dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 974 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 974 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 2700 M2 gniewomirowice oś. Południowe Na sprzedaż wyjątkowa działka pod budowę domu położona w malowniczej, spokojnej części Gniewomirowic - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki numer 1218/7 położonej w Wieliczce ul. Czubinów. Działka o powierzchni 25,59 ar znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł820 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu jednorodzinnego blisko Sławna Działka o powierzchni 820 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 41 m x 20 m, położona na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł4 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4000 m (40 arów) położona w miejscowości Letnica. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 58ar, położoną w miejscowości Żeglce (gm. Chorkówka). Dojazd do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Youhouse Wycena i Sprzedaż Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną blisko jeziora Wieczorki oraz jeziora Skarlińskiego z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł3 060 m² 79,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Miałka, gmina Ińsko Przedmiotem oferty są 3 działki budowlane o powierzchni ~3060 m2 każda, położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł2 507 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2507 m 2. Działka zlokalizowana jest w Krępie Kaszubskiej , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicze położenie, z zachwycającymi widokami na Góry Sowie. Wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa. Dojazd od drogi asfaltowej ok. 90 m - utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek usytuowana w w wyjątkowym miejscu to propozycja dla osób oczekujących ciszę i spokój oraz zachęcająca do wypoczynku. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

234 740 zł1 067 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Łysomicach Lokalizacja - Łysomice, ulica Lniana ; centrum; - z odległością zaledwie 5 km do Torunia; -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.424750, 21.172056 Radzymin, ul. Zygmunta Wróblewskiego Numer Ewidencyjny 80, obręb 1-06 Media Prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 8821 m , położonej w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 4 km od Olecka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 798 m² 55,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***super cena*** Piękne miejsce na budowę domu** Super cena** 20 minut od Białegostoku *** ***3798M2 *** Zapraszam na prezentację idealnej działki o powierzchni 3798m2 i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł900 m² 102,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Rybno koło Kłobucka. Nieruchomość o powierzchni 900.

Szczegóły ogłoszenia

436 970 zł1 181 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana przy ul. Widokowej w Kolbudach z panoramą w stronę jeziora. Wszystkie media przy działce. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania, do 20% pow. zabud., do 9m.

Szczegóły ogłoszenia

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Mrozy, w gminie Puszcza Mariańska. Ładna, ustawna działka o powierzchni 1287 m2 i wymiarach ok 27m szer. x 48m dł. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 025 m² 1 756,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę w pobliżu Miasteczka Wawer. Jest to działka nr 24 z obrębu 3-12-93 przy ulicy Popradzkiej. Ze względu na brak mpzp została wykonana analiza chłonności działki wskazująca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych wraz z drogą wewnętrzną idealna propozycja dla inwestora lub dewelopera. Teren tworzy spójną całość z wewnętrzną drogą, co daje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

202 000 zł1 010 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.978389, 21.124083 Sierzchów, ul. Sosnowa Numer Ewidencyjny 158/27 Media Prąd - w odległości około 66m.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 658 m² 1 809,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Jasna, nasłoneczniona działka budowlana w spokojnej części Krakowa Piaski Nowe. Położona w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Stronnie - Twój dom w spokojnej okolicy, blisko natury i miasta! Na sprzedaż działki budowlane położone w atrakcyjnej części miejscowości Stronno,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł868 m² 229,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Działka budowlana w zielonej okolicy. Na sąsiednich działkach trwa budowa nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł942 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 942 m2 w Toruniu przy ul.Rudackiej! Działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Toruniu przy ul.Rudackiej. Działka ogrodzona , płaska z pojedynczymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działki W mikołowie ul. Kuźnicka Działka położona jest wokół zabudowy jednorodzinnej, w zielonej okolicy w pobliżu lasu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz dużego terenu pod inwestycję to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą! Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 192/408 położona w miejscowości Ruciane - Nida,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35 000 m² 7,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż rozległa nieruchomość rolna składająca się z kilku działek, w pełni zalesiona, o łącznej powierzchni aż 35 000 m . Położona.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 100 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- - wydane warunki zabudowy - Ładna działka pod zabudowę mieszkaniową, 21 arów Lokalizacja - Zalasowa, gmina Ryglice, powiat tarnowski W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 771 m² 95,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę domu, która łączy przestrzeń, spokojną lokalizację i rozsądną cenę ta oferta w Nowcu spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa ulica Żagańska, działki z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy Mieszkalno-Usługowej. Oferta sprzedaży 6 działek przy ul. Żagańskiej o powierzchni 1200m2 - 2150m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka rekreacyjna Z domkiem I kominkiem W mściszewicach gmina sulęczyno, 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł6 500 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę .Kształt pozwala na podział na mniejsze działki. Media w drodze. Okolica zielona ,cisza i spokój. Polecam! Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego częściowo pod budownictwo wielorodzinne! Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 7500 m2, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 754 m² 286,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna usytuowana bezpośrednio przy dk 11 w Tarnowskich Górach. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego umożliwia wykorzystanie terenu pod przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 007 m² 237,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka w Karninie o powierzchni 10 arów z widokiem na jezioro. Klasa ziemi: v Media: kanalizacja i woda na działce Prąd i Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do piękną działkę zagrodową, położoną w Tochołowie w gminie Książ Wielki. Działki ma numer geodezyjny 17/25, jej powierzchnia wynosi 19,6 ar, szerokość około 29m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 600 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Wyjątkowa Działka 66 arów w Opatkowicach - Idealny Balans Miasta i Natury Szukasz przestrzeni, która daje oddech, a jednocześnie pozwala pozostać w rytmie Krakowa? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego miejsca na ziemi, by postawić wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną ofertę działkę rolną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 4,5863 ha | Smętowo Graniczne | nr 491/2 Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 45 863 m (4,5863 ha), położona w miejscowości Smętowo Graniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

431 000 zł4 789 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pakiet inwestycyjny | 4 działki budowlane z wz. Przyłęk, gm. Niwiska- 47,89 ar, cena 431 000 zł. Oferta dla dewelopera / inwestora/ sprzedaż W całości lub pojedynczo. Oferta na wyłączność.