własne warunki zabudowy oraz nawet pozwolenie na budowę całorocznego domu jednorodzinnego wg projektu znanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy Państwu działkę budowlano-inwestycyjną o powierzchni 1286m2, położoną tuż przy granicy Buska-Zdroju w miejscowości Siesławice. Działka w mpzp ma symbol.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3028 m , położona w miejscowości Laski Wielkie, w gminie Kalinowo, powiat ełcki.To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł15 760 m² 42,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży widokowej działki siedliskowej w Piechowicach. Działka znajduje się na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego umożliwiającym zabudowę. Powierzchnia: 1,5761 ha.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 104 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Wylewa, gm. Sieniawa, przy trasie Sieniawa Oleszyce Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 0,2104 ha, położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w Uniszowicach, niedaleko za granicami administarcyjnymi Lublina, z bardzo dobrym dojazdem. Działka płaska, prąd i gaz przy działce, możliwość wykopania.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Bożepole Małe, w bliskiej odległości od trasy S6, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

148 633 zł1 007 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 071 m² 1 073,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 132 m² 30,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Tarnowie Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 11,32 ar ,nr działki 32 obręb 69 zlokalizowaną w Tarnowie pomiędzy ulicami Al. Jana Pawła i ul. Komunalną.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 889 m² 290,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- nowa cena! - Na sprzedaż działka inwestycyjna we Wrzosowie 1889 m , 3 km od plaży w Dziwnówku W naszej ofercie wyjątkowa działka o powierzchni 1889 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

187 434 zł1 602 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6320 Kompleks 7 działek budowlanych! Polecamy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni od 1602 m2 - 1750 m2 o szerokości 33 m w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

302 750 zł1 211 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Dębem Wielkim ul. Polna Oferta dotyczy sprzedaży dwóch działek o numerach ewidencyjnych 421/8 oraz 424/8, położonych w miejscowości Dębe Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe działki budowlane w otoczeniu natury | Chwarzno, gm. Stara Kiszewa Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Chwarzno (gmina Stara Kiszewa),.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 349 m² 155,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na miejscowość Piechowice Działka o pow. 1349 m2 objęta mpzp-mn2 - zabudowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji indywidualnej Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 446 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działki pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o łącznej powierzchni 4446 m2, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dogodne położenie: sienkiewicze, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 965 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolo - leśne o łącznej pow. 9 965 m2 w miejscowości Maniowy, gm. Czorsztyn. Nr. ewid działek 3303 i 3305 wymiary działki 6-12 szer. x 1269 dł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł1 500 m² 310,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy Leśnej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku.

Szczegóły ogłoszenia

343 500 zł1 145 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod inwestycję deweloperską z kompletną dokumentacją Kompleks 3 działek o łącznej powierzchni 0,3458ha z warunkami zabudowy pod Zespół 12 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do działki rod w Gryfinie - 400 m Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuję prawo do działki o powierzchni 400 m , położonej na terenie Rodzinnych Ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

= = = na sprzedaż działka budowlana = = = wydane warunki zabudowy = = = Na sprzedaż działka położona w Biskupicach na terenie gminy Dominowo (powiat średzki). Działka o powierzchni 686 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Wierzchowiska Pierwsze, w gminie Modliborzyce, w powiecie janowskim. To spokojna i atrakcyjna okolica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

113 550 zł1 514 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 1514 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł3 137 m² 330,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek przemysłowo usługowych w Bojanie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się miejscowości Bojano. Działki znajdują się przy drodze S6, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1500 m2 w Ojrzanowie, gmina Żabia Wola. Działka w kształcie prostokąta o bokach 42 m (od drogi) i 37 m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1020 m | idealna pod dom jednorodzinny | projekt domu w cenie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020 m , położona w spokojnej.