dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 970 ogłoszeń

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spokojnej okolicy - otoczenie domów jednorodzinnych dające poczucie bezpieczeństwa, - objęta mpzp, jako obszar zabudowy mieszkaniowej, - dojazd do działki drogą gminną +.

Szczegóły ogłoszenia

359 999 zł1 221 m² 294,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atuty: *bliskość jeziora *widok i otoczenie przyrody *dobra dostępność komunikacyjna *rozwój infrastruktury *potencjał inwestycyjny lokalizacja: działka nr 234 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 222 m² 145,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka w tej lokalizacji! Działka o pow. 1222m2 w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Nasiennej. Zlokalizowana nieopodal ul. Warszawskiej w sąsiedztwie jeszcze niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł41 000 m² 21,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radlin 4,1 ha działka inwestycyjna z zabudową Na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 4,1000 ha, położony w miejscowości Radlin 45, gmina Górno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 805 100 zł54 700 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z miejscowym planem zagospodarowania przestrzenengo Działka o powierzchni 5,47 hektara położona w miejscowości Trzebów położona pomiędzy Lubniewicami a Ośnem Lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

93 940 zł671 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 671m2 w podbydgoskiej miejscowości Gzin. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż foremna działka 50 m od jeziora Długiego. Położona w miejscowości Łyśniewo, gmina Sierakowice. Media przy działce - prąd i woda. Zapraszam do kontaktu! Paulina Miszkiel.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł4 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Jamielnik w powiecie nowomiejskim w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Przedmiotem oferty są trzy działki: 288/5 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 900 m² 86,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta bez prowizji Na sprzedaż obszerna nieruchomość gruntowa o powierzchni 6900 m (69 arów), położona w miejscowości Czułówek przy ul. Rekreacyjnej 39 (czułówek 279), w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 408 m² 127,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1408 m w Radlinie dzielnica Biertułtowy, objęta mpzp (symbol mu), przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ta urocza działka rolno-budowlana o powierzchni 1 hektara w miejscowości Łodzinka Górna, gmina Bircza (numer ewidencyjny 34), to prawdziwa gratka dla każdego, kto marzy o spokojnym życiu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł16 037 m² 62,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z ekspresowym dojazdem! Atuty: doskonałe pod inwestycje- restauracja, warsztat, magazyn Szybki dojazd Możliwość zabudowy: dom , biznes lub jedno i drugie. Lokalizacja Tatary, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 010 m² 107,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa k./ jeziora Studa w Jamielniku w gminie Nowe Miasto Lub. na Mazurach Zach. Mpzp - teren pod zabudowę letniskową i rekreacji ind. - działka o pow. 1010 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 710 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 3710 m2 w Płazie, ul. Podgórze. Warunki Zabudowy wydane na dwa budynki, po jednym na działkę - szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

90 500 zł787 m² 114,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 787 m2 z możliwością zabudowy mieszkalnej w świetnej lokalizacji w miejscowości Wysoka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł6 556 m² 47,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Kolankowie przy lesie o powierzchni 6556m2 Idealna dla osób lubiących ciszę i spokój - objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 700 m² 75,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sieraków, działka siedliskowa, 1700 m2, sprzedam, cena 129 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę siedliskową we wsi Sieraków gmina Szprotawa. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 955 m² 94,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż niezwykłą działkę budowlaną w miejscowości Barcice Górne, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 978 380 zł248 919 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa koło rogoźna -.30 KM OD PZ - możliwość kupna 51 ha - przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe - bonitacja Ł IV,V - w jednym rozłogu Grunt położony w Międzylesiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł2 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***okazja***wiele możliwości***działka budowlana*** Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną tuż za pięknym miasteczkiem Sejny w stronę Gib na cudownym Pojezierzu Sejneńskim. Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tj. działką położoną w miejscowości Czerwona Wola. Lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej miejscowości Czerwona Wola, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jesteś zainteresowany budową domu i szukasz fajnego miejsca do zamieszkania - ta oferta jest dla ciebie! Działka budowlana - słupia pod bralinem kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł3 886 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę 3886 m - Mięcierzyn, gmina Rogowo | mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

596 400 zł2 130 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zaledwie kilometr od miejscowości Ogrodniczki, znajduje się działka budowlana o powierzchni 2130 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł20 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowy Projekt Inwestycyjny - Działka 2 ha z Halą 7200 m Inwestycja przy S19 - Działka 2 ha z Projektem Hali 7200 m (niemce/lublin) Na sprzedaż strategicznie zlokalizowany grunt.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł17 281 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Świerszczów, gminie Cyców. Podstawowe parametry: powierzchnia: 17281 m2, wymiary działki przybliżone: 45 x 382 x 50 x 382 Pierwsza linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 809 m² 17,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość, stanowiącą działkę położoną w Błachowie, o pow. 0, 2809 ha, w odległości ok 3 km od Dobrodzienia. Działka w studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł2 142 m² 882,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Sikorskiego o powierzchni 2142 m2. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

781 440 zł2 368 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna w Krupnikach Do sprzedaży działka na przedmieściach Białegostoku - w Krupnikach, gm. Choroszcz. Teren objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4,72 ha (47 200 m ) położona w spokojnej, malowniczej okolicy, zaledwie 500 metrów od obszaru chronionego krajobrazu. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka komercyjna o powierzchni około 50 ar w Rzeszowie blisko wyjazdu na autostradę w dzielnicy Pobitno. Działka widoczna z głównej drogi, wszystkie media. Cena : 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł11 700 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Grabnie! Usytuowanie działki sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i morza - 4km od plaży w Ustce, 15km od centrum Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 429 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 549 m² 257,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana położona na osiedlu nowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Na tym terenie nie ma obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 458 m² 162,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice działka budowlana Z terenem zielonym. Działka budowlano w Łodygowicach o powierzchni ok 2458 m2. Słoneczna, widokowa i paska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 008 m² 256,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew Zadębie Prestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe. To będzie wyjątkowa inwestycja. Oferujemy atrakcyjny teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł50 600 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promna to miejscowość w województwie mazowieckim, położona w powiecie białobrzeskim, która jest znana z malowniczych krajobrazów oraz spokojnego, wiejskiego charakteru. Jest to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowejw Połomi, o powierzchni 1200 m2. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach 40x30 m. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1709 m2 położona przy ul. Hermana w Sząbruku. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Aktualnie działa posiada wydane pozwolenie.