dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

190 000 zł1 089 m² 174,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 1089m2. Działka o numerze 91/9, położona w Dybkach (powiat ostrowski) - ok. 2km od trasy S7. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

66 880 zł836 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie. - oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 836 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

356 900 zł3 569 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z kilku działek z podziału większego gruntu, położonych w powiecie nowodworskim gminie Leoncin miejscowości Secyminek. Działka w otulinie Kampinowskiego Parku w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mały Domek przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się Jeleniej Góry niedaleko drogi do Wrocławia , dobry dojazd wszystkie media, nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Radwanice, powiat Polkowice, działka, 800 m2, sprzedaż, 120000 zł. Na sprzedaż grunt budowlany, działki 240/1; 240/2; 240/3 w miejscowości Radwanice, w powiecie polkowickim. Odległość do:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża i szeroka działka budowlana położona w Majdanie Mętowskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu, zaledwie około 8 km od granic Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z zasobów rod- miejsce z klimatem, tworzone z sercem z dbałością o szczegóły i z myślą o komforcie jej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeżeli poszukujesz miejsca do wypoczynku, które zapewni Ci odosobnienie, cisze oraz bliski kontakt z naturą to zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 923 m² 371,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka , zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kapitalnej nieruchomości gruntowej. Działka położona w Komornikach, gmina Komorniki na obszarze przeznaczonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł44 100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka o imponującej powierzchni 4,4 hektara. Zgodnie z planem, część terenu została przeznaczona pod zabudowę zagrodową, zajmującą około 2000 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 024 m² 1 953,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w Dźwirzynie przy ul. Wyzwolenia w odległości około 600 m od zejścia na szeroką i piaszczystą plażę. Powierzchnia gruntu wynosi 1024 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

328 812 zł6 204 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy Państwu widokową działkę usytuowaną w cichym i zielonym zakątku Sudetów Środkowych, w miejscowości Głuszyca Górna. Działka znajduje się na lekkim wniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

297 700 zł1 145 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, znajdująca się w odległości kilkunastu kilometrów od Centrum Kielc, w Chęcinach - Skiby. Doskonały kształt. Działka znajduje się w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1000 m2, w Gniewniewicach Folwarcznych. Działka w kształcie kwadratu o wym. 31,5 m x 31,5 m. Dojazd drogą utwardzoną. Kupujący nabywa udziały.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł2 904 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sułowie - 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,04a, o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary 70m x 40m). Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż trzy działki budowlane znajdujące się w spokojnej okolicy (wschodnie Owczarki) gmina Grudziądz ulica Nasturcjowa 2 w sąsiedztwie lasu o powierzchni 1 900 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 222 m² 478,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem w Abramowicach Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy | Powierzchnia: 1222 m2 | Media: wszystkie dostępne | Warunki zabudowy: wydane Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 393 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gorzyca, gmina Lubin. Działka ma powierzchnię 53,93 ara. Działka nieuzbrojona- odległość do przyłączy gazu, prądu, wody i kanalizacji około.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 380 zł9 988 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji, przy zjeździe z autostrady A2. Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Otusz, 4 km od Buku i ok. 30 km od centrum Poznania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 3670 m2 (wymiary 27 m x 136 m), położoną w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego. Media: prąd znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 200 m² 408,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma kształt prostokąta przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe. Nowa droga umożliwia dojazd z 2 stron. Możliwość podziału na 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

142 370 zł1 238 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 142.370 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1238 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Położona w miejscowości Rumunki Skępskie działka o powierzchni 1439 m to propozycja dla osób, które szukają równowagi między prywatnością a wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1581m , położona w miejscowości Zaborówek w gminie Leszno. Działka w odległości 18 km od granicy z Warszawą, czas dojazdu to około 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł3 289 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w odległości 9 km od morza. Działka o powierzchni 3 289 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 42 x 75 m, z dojazdem drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 225 m² 220,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż! Polecam do sprzedaży działkę o pow.1226m2 położoną w Łochowicach.Do działki są dwa wjazdy. Działka sąsiadująca posiada warunki zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 613 m² 61,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1613 m2 zlokalizowana w Borównie w gminie Kowalewo Pomorskie Funkcja podstawowa:nieuciążliwa działalność gospodarcza, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł16 407 m² 146,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowo-produkcyjno-rolna szerokość 50m głębokość 365,5m ,przy S7 z dostepem do jeziora , objęta mpzp który zakłada : Symbol terenu: u/p ok. 6711m2 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 900 m² 45,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 19 arów, położona w cichej i zielonej okolicy w miejscowości Łukanowice, w gminie Wojnicz (powiat tarnowski). Teren znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł960 m² 519,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 960 m ma wymiary około 23 x 43 m. Wszystkie media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa działka rolna w malowniczej miejscowości Wołcza.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 652 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W cybince Działka budowlana o powierzchni 1.652 mkw (wymiary ok. 27m x 60 m). Działka jest położona na równym terenie, wokół luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł3 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł6 787 m² 145,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 6.787 metrów kwadratowych, położonej w Czarnówce ( gmina Wiązowna). 60 metrów linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849 m , położona zielonej części miejscowości Buczkowice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 286 m² 325,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zabudowy jednorodzinnej, dwulokalowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł916 m² 218,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przy lesie- boruszowice Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 916 m2 do 1159 m2 usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy gm. Tworóg- boruszowice. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 999 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa super cena- zapraszam Działka rolna 5999m2 w miejscowości Gliszcz k/bydgoszczy ,powiat bydgoski , gmina Sicienko - możliwość uzyskania warunków zabudowy oraz podziału na mniejsze -dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł41 187 m² 42,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny - wąsowo, gmina kuślin, powiat nowotomyski Grunt o powierzchni 4.1187 Ha nr. geodezyjny 1141 - grunt rolny klasy R IV a, r V i R VI z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 948 mkw.,.