dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w miejscowości Brąswałd, w niezwykle malowniczej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł8 552 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno budowlaną o pow. 8552 m2 z gotowym planem podziału usytuowaną przy granicy Dobrej i Grzepnicy. Działka położona około 130 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Szylina Mała w powiecie bartoszyckim w woj. warmińsko-mazurskim. Odległości do wybranych miejscowości: 5 km Bartoszyce, 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

195 780 zł1 506 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczenurze działka w otulinie lasu, zaledwie 5 km od morza Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój natury z bliskością nadmorskich atrakcji? Ta działka w Szczenurzu, położona.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 158 m² 226,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1158 m w Rakowni | Spokojna okolica, warunki zabudowy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1158 m , zlokalizowana w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 081 m² 85,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka inwestycyjna 40 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1254/13, położona w miejscowości Hecznarowice, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł26 300 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,63 ha, położoną w miejscowości Strączno, zaledwie 6,8 km od Wałcza, 6,2 km od Nakielna, gdzie jest Klub Żeglarski.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł10 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w strefie mieszkaniowej przylegająca do drogi gminnejj. Właściciel złożył dokumenty o warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków. Minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł87 300 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż jedyna w swoim rodzaju nieruchomość w skład której wchodzą wody stojące oraz lasy! Jezioro polodowcowe Cygańskie Doły drugie z kompleksu trzech jezior, powierzchnia 7,66.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane Dulcza Wielka, gm. Radomyśl Wielki, powiat mielecki, woj. podkarpackie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Dulcza Wielka,.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 10 535 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pększyn. Działka podzielona jest na 3 części: i ~ 2000 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 485,20 m² 279,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1475 m , zabudowana wolnostojącym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni zabudowy 59 m , położona przy ulicy Krzywej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 400 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-przemysłową , o powierzchni 1400 m.kw. w ok. Obornik Śląskich. Energia elektryczna na działce sąsiedniej, woda na granicy działki. Działka płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł27 590 m² 81,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowane są dwie działki o łącznej powierzchni 27 590 m , zlokalizowane w gminie Zduńska Wola. Działki mają kształt prostokątów, a zgodnie z planem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 691 m² 176,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli szukają Państwo działki pod budowę swojego wymarzonego domu, niedaleko centrum Rzeszowa, moja oferta szczególnie Państwa zainteresuje. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 510 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 1510m2, położona w Krobi gm. Lubicz na skarpie z widokiem na rzekę Drwęcę, 5 km od granic Torunia w spokojnej i cichej okolicy, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 034 m² 304,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żelechów piękna działka budowlana, w atrakcyjnej lokalizacji - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1035 m2 i wymiarach 38,5 x 27,5 w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł981 m² 428,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 981 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 398 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu przepięknie położoną działkę zlokalizowaną we wsi Pąchy, która jest częścią lasów Puszczy Noteckiej. Jest to teren obszaru chronionego Natura 2000, zatem miejsce jest oazą.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł8 867 m² 5,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-leśna! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości sitnica, gmina biecz, powiat gorlicki o powierzchni 88,67 arów Działka rolno-leśna, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł41 760 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki położone w Nowym Targu na osiedlu Szuflów. Łączna powierzchnia: 41 760 m2 Numery ewid. działek: -8357 - 0,5688 ha - zl -8334 - 1,3304 ha - rz, zl, osuwisko nieaktywne -8335 -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł6 000 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z własnym lasem i strumieniem 4 km od Słupska Nieruchomość dla osób szukających codziennego kontaktu z naturą. Poranna kawa lub wypoczynek po pracy przy dźwiękach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjne i ciekawie umiejscowione działki budowlane o pow. po ok. 3000 m2. Więcej informacji pod nr tel.   . Dla pierwszych trzech klientów możliwość zakupu po obniżonej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 401 m² 149,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczym Międzyrzeczu, przy ulicy Słonecznej. Ta przestronna parcela o powierzchni 1401.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł4 200 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna w Laskowcu przy głównej drodze do Łomży; - działka o powierzchni 4200m2 - Front - 11,6m ; Długość - 428m Cena 30 tys. Działki mają wyznaczone granice przez.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł882 m² 1 054,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Działka budowlana 882 m | Gdańsk - Sobieszewo | 1 km od plaży! Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 882 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Rajsko, ul. Dębowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rajsko , przy ul. Dębowej , w gminie Mstów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna Z wysokim potencjałem- tarnowskie góry/strzbnica Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 14 266 m2 zlokalizowana w przemysłowej części Tarnowskich Gór przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł12 500 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Rogi, w gminie Wielgomłyny, o powierzchni 12 500 m2. Działka : o pow. 12 500m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 200 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przestronna działka w malowniczym Niedamowie idealna na rekreację lub inwestycję Szukasz dużej działki w atrakcyjnej cenie? A może interesuje Cię inwestycja w pięknie położony.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł20 500 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Franciszkowo Dolne,w gminie Iława. Działka ma powierzchnię 2,0500 ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Jelenia Góra | 2801 m | Projekt budynku mieszkalnego w trakcie realizacji

Szczegóły ogłoszenia

186 200 zł1 064 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni od 1064 m2 do 1186 m2 zlokalizowana w miejscowości Świdnica koło Zielonej Góry. Działki w kształcie prostokąta, nie zadrzewiona, oddalona 200.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 001 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , położona w pierwszej linii brzegowej, bezpośrednio przy malowniczym jeziorze w miejscowości Zakrzów, gmina Wojnicz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 990 zł1 211 m² 619,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu widokową nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w prestiżowej części Bielsku-Białej - spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Radziejowice Parcel,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 444 m² 71,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego (projekt Kamelia B), położoną na małym osiedlu domów jednorodzinnych w Kwietnikach, 11 km od Jawora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł6 600 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna okazja dla tych, którzy marzą o domu w sąsiedztwie lasu, z widokiem na góry ale również z możliwością szybkiego dotarcia do miasta. Na sprzedaż widokowa działka(nr.