dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

210 000 zł2 166 m² 96,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gruczno | działka budowlana | warunki zabudowy | 2166 m2 | idealna pod budowę domu | świetna lokalizacja | media | blisko sklepy, przychodnia, szkoła! Na sprzedaż działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

120 495 zł831 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup działkę pod dom jednorodzinny w Aleksandrowie Kujawskim. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

142 832 zł1 808 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 200 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uroczo położona działka pod zabudowę mieszkaniową z ładnym widokiem. Lokalizacja blisko Warszawy, jedynie 30 minut trasą S-7. Media w drodze: prąd, gaz. W pobliżu sklep Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

183 560 zł1 412 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1412 m2 , zlokalizowana przy ul. Zielonej w Oblęgorku, gm. Strawczyn. Działka w pierwszej linii w stosunku do asfaltowej drogi gminnej. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 518 m² 257,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie! duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko. Szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł3 807 m² 399,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt 38ar około 2km od Rynku w Kępnie pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą Zobacz dodatkowe filmy na naszym kanale na youtube - Centrum Nieruchomości i Kredytów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Tłuszcz w powiecie wołomińskim w okolicy ulicy Wyspiańskiego. Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

8 281 000 zł11 830 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50% Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn. W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł726 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,26 ara zlokalizowaną w malowniczej Brzezince , gmina Brzeźnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

428 110 zł1 381 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Rzgowie przy ul.Słowiczej o powierzchni 1381 m2, główne wymiary to 42x32,88 m. Dojazd do działki drogą gruntową utwardzoną ok 80 m od drogi asfaltowej. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

133 920 zł992 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - 8 działek budowlanych | Zamarski, | od 58 000 zł | 7 km od Cieszyna Lokalizacja: zamarski, gmina Hażlach Odległość: ok. 7 km do centrum Cieszyna Liczba działek: 8 Cena: 135 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

257 600 zł1 288 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6838 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1288m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1238 m w urokliwej Ostrowinie - Twój dom blisko natury i Wrocławia! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1238 m , położona w spokojnej, malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł17 900 m² 167,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Szwajcarii Kaszubskiej w miejscowości Kolano. Działka o powierzchni 1,79ha objęta mpzp oznaczona jako tereny zabudowy usług turystyczno- wypoczynkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł5 741 m² 141,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bielsko-biała, stare Bielsko, okolice wzgórza Trzech Lipek Działka budowlana, możliwość zabudowy deweloperskiej lub jednorodzinnej Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł495 m² 646,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna | Usługowo-mieszkalna | Konin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym, położoną przy ul. Kamiennej w Koninie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Turzyczce (powiat wodzisławski) w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry działki: - powierzchnia 761 m2 - wymiary ok 21m.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 300 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5300m2 położoną w Bytnicy pomiędzy dwoma jeziorami- 500m od jeziora Bytnickiego i 600m od jeziora Głębokie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w cenie 105,- zł za 1 m2 powierzchni są położone w Gościnie między ul. Kolejową / ul. Sosnową / i ul. Jarzębinową. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod o powierzchni 570 m2, przy ulicy Jerzego z Dąbrowy w Człuchowie. Ogrody rod 1000-Lecia Na działce znajduje się murowany domek o powierzchni ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, działka budowlana o powierzchni użytkowej 1200 m 2. Własność. Działka położona w pierwszej linii brzegowej. Ponadto w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jedno.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 008 m² 247,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m położona w Tomiczkach, w gminie Stęszew w województwie wielkopolskim. Parametry działki: powierzchnia: 1008 m , wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

156 055 zł1 357 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie - urocza okolica Zalety Kaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rajec Szlachecki, gm.Jedlnia Letnisko, działka budowlana, na sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł36 500 m² 95,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny ok 2,5 ha + działka z bocznicą kolejową 1,1366 ha w okolicy ul. Oświęcimskiej i Traugutta w Opolu. Według mpzp są to tereny obiektów produkcyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł13 880 m² 64,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 13 880 m2, położona w malowniczej miejscowości Rudnica (gmina Krzeszyce, powiat sulęciński). Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 160 m² 76,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rafałówka, gmina Zabłudów. To doskonała okazja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 336 m² 706,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod rezydencję Z linią brzegową jeziora Działka o powierzchni 2 336 m pod rezydencję z linią brzegową ok 45 m położona w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

129 300 zł1 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Osiedle Diamentowe Wzgórze - Twoje miejsce pod Dom z widokiem na przyszłość! kup działkę A firma wybuduje CI twój wymarzony dom ( formalności ograniczone do minimum ) Lokalizacja: jabłów,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 351 m² 83,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kłudzice działka 3351 m2 objęta mpzp +projekt zabudowy dew. . homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki budowlanej z mpzp w miejscowości Kłudzice (woj. łódzkie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł1 614 m² 492,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 1614 m , położona w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł600 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana w atrakcyjnej okolicy. Dostępne 2 takie działki obok siebie. Działka: - 1 linia zabudowy - prostokąt, (delikatny trapez- droga pod kątem) Możliwości zabudowy: -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 048 m² 224,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę usługowo-turystyczną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 2048 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 000 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie działki budowlane blisko Gdańska! Żuława! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Żuławie nieopodal Jagatowa - miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta oraz Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna