dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

- lokalizacja: kłodne (gmina limanowa) - Powierzchnia: do wydzielenia 30ar - Media: -woda miejska (w trakcie przyłącza) , prąd przy działce - Przeznaczenie: posiada warunki zabudowy uwaga! zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 658 m² 338,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 26 ar - Zarzecze, gm. Łodygowice - mpzp mu - idealna pod dom, sklep, usługi! Na sprzedaż działka o powierzchni 2658 m (26 arów) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł501 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Szaflary, położona przy ul. Ogrodowej. Nr ewid. działki: 769 obręb Szaflary. Powierzchnia: 501 m2 Droga dojazdowa: asfaltowa, z ul. Ogrodowej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej W pobliżu centrum śliwic W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Śliwice około 28 km od Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 042 m² 135,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 049 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł8 708 m² 30,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** jezioro białe filipowskie *** cudowna plaża *** cisza I natura*** Właśnie znalazłeś to, czego szukasz od dawna! Wszyscy doskonale wiemy, jak trudno jest o działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 200 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Zalew Zegrzyński | 1200 m2 | mpzp mnu40 | 120 m od wody | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1200 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł704 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 704 m , położona w miejscowości Grzmucin. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 000 m² 65,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży położoną działkę w miejscowości Bruskowo Wielkie Gmina Redzikowo o powierzchni 5 000 m2. Oferta idealna dla osób pragnących zainwestować w ziemię rolną lub.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 584 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaż działki o powierzchni 3584 m2 w miejscowości Węgorzyno, zachodniopomorskie. Działka nr 601/9 obręb 0003 jest położona przy obwodnicy Węgorzyna (trasa nr 20).

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 700 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w południowej części Milanówka. Wymiary działki 25m na 210 m. Media: prąd i woda w drodze przy działce. Bliski dostęp do stacji wkd. W okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

137 720 zł1 252 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: komfortowy metraż piękne wysokie drzewa na działce spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Woli Radziszowskiej o powierzchni 22 ary. Działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 3 ary), pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

395 400 zł3 163 m² 125,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 3163 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie uregulowany (służebność.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 649 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka oparta na ścianie lasu - Bystrzanowice-Dwór - wieś na Jurze Krakowsko Częstochowskiej w rejonie Góry Gorzkowskie położona w województwie śląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł11 128 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 35 m od drogi, x 410 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł819 m² 169,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetnie położona działka budowlana w miejscowości Obora, gm. Lubin, o powierzchni 8,19 ara. Bardzo dobra lokalizacja- boczna ul. Jeżynowej. Symbol działki 206/6. Wymiary działki- 25,50.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam nową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w bardzo malowniczej miejscowości jaką jest Krużlowa Wyżna. Osobiście uwielbiam to miejsce. Działa na mnie wyciszająco.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 226 m² 69,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1226 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

196 112 zł1 648 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł940 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo ładna niezabudowana działka gruntu o powierzchni 940m2. Położona w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kotórz Mały przy ul. Lazurowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 008 m² 79,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka - 3 008 - Sławienko gmina Oborniki. Miejscowość położona pomiędzy Obornikami (8 km) a Szamotułami ( 12 km)., 36 km od Poznania. Bardzo dobry dojazd zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 143 m² 381,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla wymagających osób doceniających piękno natury.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 061 m² 140,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnia działka W spokojnym miejscu Na spokojnym osiedlu Borowiczki, ul. Wierzbowa mpzp - 107mn (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub bliźniacza) W pobliżu prąd, zaprojektowana sieć wodna.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł1 050 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty działek budowlanych przedstawionej przez Freedom Nieruchomości. Te urocze kawałki ziemi znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 695 m² 742,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w wyjątkowej lokalizacji, przy Amfiteatrze Koszalińskim. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0.2695 ha, położona w Koszalinie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł6 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o powierzchni łącznej 6400 m2 , zlokalizowana w Ciekotach, gm. Masłów, w otoczeniu lasu, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 232.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł800 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane, idealne zarówno do celów mieszkaniowych, jak i inwestycyjnych. Działki budowlane - rychtal kwadrat prezentuje ofertę sprzedaży działek w Rychtalu. Miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 198 m² 154,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wojcieszyce, powiat karkonoski Wyjątkowe miejsce tuż przy ścianie lasu, w cichej i spokojnej okolicy z szeroką panoramą gór. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 800 m² 144,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 970 m² 46,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Jaskrowie, w gminie Mstów, o powierzchni 5970 m2. Działka : o pow. 5970 m2, o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 052 m² 491,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w doskonale skomunikowanej okolicy Anina. Bezpośrednie połączenie z trasą E30 pozwala na dojazd do centrum Warszawy w zaledwie 15minut. Tuż obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1500 m2 na leśnej polanie we wsi Rekowo koło Polanowa. Polecamy dla amatorów ciszy i natury. Działka położona jest w urokliwym miejscu na mini osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 8 arów w Michałowicach. Na działce znajduje się stodoła z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny 14 km od morza. Teren magazynowo-składowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 Gdańsk-Szczecin. Działka inwestycyjna zabudowana trzema budynkami magazynowymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł28 254 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,83 ha, położona na Osiedlu Siejnik w Olecku. Działka położona jest na obrzeżu Osiedla Siejnik w Olecku - 1,7 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W żeleźnicy - gmina Krajenka o pow. 948 m 2. Działka graniczy z lasem. Spokoju i bliskość przyrody w niedalekiej odległości od miasta. Działka usytuowana.