dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

19 000 zł4 700 m² 4,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne z potencjałem rekreacyjnym Golcowa / gmina Domaradz. W ofercie sprzedaży znajdują się trzy działki leśne z drzewostanem mieszanym, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 930 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość na łowisko ryb. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4930m2 na której zlokalizowany jest staw wielkości ok 550m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

306 280 zł1 178 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Granica Dobieszowic z Wymysłowem! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 1148 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do Kącka, na ulicę Bursztynową to właśnie tu na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę. Drzewa, pola, spokojne miejsce z dobrym dojazdem do głównych ulic, blisko rzeka, stawy,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 078 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Kawęczyn, gminie Obrowo, województwie kujawsko-pomorskim. Działka równa, prosta, dobrze usytuowana. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną przy ul. Mikołajczyka w atrakcyjnej części miejscowości Kobylnica o powierzchni 1048 m2. Kobylnica to malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

641 200 zł160 300 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas, nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome poleca do zakupu działki rolne w miejscowości Chmieleń, gmina Lubomierz, powiat lwówecki. Działki położone w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł501,75 m² 1 191,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Victoria Estate prezentuje nieruchomość na rynku w Jędrzejowie. Na sprzedaż większościowe udziały wynoszące 6/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 669 m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 950 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę inwestycyjną nr 128/2, położoną w centrum Dobrzan, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka. Lokalizacja zapewnia duży ruch klientów oraz widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

140 760 zł1 656 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 1656 m2 | Kotlina Kłodzka | Stary Waliszów Jeśli marzysz o domu z widokiem na góry, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł2 403 m² 258,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlano-rolna o pow.2403m2 położona w Rudawie gm.Zabierzów. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.26m. Media: kanalizacja na działce, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł7 312 m² 19,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 7312m2 zlokalizowana w Stawianach gm. Kije pow. pińczowski. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 26x9x261x20x270m. Dojazd drogą asfaltową. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę inwestycyjną o powierzchni 7500 m2 znajdującą się w miejscowości Ożarów Mazowiecki, powiat Warszawski Zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

2 313 600 zł5 784 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Bargłówce Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość w malowniczej miejscowości Bargłówka, położoną w sercu Cysterskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Olszanica Działka o pow. 3428 m2 Rolna Cena 350 000 zł Teren rolny o szerokości około 12 m położony w Krakowie Olszanicy w pobliżu ulicy Powstania Styczniowego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3000 m2 znajdująca się w zielonej i spokojnej miejscowości Zaręby, w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola ,w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł9 940 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Imponująca działka budowlana w Biłgoraju. : lokalizacja: biłgoraj, ul. Armii Krajowej : W kilku słowach: czy można kupić w granicach administracyjnych miasta Biłgoraj działkę.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 302 m² 160,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu dużą działkę o powierzchni 43 arów położoną w Koźlu przy ulicy Wiklinowej. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Działka objęta częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3000 m przy Kampinoskim Parku Narodowym - Kępiaste Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Kępiaste, gmina Leszno (woj. mazowieckie),.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzniesieniu w sąsiedztwie lasu! Do sprzedaży piękna działka otoczona sosnowymi lasami pełnymi czarnych jagód czy grzybów. Dla spacerowiczów leśne ścieżki Do jeziora Wyrówno ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 785 000 zł8 400 m² 688,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Nowa Wola gmina Lesznowola pod Warszawa. 7070mkw + droga dojazdowa 1300 mkw. Dzialka budowlana. W okolicy domy jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową. Teren oznaczony w mpzp jako 1um -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 800 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 28a, (możliwość zakupu połowy) zbliżona kształtem do prostokąta dłuższym bokiem przylegająca do drogi. Opis działki: teren: płaski.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 336 m² 898,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! wyjątkowa nieruchomość - stary młyn W żninie! atuty: - duża powierzchnia działek - 2336m2! - Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Żninie! - Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł10 347 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości, na którą składają się 2 działki gruntu położone.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł879 m² 879,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Gdańsk Orunia Górna, ul. Marii Hrabowskiej Na sprzedaż działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Białych Błotach To wyjątkowa okazja inwestycyjna dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu. Działka o powierzchni 810.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł18 737 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 18 737 m , położona w malowniczej części Czarnego Dunajca, tuż za stacją bp. To idealne miejsce dla inwestora, dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Fabryczna - działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną 0,5797 ha. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Przemyślu przy ul. Fabrycznej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 551 000 zł25 850 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 48m na500m, wszyskie media są w drodze, do posesji prowadzi szeroka droga asfaltowa. Do pkp w Milanówku około 2,5 km. , około 3 km. do autostrady. Działka ma status.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - duża, zadbana działka - cicha spokojna okolica - niskie koszty utrzymania - użytkowanie wieczyste - altanka i domek rekracyjny na działce opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 824 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2827 m2 Garbce z mpzp, doskonała inwestycja. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2827 m2 położona w Garbcach, zaledwie 2 km od Żmigrodu, 10 km od Rawicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 122 m² 80,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3012m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

112 860 zł1 026 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na wymarzony dom. Działki budowlane od 1008m do 1639m Nowogród, ul. Sosnowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Nowogród przy ul. Sosnowej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 124 m² 137,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki aby postawić swój wymarzony dom w cichej i spokojnej okolicy poza miastem? Ta działka może być Twoja! Sługocice wieś w Polsce, położona w woj. łódzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Starej Łomży przy szosie przy ulicy Pogodnej w odległości około 1,5 km od miasta, pośród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa O powierzchni 1300 m W nowinach wielkich ***możliwość dokupiena graniczącej działki z zabudowaniami o pow. 1040 m za dodatkowe 110 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł7 526 m² 261,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7526 m2 zlokalizowaną w Tychach, wartogłowiec przy ul. Paproci. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

ul. Wichrowe Wzgórza, miszkowice (58-422) Pięknie położona działka na wzgórzu, u podnóża Karkonoszy, w miejscowości Miszkowice k/lubawki przy Zalewie Bukówka. Działka 810/50.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę w miejscowości Mystków, gm. Kamionka Wielka, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł834 m² 1 199,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka 834m2 przy głównej ulicy. Teren płaski. Wymiary 30x29m. Aktualnie zabudowana małym budynkiem wolnostojącym do wyburzenia. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy z przeznaczeniem.