dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

258 000 zł1 369 m² 188,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Wiśle, przy ul. Dworcowej, oznaczoną geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana i inwestycyjna o powierzchni 145 mkw. Działka o wymiarach 10 m szerokości i 14,5 m długości. Na jej terenie dostępne są media - prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 786 m² 190,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 2000 m w miejscowości Kopana (gmina Tarczyn) przy ul. Działkowej. Działka nr 184/3 oznaczona w mpzp symbolem mn/u idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne W dąbrowie tarnowskiej - ulinów. Oferujemy do sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni 0,4874ha zlokalizowane w Dąbrowie Tarnowskiej, ok.4km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka otoczona lasem, o powierzchni 1744 m2. Bronisławów gmina Prażmów. Na działce stoi drewniany dom o powierzchni 50 m2 (dwie sypialnie, salon z kuchnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 560 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębie-Zdrój, cisówka/ruptawa. Działka położona w terenach mieszkaniowo - usługowych (41mnu), pow.1560 m2 (możliwe dokupienie sąsiadującej działki o pow. ok.1715 m2). Super cena.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 692 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 26,92 ar. Położenie działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł18 012 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 801 mkw. zabudowana budynkiem sklepu o pow. 106 mkw, położona w miejscowości Rzeczyca. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

394 999 zł44 200 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 4,42 ha - Szewce, gm. Wisznia Mała Szukasz przestrzeni pod inwestycję rolną lub chcesz ulokować kapitał w gruncie o dużym potencjale? Ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 469 m² 271,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana/usługowa o powierzchni 1500 m (15 ar) położona w Kozubszczyźnie gm. Konopnica Lokalizacja i dostępność - Położona w centrum Kozubszczyzny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjna działkę budowlana w spokojnej okolicy, dookola zabudowa domkow jednorodzinnych. Umiejscowiony, siodlkowice Szymanow 3 minuty od Świebodzic. Działka w kształcie kwadratu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 346 m² 1 255,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona przy ulicy Berensona. Na działkę wprowadzone są media: wodociąg, gaz, prąd. Obecnie realizowana jest inwestycja budowy kanalizacji, realizowana przez mpwik. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Adres: nowe Kamienice, powiat ostrowski Parametry działki: powierzchnia: ok. 1800 m Media: woda w drodze Prąd brak Gaz brak Kanalizacja brak Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Rolno-Budowlana 17 arów z mpzp Wielkie Możliwości Adaptacji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 17 arów (1700 m ), położona w miejscowości Wólka.

Szczegóły ogłoszenia

446 200 zł2 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,17 a, położona w spokojnej i zielonej części Woli Chorzelowskiej, gm. Mielec. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 856 500 zł45 710 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren inwestycyjny składający się z czterech działek o numerach (213/6, 214/6, 215/6, 216/6), położonych w Gorzycach (pow. wodzisławski woj. śląskie) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

308 640 zł1 929 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka nad rzeką Narwią -czarnowo gmina Pomiechówek .Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w drodze, również gaz, światłowód. Gmina posiada mpzp w którym działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł932 m² 105,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Trzebinia Siersza Przedmiotem sprzedaży są cztery działki położone na obrzeżach Trzebini. powierzchnia działek: 932m2 minimalna szerokość działek 23m dojazd droga gminną , następnie drogo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 218 m² 492,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z prywatnym dostępem do jeziora Mausz - jednego z najczystszych jezior na Kaszubach. Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Frydrychowo, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 413 m² 126,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1413 m , położona w malowniczych Sieprawicach, w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 306 m² 286,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana przy ul. Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Poznaniem. To propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł620 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdująca się w Mikołajkach Pomorskich, pow. sztumski, przy ul. Słonecznej. Działka o powierzchni 620m2, o kształcie prostokąta i wymiarach 20x31m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

13 206 000 zł37 732 m² 349,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drozdów, gmina Żary, grunt pod inwestycje, powierzchnia 37.732 m2, cena 13 206 000 zł. Grunt położony w miejscowości Drozdów, bezpośrednio przy autostradzie A4. Niezwykle atrakcyjny pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 371/2 w miejscowości Hermanówka o powierzchni 1150 m , położona w spokojnym, zielonym otoczeniu lasów - idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna nieruchomość rolna zlokalizowana w miejscowości Radostów Dolny, w gminie Lubań, powiat lubański, woj. dolnośląskie, o powierzchni ogólnej 2,02 ha. Działka o klasie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł7 800 m² 10,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Bukowie. Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie. Pobieramy prowizję od kupującego! Treść.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł744 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 744.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 635 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka granicząca Z lasem Do sprzedania działka 2635m2 granicząca z lasem, obok osiedla domków rekreacyjnych. Okolica cicha i spokojna, zielona dla osób które lubią obcować.

Szczegóły ogłoszenia

60 960 zł762 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tania działka budowlana z warunkami zabudowy w Nowych Bielicach. Pod budowę lub lokatę kapitału. Działka nr 13, w kształcie prostokąta, teren płaski o wymiarach: 23 x 31.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł796 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 796m w spokojnej, malowniczej wsi Wancerzów gmina Mstów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych położonych w miejscowości Botkuny, tuż przed Gołdapią. Uwaga! W ciągu tygodnia mamy już 3 rezerwacje działek - nie zwlekaj.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł21 300 m² 22,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 21300 m2 w miejscowości Kopnica, gmina Darłowo. Działka o nieregularnym kształcie, podobnym do prostokąta. W miejski planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 400 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***świetna enklawa przy jeziorach Narie i Żabi Róg duże działki z warunkami zabudowy w otoczeniu lasów i natury*** Wyjątkowa oferta sprzedaży sześciu atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 051 m² 66,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na start - Chwałowice czekają! Teren: 4051 m , podzielony na 3000 m pod usługi i 1000 m na zieleń urządzoną, płaski i uzbrojony. Lokalizacja: chwałowice,.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 826 m² 29,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2826 m2 zlokalizowaną w miejscowości Niebocko, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł724 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 724 m2 w spokojnej miejscowości! Chmielek II, gm. Łukowa Położenie i okolica: atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej miejscowości, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł6 300 m² 13,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna w Będzinie! Na sprzedaż działka rolna o pow. 6.300 m2. Opis : Działka nr 15 obr Będzino znajduje się po północnej stronie drogi krajowej blisko miejscowości.