dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

487 690 zł6 096 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6096 m położona w malowniczej okolicy, na obrzeżach Szczecina w miejscowości Stobno gmina Kołbaskowo. Działka ma klasę bonitacyjną iva.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 963 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej nieruchomości, złożonej z dwóch działek, położonej w Gołaczowie k. Chojnowa o łącznej powierzchni 2963m. Działka oznaczona w mpzp Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł839 m² 224,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 334/17 o powierzchni 839m2 położoną w obrębie Mielenko przy granicy z obrębem miejscowości Chłopy z uzyskanym pozwoleniem na budowę(link do projektu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł880 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnej okolicy Powierzchnia działki: 880 m 2 Wymiary: ok. 28m x 31m Kształt działki: kwadrat. Okolica: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 443 m² 62,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1443 m2 ,położoną w miejscowości Robakowo ,gmina Stolno. Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

2 423 940 zł6 828 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 6828 m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około 70m X 98m. Media: - prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w atrakcyjnej lokalizacji? Ta wyjątkowa działka budowlana w Szamotułach przy ul. Granicznej spełni Twoje oczekiwania! Kupując tę nieruchomość, nie zapłacisz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Areał o pow. 901m2 położony jest na obrzeżach miejscowości Świerczyna gmina Wierzchowo. Działki znajdują się w bliskiej odległości od zabudowań. Na działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł1 134 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1134 m Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m , położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł8 978 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Wólka Starzyńska, gmina Szczekociny, powiat zawierciański, powierzchnia 8 978 m2, sprzedam, 179 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 uzbrojone działki budowlane - Świnna Poręba, blisko Wadowic i Jeziora Mucharskiego Oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Świnna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2 500 m położoną przy ul. Strażackiej w miejscowości Stale, województwo podkarpackie. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

141 525 zł1 665 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż nowa wieś (1665 m) Oferta sprzedaży dwóch przylegających do siebie działek o numerach 252/19 oraz 252/18, stanowiących funkcjonalną całość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 500 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora lub Developera. Nieruchomość w skład której wchodzi 8 działek przeznaczonych pod inwestycję deweloperską przewidującą budowę 5 budynków o łącznej pow. około 4100.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 197 m² 217,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197m2, położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Cybulice gminie Czosnów, pomiędzy ulicą Spacerową a ul.Borkową pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Łapy-Dębowina Przeznaczenie w planie: budownictwo jednorodzinne Powierzchnia 1457 m2. Kształt działki prostokąt front-30 m głębokość-47.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania 1 Ha działka w miejscowości Zawada. Działka jest objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod produkcje i usługi. Miejsce ustronne dla przedsięwzięć nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 8 ar, położona w samym sercu malowniczej miejscowości Romany (gm. Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie). To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł1 296 m² 3 279,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Łagiewniki / ul. Siostry Faustyny Oferta na wyłączność. Oferta z potencjałem inwestycyjnym. Do sprzedania nieruchomość gruntowa - działka o powierzchni 1296 m2 zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki z dostępem do rzeki, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 4632 m2.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 500 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne położone działki pod budownictwo mieszkaniowe w Janczewie w okolicy ul.Wylotowej. Działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe symbol.

Szczegóły ogłoszenia

76 590 zł851 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży działki położone w miejscowości Staropole. Działki znajdują się przy drodze pomiędzy Lubrzą a Boryszynem a do miejscowości gminnej to odległość.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 105 m² 129,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! atrakcyjne działki W zielonczynie gmina sicienko blisko bydgoszczy! polecamy kilka działek Z aktualnymi warunkami zabudowy O powierzchniach około 1100M2 każda. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł5 411 m² 4,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna rataje słupskie, gmina pacanów powiat buski! Oferujemy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 0,5411ha. Działka w kształcie nieregularnym. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 800 m² 65,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-inwestycyjna 3800 m | Szklarnia k. Piecek | Mazury | warunki zabudowy na 3 domy Na sprzedaż działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 3800 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę usługową przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Cena działki 134 zł/m2 netto + vat parametry.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł909 m² 220,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 909 m , zlokalizowanej na terenach podmiejskich. Dobry dojazd drogą asfaltową. Dostępne media : prąd przy działce, woda w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł522 m² 143,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Zaczerlany gm. Choroszcz, przeznaczone w Miejskim Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

136 290 zł1 239 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działki w kompleksie 8 działek w Jabłonowie. Jedna z działek została sprzedana. Działki są w trakcie podzialu i uzyskiwania warunków zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 171 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Warunki Zabudowy ** Bohdan ** Dobrzyniewo ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Bohdan, gm. Dobrzyniewo Duże pow.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2001 m2, zlokalizowana miejscowości Dobrzewino. Położenie gruntu znajduję się w sąsiedztwie hal przemysłowych. Doskonała lokalizacja w pobliżu drogi ekspresowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 886 m² 795,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę. Idealna propozycja dla inwestorów oraz deweloperów! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Chylicach, w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mn/u. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi nieuciążliwe. Plan ustala.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 251 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gołaczów! 5 minut od centrum Chojnowa! Działka jest w spokojnej i rozwijającej się okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 109 m² 238,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 działki o powierzchni 11,09 ara każda. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   na sprzedaż-tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu działkę rolną o powierzchni 3688mkw w miejscowości Trzebień gm. Dobrcz. Grunt klasa III.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 154 m² 155,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana o pow. 1154 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 34x33m, dłuższym bokiem przylegająca do drogi wewnętrznej. Działka w 5 linii.

Szczegóły ogłoszenia

174 200 zł1 742 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w pięknej i cichej miejscowości Jodłowice. Działka posiada powierzchnię 1742 m2. Działka znajduje się w pięknej, spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolna, nr ewidencyjny 229, usytuowana w Starych Budach przy ul. Konspiracji , o powierzchni 6900 m2, nieregularny kształt działki , szerokość frontu od drogi Gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 380 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro! Szukasz fajnego miejsca dla Twojego wymarzonego domu? Mamy coś dla Ciebie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż piękna.