dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek nad morzem, 23 257 m2, wytowno, gm. Ustka. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 23 257 m2, położony w malowniczej miejscowości Wytowno, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 31 arów, objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wraz z usługami nieuciążliwymi. Bardzo dobra lokalizacja, blisko trasy S3, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 449 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł4 866 m² 25,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej na terenie gminy Sicienko, w miejscowości Łukowiec. Gmina Sicienko jest gminą wiejską z Urzędem Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

88 055 zł13 547 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z częścią leśną w miejscowości Sosnowe w doskonałej lokalizacji blisko drogi publicznej przy drodze gminnej! Na sprzedaż działka rolna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł3 017 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne W horyńcu-zdrój pod pensjonat / domy wakacyjne / usługi Na sprzedaż 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4,64 ha, położonych w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł923 m² 2 156,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną/jednorodzinną na małym kacku nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 923 m2, z Warunkami Zabudowy dla inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| grunt o powierzchni 3001 m2 z wydanymi warunkami zabudowy siedliskowej umożliwiającymi wybudowanie domu do 200m2 i budynku gospodarczego, który przeznaczyć będzie można na garaż. Do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł57 900 m² 94,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Grunt o powierzchni 5,79 ha zlokalizowany przy obwodnicy Legnicy, drodze krajowej w stronę Zielonej Góry. Teren idealnie nadający się na cele inwestycyjne. Nieruchomość posiada gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* działka rolna przy lesie- idealna na siedlisko* Oferuję na sprzedaż areał ziemi rolnej o powierzchni 2,85 ha zlokalizowany w Ostrówkach, gmina Zabłudów, w cenie 18,5 zł/m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

154 360 zł1 300 m² 118,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Tarnówka, gmina Szadek - 1300 m Lokalizacja Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Tarnówka (gmina Szadek, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę 4094 m2 z okazałym domem w budowie w centrum Złotnik Kujawskich. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlana działka komercyjna, niezabudowana o powierzchni 969m2, w użytkowaniu wieczystym .Zgodnie z planem miejscowym działka obejmuje TERENY WYTWÓRCZE, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł800 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 800 M przy rezerwacie - mosty, ul. Hebanowa Regularny kształt I Płaski teren I Położenie w przy Rezerwacie Czapli Białej I Bliskość plaży w Mechelinkach.

Szczegóły ogłoszenia

298 870 zł1 957 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Działka budowlana w Łagowie idealna pod inwestycję! Biuro Nieruchomości As przedstawia atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, zlokalizowaną w Łagowie, gm. Zgorzelec.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł10 300 m² 315,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,0300 ha -kopytów gm. Błonie woj. Mazowieckie Wymiary działki: około 57m X 193m, gmina Błonie położona jest od granic Warszawy o około 30km,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna działka budowlana w Michałowie-Reginowie 1366 m w spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1366 m, położona w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 442,10 m² 368,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka o numerze ewidencyjnym 440/2, przy ulicy Rojnej w Łodzi( adresowo Rąbień) o powierzchni 2442,1 metrów kwadratowych Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł902 m² 654,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Podstawowe przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej Możliwość lokalizacji budynków wolno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł941 m² 211,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 941 m2 w Okunince, nad jeziorem Białym! Lokalizacja: ulica szczęśliwa/życzliwa, okuninka, gm. Włodawa, powiat włodawski. Powierzchnia: działka nr. 148/5 - 941 m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 000 zł1 000 m² 23 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w centrum Wrocławia. W sąsiedztwie Dworca Głównego pkp, dworca Autobusowego i ważnych szlaków komunikacyjnych. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł455 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 455 m , położona w miejscowości Sasino , przy ul. Żurawiej, w gminie Choczewo. Działka ma kształt trójkąta i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 000 zł12 471 m² 250,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni około 12 471 m , przeznaczona pod działalność produkcyjną, magazynową oraz usługową (symbol 05.PU). Teren jest częściowo utwardzony, co.

Szczegóły ogłoszenia

138 200 zł22 875 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna duże działki leśne | linia | blisko trójmiasta Szukasz dużego terenu w otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Trójmiasta? Ta oferta to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 983 m² 8,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 5983 mkw, położona w bardzo urokliwym miejscu przy trasie Nałęczów - Kazimierz Dolny. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Borowina Starozamojska, blisko drogi krajowej numer 17, z wygodnym dojazdem. Lokalizacja łączy w sobie atuty spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 665 000 zł18 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadam duża nieruchomość (ok 3.2 ha) w przepięknej lokalizacji! Jest to idealne miejsce do wypoczynku. W pobliżu nieruchomości znajdują się zabudowania rekreacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł1 107 m² 465,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chotomów, nowa ulica blisko Partyzantów i nowego ronda - rycerska Aktualnie na działce wcześniej buduje się nowy dom. ___ lokalizacja Nieruchomość położona blisko Partyzantów, przy nowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

205 037 zł1 719 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: dwie przylegające działki inwestycyjne Jaszkowa Dolna Sprzedam dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 3293 m w malowniczej Jaszkowej Dolnej (gm. Kłodzko). Idealne pod biznes.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1607 m , położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Ptaków Leśnych w Jastrzębiu, gmina Piaseczno. Wymiary działki to około 45,3.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł8 433 m² 4,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna 0,84 ha Lokalizacja: turka (gmina Dorohusk, powiat chełmski) Powierzchnia: 0,84 ha (8433 m ) Status: działka rolna Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł845 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki rekreacyjno- budowlane na nowym osiedlu w podpoznańskiej miejscowości Dymaczewo-Nowe, działka o pow. 845m2 Cena 200,-zł/m2,działka o pow. 944m2 można pobudować domek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę budowlaną o pow. 3235 m2 urokliwie zlokalizowaną w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Rzemieślniczej. Działka o południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działki rekreacyjne w Gorlicach przy ul. Zielonej Lokalizacja: gorlice, ul. Zielona Powierzchnie działek: od 845 m do 976 m Uzbrojenie: sieć energetyczna, gazowa, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks sąsiadujących działek o powierzchni 4027 m położona w miejscowości Modła Królewska, w powiecie konińskim - gotowy na rozwój mini-osiedla domów jednorodzinnych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł11 400 m² 5,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - grunty orne i łąka na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,14 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi: grunt orny klasy ivb ok. 0,4400 ha, grunt orny klasy V ok. 0,5500 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł2 160 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego. Do sprzedania działka położona w prestiżowej dzielnicy Mysłowic- morgach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia