dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

87 000 zł1 662 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Buśnia, woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zakupu działki budowlanej numerze ewidencyjnym 25/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najatrakcyjniejszych części Przemyśla Lipowica ul. Kordeckiego Działka o powierzchni 1584 m2, nr ewidencyjny 1307/4 obręb 201 m.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 592 m² 119,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną o pow. 1592 m2. Działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa. Okolica częściowo zabudowana nowymi domami.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 184 m² 421,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 1184 m2 w Redzie, ul. Brzozowa. W sąsiedztwie działki w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie lasu. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Karbowie. Odległość od centrum Brodnicy wynosi ok 4 km. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Polecamy. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1046 m , położona w atrakcyjnej miejscowości Niewodnica Kościelna. Wymiary: ok. 26 m x 40 m regularny kształt, wygodny do zaprojektowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 580 m² 116,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowo- usługowy o powierzchni około 5800 m2 - Gmina Mełgiew, około 15 km , do granic administracyjnych miasta Lublin, a także około 8 km, od portu lotniczego Lublin! W mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych Lokalizacja: konin ul. Europejska, obręb Pawłówek w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa świetna komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł19 738 m² 9,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości - Małszyce k. Łowicza - 19 738 m Na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 19 738 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 004 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

** dzałka Z warunkami zabudowy pośród piękna przyrody blisko białegostoku - skrybicze ** Wyobraź sobie miejsce, gdzie budzisz się i słyszysz śpiew ptaków, a pierwsze promienie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł14 900 m² 46,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka od 1 - do 1,5 ha, budowlana, objęta planem mpzp - Nowinki, gm. Jadów Obecnie 10.000 czyli 1 ha jest działką budowlaną, a niecałe 0,5 ha ziemią rolną klasy IIIb i IVa, prawdopodobnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smołdziński Las, atrakcyjne działki, 962m2 - 1559m2, doskonała Lokalizacja Morze 4km - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - znakomita lokalizacja - Słowiński Park Narodowy, morze - atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł3 442 m² 203,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka usługowa o powierzchni 34,42 ar w Sosnowicach gm. Brzeźnica Działka o powierzchni 34,42 ar posiada kształt nieregularny, ale korzystny do zabudowy. W gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna nad rzeką, w odległości 2 km od morza. Działka o powierzchni 9 680 mkw., w nieregularnym kształcie o długości ok. 300 m i szerokości ok. 50 m,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł5 148 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 5100mkw położona w Kętach na Podlesiu. Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 300m od rzeki Soła, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 330 m² 82,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 m 2 położona w centrum Stawek w gm. Aleksandrów Kujawski. Działka z bezpośrednim wjazdem z gminnej drogi asfaltowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł49 300 m² 3,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Otoczenie Działka położona jest we wsi Dęby, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, gminie Górowo Iławeckie. To spokojna, kameralna miejscowość o typowo.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 503 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka o pow. 25,03 ara w miejscowości Sieciechowice gmina Iwanowice. Lokalizacja 1 km od centrum Sieciechowic na cichej, ślepej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł8 100 m² 506,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Żabiej Woli. Działka czysta, niezadrzewiona, w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 30 m x 50 m. Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży oferujemy działkę o powierzchni 1,1445ha położoną w miejscowości Nowe Ramoty, gmina Łukta, powiat ostródzki. Grunt objęty mpzp gminy Łukta, pozwalający na budowę domu,.

Szczegóły ogłoszenia

94 588 zł1 819 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna oferta Działka na sprzedaż - atrakcyjna i urokliwa lokalizacja w spokojnej miejscowości nowy świat- gmina Lubsza. Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 500 m² 131,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w malowniczych Sieprawicach w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 200 m² 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od Białegostoku Jeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 801 m² 1 099,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zadrzewiona działka budowlana o pow. 1800 m2 położona w Magdalence przy utwardzonej drodze. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 36 m x 50 m. Porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 231 m² 242,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wronczynek, gmina Pobiedziska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1231 m , położona w miejscowości Wronczynek, gmina Pobiedziska, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.2400mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w kwadracie ulic. Traugutta, grochowskiego, obr. Westerplatte i Kisilewskiego. Media w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

330 220 zł3 476 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki dla siebie - przeczytaj koniecznie! W Wierzbicach, na terenie gminy Kobierzyce, 12 km od Wrocławia, czeka na Ciebie duża działka o powierzchni ponad 3400 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł760 m² 248,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: działki niezabudowanej o powierzchni 760 m , położonej w miejscowości Łopuszno (gmina Łopuszno,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł5 631 m² 86,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu Ofertę Trzech Działek Budowlanych graniczących z sobą - położone w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni łącznej 5 631m2.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł923 m² 250,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Biernatki przy ulicy Dylewskiego, gmina Kórnik. Działka w cenie 250 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa czyli mieszkaniowo - rolna. Uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Można otrzymać pozwolenie na budowę pod pewnymi warunkami. Przed działką w drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

72 995 zł1 123 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż gm. Mieścisko, gorzewo Przedmiotem oferty są działki budowlane w centrum miejscowości Gorzewo gm. Mieścisko. W sąsiedztwie nowe budynki mieszkalne oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł983 m² 350,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana blisko białegostoku*** Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 10 km od centrum Białegostoku (3 km od granicy miasta), dobry i szybki dojazd, regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł11 100 m² 4,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Krosno Na sprzedaż działka położona w Chorkówce, powiat krośnieński , województwo Podkarpackie o numerze ewidencyjnym 1107. Działka o pow. 1,11 ha, położona przy terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł27 433 m² 247,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny O 15% Z 8 000 000 zł na 6 800 000 zł oferta na wyłączność Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2.7433 ha, Działka położona w Gorzyczkach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 007 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007m, położona wyjątkowo urokliwej i spokojnej części Świerklan. Teren wysoko położony, co zapewnia ładne widoki i otaczającą przyrodę. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 16,5 A Z pełnym uzbrojeniem - spokojna okolica, ul. Leśna Położona w otoczeniu zieleni, na końcu cichej ulicy, a jednocześnie w granicach miasta - ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 291 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1291 m2 Nieruchomość znajduje się w miejscowości Cegielnia, gm. Mstów Media: prąd na działce; woda, gaz i kanalizacja w drodze Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni około 2 ha w gm.Słaboszów pow.miechowski. Według aktualnego planu zagospodarowania położona jest w terenach oznaczonych jako up1.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł7 196 m² 29,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Z widokiem na góry lipnica wielka | ok. 72 ary atracyjne położenie W beskidzie orawsko-podhalańskim idealna pod zabudowę zagrodową lub agroturystyczną Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij