dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

720 300 zł2 401 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 2401 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 795 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.795 m , położoną w otoczeniu malowniczych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 050 m² 847,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Góry 1050m2 w ząb/zakopane. Lokalizacja: wieś leży na Pogórzu Gubałowskim i jest jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 638 m² 379,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 2638 m2 leży w Giebułtowie Wielka Wieś powiat krakowski. Świetne położenie nieruchomości wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 764 m² 855,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkami magazynowo - produkcyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji Zielonej Góry. Działka posiada pow. 8764 m2, budynki z wiatami.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł4 622 m² 486,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna - Redykajnach ul. Żbicza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 500 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 75 500 m , położona w malowniczej miejscowości Łomnica, zaledwie 20 km od Piły i 9 km od Trzcianki. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

134 480 zł3 362 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w sąsiedztwie Choroszczy, zaledwie kilkanaście minut od Białegostoku. Teren częściowo zadrzewiony. Przy działkach znajduje się prąd. Wodociąg jest około 100 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,56 ar położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, powiat wielicki. Nieruchomość zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

135 830 zł1 445 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na równym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki o powierzchni 6500 m oraz 4432 m , z wydanymi warunkami zabudowy co daje pełną pewność realizacji wymarzonego domu. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł10 658 m² 233,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta inwestycyjna - działka objęta mpzp położona w odległości niecałych 5 km od Międzyzdrojów. Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona.

Szczegóły ogłoszenia

169 290 zł891 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinego. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. +.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł8 500 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż ziemia rolna w Cisewie. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek (3.400 m2 i 5.100 m2) o łącznej powierzchni 8.500 m2 Cisewo 16 km do Szczecina, 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Adamowizna, przy ulicy Rysiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł873 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy do sprzedaży 6 nowo wydzielonych działek z aktualnymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Cisie gm Blachownia. W ofercie działki o powierzchnia od 864 do 1010.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 648 m² 229,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną przy lesie położoną w miejscowości Orle oddaloną jedyne 3 km od Wejherowa. Nieruchomość jest w trakcie podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł963 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w miejscowości Radoszki.W pobliżu Jezioro Samińskie ,powierzchnia 55 ha,długość linii brzegowej 4500 metrów.Klasa czystości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren 6000 m Z budynkiem wilkowice | 10 min do A1 Wilkowice | 6 000 m | Pozwolenie na budowę | Las | Ranczo / Konie Cena do negocjacji Na sprzedaż duża nieruchomość o powierzchni ponad 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3359m2, wydane wz, częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną budynkiem wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej, warunki przyłączenia prądu, dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące oraz usługi turystyczne. Teren 9,5ha.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 238 m² 263,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka 2238 m2 w Żerkowicach, działka posiada plan zagospodarowania terenu, sporządzony przez Urząd Miasta Opole z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł941 m² 286,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 35/102 lokalizacja: miejscowość Tokary a więc cisza, spokój i niewielka ilość sąsiadów. Tak można opisać Tokary na ten moment. Mimo to, najbliższy sklep znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

2 217 180 zł15 837 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 52.122779, 21.363053 Wola Karczewska, ul. Rutki Numery ewidencyjne 118/2 oraz 118/9 Media: prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 215 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka położona w kompleksie domów jednorodzinnych w Dobrej. Nieruchomość kompletnie uzbrojona: woda, gaz, prąd, kanalizacja sanitarna i deszczowa, światłowód. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł4 400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 4400 m , usytuowanej w doskonałej lokalizacji przy ulicy Międzyrzeczkiej w Jordanowie. Działka z linią.

Szczegóły ogłoszenia

2 933 400 zł14 667 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,46 ha (14 600 metrów kwadratowych). Działka posiada kształt prostokąta. Ma szerokość 47 metrów i długość 320 m. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 001 m² 56,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nowy kompleks wyjątkowo pięknych 12 działek budowlanych położonych w Olecku - Osiedle Arkadia. Działki wydzielone są z jedynego w regionie ogrodu botanicznego. Zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promacja! tylko teraz cena 150.000ZŁ! OFERTA BEZPOŚREDNIA! Działka gruntu o powierzchni 3001m 2 , położona w Rydzewie, województwo warmińsko - mazurskie, gmina Miłki, powiat giżycki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 427 m² 112,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, z projektem domu dwukondygnacyjnego. Działka o powierzchni 1427 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1883 m - Wyśmierzyce / media / wz / zabudowa wokół Gotowa działka pod budowę domu - świetna lokalizacja i duży potencjał! Na sprzedaż działka o powierzchni 1883.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z pełnym dostępem do wszystkich udogodnień? Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

399 990 zł1 583 m² 252,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1583 m2, położona w Lubkowie blisko jeziora Żarnowieckiego w gminie Krokowa. Nieruchomość posiada mpzp z oznaczeniem mn -.

Szczegóły ogłoszenia

120 777 zł1 000 m² 120,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Bielicach. Cena sprzedaży wynosi 127 zł/m2. Przeznaczenie działek budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka nie jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł3 548 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z mpzp Mieszkaniowo - Usługowa działka idealna bliźniaki, domy jednorodzinne, budynki handlowo usługowe lokalizacja Działka nr 223/72 położona w miejscowości kolnik gmina.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 583 m² 227,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Wskazówka dojazdu w Google.

Szczegóły ogłoszenia

123 325 zł1 368 m² 90,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1368m2 o wymiarach 28x48m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Drohobyczka / gmina Dubiecko / pogórze Dynowskie / karpaty Zachodnie W ofercie sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł981 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Przybradzu o powierzchni 9,81 ara. Działka oznaczona jest w mpzp jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (9 arów), oraz częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka pod dom jednorodzinny - 12 arów - Szczyglice Gmina Zabierzów Objęta planem 104mn Działka na wzgórzu, widokowa, lekkie nachylenie, wystawa południowa. szerokość: 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 983 m² 60,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miejsce, w którym codzienność zwalnia, a dom nabiera prawdziwego znaczenia. Są takie działki, które od pierwszego spojrzenia klikają. Nie przez metraż czy tabelkę z danymi, ale przez.