dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Działki 1397 m2 z wz w Marcinkowie koło Mrągowa Działka pod budowę domu tuż przy mieście Mrągowo ? Proponujemy Państwu zakup działki o powierzchni 1397 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działki o łącznej powierzchni 8500 m2 (85ar) położone w atrakcyjnym regionie "kreszczady" na skraju Roztocza. Lokalizacja: ostrówek (gm. Izbica). Na części całego terenu (16.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze leśnym, położona w malowniczej miejscowości Jagodne Wielkie, w gminie Miłki, w pobliżu jeziora Jagodne. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 9 arów zlokalizowana w centrum miejscowości Ptaszkowa (gmina Grybów). Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

81 378 zł1 233 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działki budowlane W ryjewie (ul. Łąki), z warunkami zabudowy Atrakcyjne działki budowlane w spokojnej lokalizacji - Ryjewo, powiat kwidzyński Oferujemy do sprzedaży 6.

Szczegóły ogłoszenia

35 100 zł900 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane bardzo blisko Namysłowa w cichej i spokojnej lokalizacji. Oferowane działki znajdują się w małej miejscowości a zarazem bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstajace osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu. Działka budowlana o nr 259/66 o powierzchni 1144.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł5 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka pod ag Rzegnowo k/łubowa w pobliżu węzła S5. Opis lokalizacji: działka pod ag Rzegnowo k/łubowa w pobliżu węzła S5 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł2 141 m² 120,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie - zgodnie z mpzp możliwa zabudowa jednorodzinna. Działki położone w urokliwej okolicy przy ul. Adama Asnyka (boczna ul. Pszennej) na.

Szczegóły ogłoszenia

432 700 zł4 327 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| piękna, prostokątna działka o powierzchni 4327 m2 w mpzp oznaczona symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wymiary: 51 m x 85 m. Prąd i woda w asfaltowej ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 788 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Przyłekach, gm. Białe Błota. Przepięknie położona. Działka posiada własny staw oraz bezpośrednio sąsiaduje z lasem i sama częściowo też jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 9,5ar położona w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka)- zlokalizowana ok. 2km od kościoła w Mystkowie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 446 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działki rekreacyjne w Chynowie zlokalizowane w pobliżu Jezioro Koprowo. Chynowo do doskonała lokalizacja na letnie wypady nad morze. (4 km od Morza Bałtyckiego). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękny teren tuż pod Warszawą przy Kampinoskim Parku Narodowym. Plan miejscowy zakłada podstawowe przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej lub.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 862 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł923 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w malowniczej miejscowości Rozewie! Szczegóły oferty: powierzchnia: 923 m2 Lokalizacja: rozewie, zaledwie 800 m od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferuję na sprzedaż działkę nr 552/21 o obszarze 1210 ha na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Nowej Wsi Lęborskiej! Ta malownicza okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

461 250 zł18 450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka gruntowa na sprzedaż - Niemierzyn, gmina Ostrówek, powiat wieluński Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 1,845 ha zlokalizowana w miejscowości Niemierzyn , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedania 3 działki budowlane ( obok siebie wszystkie ) Rodzaj działek; mieszkalne Działki oznaczone na mapie obrębu Chocianów, 17 km od Polkowic. Cena w ogłoszeniu dotyczy 12 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł22 293 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Polecam ofertę sprzedaży terenu o powierzchni 2,2293 ha objętego mpzp : Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Cała nieruchomość o pow. 22 293 m2 została podzielona na 21 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 024 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działka okolice Olecka Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy nr 23 we wsi Szarejki gm. Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki rolne w trakcie przekształcania na budowlane w nadmorskiej miejscowości Łącko, k. Jarosławca w gminie Postomino. Lokalizacja: łącko Nad Morzem Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomości gruntowe przy ulicy Niedużej. Oferta dotyczy dwóch działek w drugiej linii zabudowy. Działki zlokalizowana są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlano - rolna o powierzchni 5350m2 położona w Krakowie Podgórzu - Kosocice ul. Koszutki / Szczegów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 502 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3502 m2 z szybkim dostępem do miasta Gromada, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: działka znajduje się w miejscowości Gromada, tuż przy granicy miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

284 520 zł4 742 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 742 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 31 m, głębokość 113 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł14 300 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna przy ul. Gogolińskiej W zgorzale oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 830 m² 101,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,6830 ha. idealna pod usługi oraz tereny mieszkalne. Przeznaczenie główne W mpzp: 4mnu i 1zr możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1973 m2 z mpzp w miejscowości Jaworze, gm. Zagnańsk Działka nr. Ewidencyjny: 170/3 1048 m2 172/2 923 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 300 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje działki budowlane w Santocku Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Santocko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 710 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działka budowlano - usługowa o powierzchni 2710 m2 położona w miejscowości Igołomia Gmina Igołomia - Wawrzeńczyce. Zjazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1295 mkw i średnich wymiarach 39x31 m. Teren płaski, nie objęty mpzp ( aktualnie w oczekiwaniu na warunki zabudowy). W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 476 m² 330,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - Marynin Lokalizacja: działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: aleksandra Grabowska Biuro Nieruchomości grabowscy tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działki budowlane w miejscowości Osolin przy ul. Kardamonowej. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 469 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki o przeznaczeniu na tereny zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej w miejscowości Chocianów. Łącznie ponad 2 ha ziemi! Według wypisu z planu zagospodarowania: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł3 690 m² 357,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 3690m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. W cenie działki murowany budynek biurowy o powierzchni zabudowy 480m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w podrzeszowskiej miejscowości Kielnarowa. Działka posiada powierzchnię 12.99ar. Jest w kształcie prostokąta. Media: - w najbliższym sąsiedztwie woda oraz energia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W naszej ofercie działka położona w miejscowości Kopice, w gminie Stepnica. To propozycja dla osób szukających miejsca pod przyszłą zabudowę lub rekreację w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

114 500 zł1 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży 2 działki w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Częstochowskiej 147, o powierzchni 1149 m2 oraz 1145 m2. Działki po.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3000.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij