dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działka budowlana w miejscowości Chocianowiec. Doskonały dojazd do chocianowa/lubina. Do sprzedania działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Ostatnie działki w Baninie w sąsiedztwie lasu, z planem zagospodarowania przestrzennego. Płaskie, gotowe pod zabudowę. Woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 769 m² 42,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka położona 7 kilometrów od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 897 m² 47,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona nad jeziorem Dąbie, zaledwie 400m od plaży miejskiej. Okolica idealna na wypoczynek, wokół zieleń i cisza. Działka znajduje się w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

2 647 980 zł14 711 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną o pow. 14 711 m2 w Radomiu przy ul. Mieszka 1. Podstawowe informacje; - na sprzedaż atrakcyjnie działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na panoramę Karkonoszy Są miejsca, które trudno opisać słowami, bo trzeba je po prostu poczuć. Miejsca, gdzie poranki pachną trawą, powietrze smakuje spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 170 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana uzbrojona, zlokalizowana na przedmieściach miasta Goleniów. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną swobodę w projektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 400 m² 127,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 378 m² 52,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 2378 m , położoną w urokliwej miejscowości Hanki w powiecie Wałeckim. Sam powiat potocznie nazywany małymi Mazurami.

Szczegóły ogłoszenia

676 980 zł3 761 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 3.761 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego, podzielona obecnie na 3 działki + droga dojazdowa. Można kupić całość lub jedną z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w pobliżu Krasnegostawu Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3880 metrów kwadratowych przy drodze asfaltowej. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł859 m² 122,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł7 367 m² 20,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlano leśną w miejscowości Przymiłowice Podgarbie gm. Olsztyn Działka położona jest w bezpośredniej zabudowie jednorodzinnej, tył działki zalesiony działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1100 m , położonej w urokliwej miejscowości Gościce, niedaleko granicy z Czechami. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł805 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W chrustowie (gm. Ujście) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 805 m 2 położona w Chrustowie (gmina Ujście, powiat pilski). To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 10 ar w Królowej Polskiej niedaleko Kamionki Wielkiej. Nie masz czasu na załatwianie formalności związanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł14 799 m² 80,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Biernacki Tel:   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 540 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1540m2 - Jabłonna Działka o szerokości około 21,5m , oznaczona symbolem mr, mr - Teren zabudowy zagrodowej. 1/ Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie posiadamy: działke siedliskową o powierzchni 9500 tyś,o wymiarach 30X420. Prąd i woda bezpośrednio na działce. Piękne okolice,w koło szkółki i sady. 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 333 m² 67,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1333 m2 , ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł1 235 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! sprzedaż działek inwestycyjnych łagów, gm. Zgorzelec | tereny usługowe U6 | W pobliżu przy dk30 Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 925 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka w pobliżu jeziora, w miejscowości Żukówko. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 501 m² 106,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1501 m , położona przy ulicy Szkolnej w miejscowości Korczew, w powiecie siedleckim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 568 m² 171,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy w sobie atrakcyjną cenę, przestrzeń i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 158 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka formalnie rolna, faktycznie budowlana na obrzeżach Rewala, w odległości 1500 m do morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł15 000 m² 2,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łąka o pow.1,5h w dwóch osobnych działkach możliwość zakupu przez osobę nie będąca rolnikiem i przejścia na krus zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 2068 m Józefów, powiat Otwocki Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2068 m , położona w Józefowie (powiat Otwock). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 011 m² 196,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek z pięknym widokiem, blisko jeziora - Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 756 m2 zlokalizowaną w Jejkowicach ul. Za Koleją. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 41x18.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł3 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę stacji paliw 3000 m Przedstawiamy ofertę działki inwestycyjnej o powierzchni 3000 m w Świdwinie, z wydanym pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 175 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości działka posiadające wydane warunki zabudowy idealnie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycję. Jest to teren o lekkim spadku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 484 m² 261,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2484 m2 zlokalizowana w spokojnej okolicy w miejscowości Urzut. Atuty nieruchomości: -działka objęta mpzp -prąd w drodze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł983 m² 304,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do zakupu piękną działkę budowlaną w miejscowości Krzywiec, obok prestiżowych Żabiczek w Konstantynowie Łódzkim. Działka znajduje się na granicy Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

243 900 zł1 109 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu 1 z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 111 m² 450,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11,11 ara, położona w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej asfaltowej - ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Probark (gmina Mrągowo). Działki z bezpośrednią linią brzegową oraz dostępem do jeziora Wierzbowskiego. Grunty o powierzchni od 3000 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 1,0428 ha położona w atrakcyjnej miejscowości Dębnica Kaszubska.