dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

149 000 zł2 400 m² 62,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kwidzyńskim w gminie Ryjewo we wsi Jałowiec. Przepięknie położoną działkę budowlaną Powierzchnia 2400 tys. m2, przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 000 zł97 335 m² 246,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 9,7335ha położoną w Nowosielcu, gmina Nisko tuż obok bięgnącej drogi ekspresowej S19,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 085 m² 239,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2085 m położona w miejscowości Adamów, gmina Grodzisk Mazowiecki. To doskonała propozycja dla osób szukających przestronnej działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł13 446 m² 57,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł26 550 m² 397,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Myślęcinek ,działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 086 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż teren inwestycyjny pod Lublinem , w Bystrzejowicach A gm.Piaski. Działka o pow. ponad 1 ha , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 800 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38 arów, położona w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze utwardzonej, z wygodnym zjazdem z drogi krajowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

10 890 000 zł60 000 m² 181,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Min. 5000m2, od 1ha do 8ha. Private offer / Oferta prywatna (cena do uzgodnienia, na podstawie konkretnego zapytania) nowość - Strefa Aktywizacji Gospodarczej przy nowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł15 557 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest zaprasza do zapoznania się z ciekawą ofertą Na sprzedaż są dwie działki rolne o statusie łąki trwałe o powierzchni około 1,5 ha i 0,62 ha.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł834 m² 384,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość zrobienia zamkniętego osiedla. Wymiary ok.22x37m. Energia elektryczna- skrzynka na granicy działki. Woda, gaz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł1 750 m² 171,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne wymiarowe działki budowlane w miejscowości Dzbenin koło Ostrołęki (gmina Rzekuń), ulica Tęczowa. Powierzchnia każdej to 17,5a - wymiary ok. 60m x 30m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 315 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na granicy Podkowy Leśnej i Owczarni Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Trzcińsku-Zdroju, ul. Zielona o pow. 0,1297 h. Stacja benzynowa Orlen, biedronka, jezioro Trzcińskie w odległości do 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

447 300 zł1 491 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka przy lesie! w sprzedaży działka o pow. 1491 m2 zlokalizowana w Bojanie przy ul. Lipowej tuż obok lasu. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona, dająca możliwości projektu domu.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 440 m² 62,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Nowym Narcie o powierzchni 0,144 ha (14,4 ara), idealna pod budowę domu w sąsiedztwie las, zabudowa jednorodzinna i dogodny dojazd. Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł96 900 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w odległości około 5 km od Nasielska, dojazd drogą 632, odległość od Warszawy około 60 km. Trzy działki rolne o łącznej powierzchni 9,69 ha, możliwość założenia siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 612 m² 153,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To dość obszerna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości zawoja na wysokości koło 700 m. Powierzchnia ponad 20 arów sprawia, że spełni ona oczekiwania tych, którzy będą na swojej.

Szczegóły ogłoszenia

923 800 zł36 952 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek leśnych(rekreacja lub inwestycja) o łącznej powierzchni 3,6952 ha, położonych w miejscowości Konopaty gm. Lubowidz.

Szczegóły ogłoszenia

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1550 m2 położoną w Radomiu w obrębie Dzierzków 2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około szer. 49,5 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł930 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta jednak z dobrym dojazdem do autostrady A1 (tylko 10 minut). Działka znajduje się w Orzeszu przy ul. Ramży. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

363 900 zł2 141 m² 169,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2141m2 w Miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice Na działce możliwość zabudowy usługowej oraz jednorodzinnej. Jest mpzp. Dojazd do działki drogą drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 449 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 000 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę budowlaną w Świeradowie Zdroju - znanej miejscowości turystycznej położonej u stóp Gór Izerskich, wspaniałej bazy wypadowej na górskie wędrówki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

733 203 zł11 922 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działki komercyjnej, objętej aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość położona jest w miejscowości kikorze, powiat goleniowski,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój i ciszę w sąsiedztwie pól, łąk i lasów, zapraszam do współpracy. Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 22,5 ara w Głębowicach.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-