dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

785 000 zł4 364 m² 179,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położone działki pod zabudowę lub inwestycje. Oferta kompleksu czterech działek pod zabudowę lub.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 400 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 14 arów , położoną w malowniczej części miejscowości Kasina Wielka, u podnóża góry Lubogoszcz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 256 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1256 m2, sprzedaż, 200 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Wołowno w gminie Jonkowo Nieruchomość: - działka 145/3 powierzchnia 1257 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł1 333 m² 338,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, ogrodzona w Jaworznie, w dzielnicy Pszczelnik, o powierzchni 1333 m2. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pokrzywno ok 4km od Grudziądza - oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych o pow. od 1535m2 do 2090m2. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł218 m² 1 600,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków Mikołaja Reja działka z potencjałem inwestycyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość położoną w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   na sprzedaż działki inwestycyjne kęty, ul. Jana III sobieskiego 14 obręb kęty stare miasto | nr działek: 4225, 4224, 4228 łączna powierzchnia: 1940.

Szczegóły ogłoszenia

241 380 zł1 341 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 12 działek budowlanych w gm.Świdnica, zaledwie 12km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Media: skrzynki z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł907 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój prywatny azyl nad Rospudą - gdzie dzika natura spotyka się z Twoim marzeniem o domu Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum rzeki, zapach lasu i absolutna cisza taka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę budowlano-usługowa Jelenia Góra Goduszyn tuż przy Trasie Czeskiej Działka o pow.1202 m2 na terenie płaskim, położona przy drodze asfaltowej (wjazd bezpośrednio z ulicy). Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Wszystkie zdjęcia nieruchomości wraz ze zdjęciami z drona dostępne na naszej stronie firmowej. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 1838.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 901 m² 101,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Informacje podstawowe: - powierzchnia 5901m2 - numery ewidencyjne: : 4873, 4875, 4876, 4874/1, 4874/3, 6027 - wymiary: ok. 29-34m x 170m - kształt regularny, zbliżony do prostokąta media: - wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 086 m² 115,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Siedliskach (gm. Bobowa) Powiat gorlicki | Cicha lokalizacja | Zabudowa mieszkaniowa z usługami Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka rolna 0,95h/ Wilków średzki/dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 675 m² 197,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mnu/13 - pod dom jednorodzinny z ogrodem i usługami | media przy granicy 1. Co możesz wybudować : Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, do 12.

Szczegóły ogłoszenia

150 680 zł3 767 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka leśna nieopodal jeziora. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki nad malowniczym jeziorem, która z pewnością spełni Twoje najskrytsze marzenia! Ta niepowtarzalna oferta kusi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 10 ar ,w Kąty Trzebuskie Działka o powierzchni 10ar kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach 31m x 31m Uzbrojenie działki w media : - woda, - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoje miejsce ciszy działka blisko jezior, z gotowymi warunkami zabudowy. Wyobraź sobie poranki wśród natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z realną możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

***działka rolna (łąka) W paszkowszczyźnie (gm. Orla) *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki rolnej (łąki) położonej w ob. geodezyjnym Paszkowszczyzna (gm. Orla). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł1 300 m² 273,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nielepice działka budowlana o powierzchni 1300 m2 z widokami na las oraz panoramę okolicznych wzgórz. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 1300 m2 położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż 14 działek budowlanych pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, wolnostojącą położonych w Iławie - Kamień Mały, woj. warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł9 097 m² 131,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w Ogrodzieńcu, powiat zawierciański, w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 791 - ulicy Kościuszki, na terenach aktywności gospodarczej utworzonej przez Gminę.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 046 m² 25,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki położone w Cieszowie. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta. Działki na tę chwilę bez mpzp oraz bez warunków zabudowy. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł7 815,32 m² 6,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 78,13 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie zróżnicowanym Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 160 zł9 401 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, obręb Pracze Odrzańskie, działka nr 15/1, am 17 obręb Pracze Odrzańskie - powierzchnia 9400 m2; z Warunkami Zabudowy. Wymiary - od ulicy 33 metry szerokości - 285 metry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Markowicach pod Inowrocławiem. Powierzchnia to 2,29 ha. W nowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 1rz i 2rz co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł1 097 m² 257,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż ostatnia działka po podziale położona w Rzeszowie, w dzielnicy Bzianka. Nieruchomość o powierzchni 10,97 ar znajduje się wśród.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł12 405 m² 314,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży teren usługowy z zabudowaniami o powierzchni 1,2405 ha , składający się z trzech działek na terenie miasta Opola, przy ulicy Gosławickiej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł800 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 800 m w miejscowości Michałów (gmina Klembów, powiat Wołomiński). Działka ma kształt prostokąta o bokach 21m x 38m. Media: - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 017 m² 114,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej Tolkmicko Przedstawiamy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym, położoną w Tolkmicku (woj. warmińsko-mazurskie), o łącznej.