dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 971 ogłoszeń

180 000 zł1 170 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej w Brzegu - nr 905/5 am-12 obręb Centrum o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 876 m2 , zlokalizowana w miejscowości Borków, w gminie Daleszyce. Działka położona na skraju lasu, na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 109 m² 179,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną nr 429/8 o powierzchni 0,1109 ha położoną przy ul. Dragonów 15 w Starych Bogaczowicach.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł900 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 900 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, co pozwala na szybkie rozpoczęcie budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł41 949 m² 14,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna, duża działka rolna 4,1949 ha, składająca się z 2 działek o (pow. 2,5254 ha i 1,6695 ha ) sprzedawana w całości. Położona w miejscowości cis obok miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł890 m² 242,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/92 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 042 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego położoną w odległości ok 8 km od Pobierowa. Działka znajduje się w kompleksie 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 116 m² 543,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Lubiatowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***skrybicze*** działki O powierzchni od 3400 do 4300 M2 *** Przedstawiamy Państwu działki rolne o powierzchni od 3400 m2 do 4300 m2 znajdujące się w miejscowości Skrybicze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** działka budowlana *** księżyno*** Zapraszamy na prezentację. Atrakcyjnej, ładnie położonej działki budowlanej położonej w Księżynie gmina Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja do której.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 624 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana z mpzp | 1624 m | prywatny wjazd |.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 858 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 263/5 - powierzchnia 2.858 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 107 500 zł1 405 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w sercu malowniczej Dąbrowy Leśnej, gdzie lasy mieszane otulają okolicę, a starodrzewy przeplatają się z nowoczesnością, znajduje się działka, która przyciąga wzrok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3000 m , położonej w malowniczej Niewodnicy Nargilewskiej, gmina Juchnowiec Kościelny zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł4 900 m² 152,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa, inwestycyjna działka w Dziekanowicach. Działka pięknie położona na wzniesieniu z malowniczą panoramą na okolicę. Nieruchomość o powierzchni 49 a,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 871 m² 641,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1871m2 - częściowo ogrodzona. Doskonałe miejsce na wybudowanie wymarzonego domu, w otoczeniu domy jednorodzinne. Według mpzp- teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26 163 m² 7,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, niezabudowana o powierzchni 2,6163 ha (26163 m2) położona bezpośrednio przy drodze powiatowej, w obrębie Kuleszewo, gmina Kobylnica, w odległości ok. 15 km od Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna, biorąc pod uwagę położenie działki na terenie miasta Krakowa! Działka rolna o powierzchni około 88a położona w Krakowie-Skotnikach przy.

Szczegóły ogłoszenia

142 460 zł1 676 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Starków, ok. Polanicy Zdrój. Na sprzedaż działka budowlana Starków 1675 m Istnieje możliwość kupna większej lub mniejszej działki w cenie 85zł/1m2 Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

5 049 000 zł8 965 m² 563,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W samym centrum miasta na sprzedaż Działka o pow. 8965 ha zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Zgorzelec z dn. 27 marca 2007r. oznaczona symbolem E.10.UC- teren.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł18 635 m² 643,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję! Teren inwestycyjny składający się z 3 działek ewidencyjnych, położony na granicy Zielonego Ursynowa i podwarszawskich Dawidów Bankowych. Teren posiada aktualne i prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 000 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2481 m , położonej w miejscowości Mościsko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 391 m² 92,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren na wzgórzu z widokiem na góry. Goleszów Puńców do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 2391m2. Usytuowane na wzniesieniu, nachylone w stronę południową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem 1,87 ha nr działki 218/1 | Góra Świętego Jana | gmina Jodłownik Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1,87 ha, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 160 m² 62,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w Deszcznie #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowana działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł72 700 m² 12,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabytkowy Park Pałacowy ze starodrzewem położony w miejscowości Maruszewiec Nowy, w powiecie Radzyńskim, gm. Borki, woj. Lubelskie. Nieruchomość posiada powierzchnię 72 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas, oferta dla dewelopera! Atrakcyjna działka budowlana położona w Osielsku przy ul. Bazyliowej - bardzo dobry dojazd do centrum Bydgoszczy. Warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 800 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w Parkowym Milanówku objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową! Nieruchomość otoczona pięknym starodrzewem, który.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 402 m² 420,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 21.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 128 m² 84,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana W iwinach Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodziny. W pobliżu Biedronka, dino, szkoła, przedszkole. Szybki dojazd do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

546 700 zł3 124 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana położona przy ul. Rycerskiej w miejscowości Grabiny-Zameczek niedaleko Pruszcza Gdańskiego. Tył działki graniczy zrzeką Motławą.Teren lekko pochyły, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł825 m² 715,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 827 m , zlokalizowana w miejscowości Jankowo Gdańskie, w gminie Kolbudy. Działka znajduje się na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 11 działek położonych w atrakcyjnej miejscowości Białuń ok 4 km od Goleniowa i 3 km od tras komunikacyjnych S3 oraz S4, 5 km od lotniska. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł2 450 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na inwestycję. Ofertą jest działka o pow. 2450 m2 wymiarach: 135m x 20m Należy wystąpić o warunki zabudowy, celem ustalenia konkretnych parametrów inwestycji. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł7 064 m² 700,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.162778, 20.941778 Warszawa, Włochy, Załuski Numer Ewidencyjny 6, obręb   Media Kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 032 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1032 m , położona w kameralnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiki, gmina Wodzierady. Działka przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł632 m² 1 343,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji w Szczyrku (woj. śląskie, powiat bielski, gmina m. Szczyrk). Działka budowlana o powierzchni 632 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 089 m² 290,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! Spełnij swoje marzenie o własnym domu na nowoczesnej, funkcjonalnej działce w Ochli - to jedyna taka oferta na rynku! Prezentujemy piękną działkę budowlaną.