dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

230 000 zł1 960 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych, położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość stanowi bardzo atrakcyjną ofertę przy ustalaniu warunków.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 200 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Laskowa, obręb laskowa o pow. 7200 m2. Obszar działki objęty został miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 084 m² 83,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową - kompleks 3 działek, położony na prężnie rozwijającym się osiedlu w Mścicach. Mścice to miejscowość położona zaledwie 4 km od Mielna z dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 465 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1465 m2 - Brudzewo, ul. Gryfa Pomorskiego, gm. Puck Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1465 m2, położona w miejscowości Brudzewo, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 651 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1651 m , położoną w malowniczej miejscowości Starzno, w gminie Koczała. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070metrów o numerze 193/9, idealną pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł2 970 m² 213,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na3 3 domy Wszystkie media w drodze I Podział na 4 działki I mpzp - zabudowa jednorodzinna i usługowa I Atrakcyjna lokalizacja koło Wrześni I Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 192 m² 1 635,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwarzno-Wiczlino to największa pod względem powierzchni dzielnica Gdyni, która z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców - głównie ze względu na prężny rozwój infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł41 553 m² 336,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 4,1553 ha. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem 1p-ps - tereny zabudowy produkcyjnej, składów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 834 m² 245,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę letniskową o powierzchni 1834 m2, zlokalizowaną w miejscowości Uraz, gmina Złocieniec. Miejscowość Uraz położona jest w odległości 23 km od.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 277 m² 241,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

płaska, równa; media/instalacje: prąd, w otoczeniu działki; otoczenie: łąka, nowa zabudowa; dojazd: droga asfaltowa, służebność; wymiary: 30 x45; do sprzedania ładna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 0,3000 ha położona w miejscowości Kędzierzyn, k. Koszalina. Nieruchomość zlokalizowana w podmiejskiej miejscowości w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł9 518 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka w całości budowlana położona w chechle przy urokliwej ulicy świerkowej idealna na inwestycję - cała budowlana Możliwość dokupienia dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 500 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 185/3 o powierzchni o powierzchni 4500m2, położonej w miejscowości Wykroty, oddalonej od Bolesławca o 23 km, natomiast od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 003 m² 32,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu unikalną możliwość nabycia 6 działek rolnych o powierzchni 3003 m2 każda, położonych w malowniczej wsi Mieleszki Kolona, w Gminie Gródek. Te urocze parcele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 600 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka W otulinie słowińskiego parku narodowego - smołdziński las! Szukasz miejsca, w którym możesz cieszyć się pięknem dzikiej natury, a jednocześnie mieć dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł950 m² 135,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. 950 m.kw. w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Kawodrza Działka o pow. 950 m.kw. Wymiary: 13,5 x 70.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł39 000 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolna 3,9 ha murawiec-żuki, gmina terespol 2rz Cena: 120 000 zł - teraz 20 000zł taniej Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 3,9 hektara, oznaczoną numerem ewidencyjnym 51,.

Szczegóły ogłoszenia

835 920 zł1 161 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kluczowe cechy: zamknięte, strzeżone, komfortowe osiedle domów, blisko Konstancina-Jeziorny, mpzp, dobre sąsiedztwo. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 600 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna duża działka wielkości 2,26 Ha zlokalizowana w miejscowości Gwoździec gm. Zakliczyn. Na działce znajdują się różnorodne drzewa, głównie owocowe, pomiędzy którymi usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 972 m² 126,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do sprzedaży u stóp Pańskiej Góry. Działka doskonała na budowę wymażonego domu. Jest możliwość dokupienia 10 Arów działki również budowlanej Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 536 m² 266,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy w miejscowości Wyględy koło Zaborowa Działka prostokątna, bardzo dobre wymiary, ok. 45x34., pow. 1536 m2 Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł7 000 m² 36,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z możliwością zabudowy w miejscowości Machowino koło Ustki. Działka o powierzchni 7000 m2 zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,01 ara zlokalizowana w Dąbrówce Szczepanowskiej. Działka lekko pochylona w kierunku południowym, dojazd drogą asfaltową. Prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 915 m² 227,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3915 m , położona w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 306 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem inwestycyjnym w Wielęcinie to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnych możliwości zagospodarowania terenu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33 000 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż gospodarstwo o powierzchni 3,3 ha położone w cichym, spokojnym i widokowym miejscu w Podgrodziu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 267 500 zł16 900 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca z dopuszczeniem zabudowy zespolonej. Wysokość budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 000 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce w Sercu Doliny Baryczy - Działki w Praczach Szukasz okolicy, gdzie natura spotyka się z Twoim nowym domem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dlaczego to idealny wybór dla inwestora?to nie jest kolejna "cicha działka na uboczu". To teren dla kogoś, kto chce być w centrum wydarzeń i logistycznego kręgosłupa miasta. Bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 059 m² 330,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka budowlana w Koleczkowie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 280 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 i wymiarach około 32x39 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 827 m² 124,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 8827m z widokiem na Tatry, położona w miejscowości Czerwienne, gm. Czarny Dunajec. Przeznaczenie: częściowo pod zabudowę budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 500 m² 259,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w Rzeszowie na Osiedlu Przybyszówka II. Działka: - powierzchnia 15 ar - kształt prawie kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 351 m² 72,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna okolica - zamieszkaj pod miastem! Idealne miejsce na Twój dom. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Panki - Koski w powiecie kłobuckim. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 500 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa z możliwością zabudowy, kolice Bodzentyna, województwo świętokrzyskie. Szukasz miejsca dla własnego domu w spokojnej i malowniczej okolicy ? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 163 m² 103,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-