dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, skrajny segment o powierzchni ok. 150 m , usytuowany na działce 257 m w cichej i zielonej części Kobyłki. Dom wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł560 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu miasta - zabytkowy budynek z gotowym projektem aparthotelu i aktywnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż oferujemy historyczny, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł164 m² 6 676,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miejscowości Bogdaszowice. Do Bogdaszowic można dojechać z Wrocławia od strony Muchoboru Wielkiego w kierunku Smolca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łaniewo,warmińsko-mazurskie

649 000 zł420 m² 1 545,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 109 m²

Na sprzedaż nieruchomość , zlokalizowana w miejscowości Łaniewo w powiecie lidzbarskim, w gminie Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko - mazurskie. Opis nieruchomości: niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł296 m² 844,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami usługowymi o powierzchni 998m 2. Działka jest zabudowana dwoma budynkami. Budynek techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,87 m² 6 974,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klient Nowa inwestycja przy ul. Zapolskiej w Rumi to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w kameralnym, bezpiecznym otoczeniu - z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł143,88 m² 5 768,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Nowy etap inwestycji - nowoczesne domy Z garażem Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym z elewacją w Bratkowicach o powierzchni 143,88 m (z garażem) na.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Witam na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany w 1958 r składający się z pomieszczeń takich jak przedpokój-ganek kuchnia oraz pokój.Na działce o powierzchni 4200 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł240 m² 2 916,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Budynek został wzniesiony pod koniec XVIII wieku dla Corneliusa Froese, a w 1851 roku przebudowany przez Jackoba Dicka. Wykonany został w konstrukcji drewnianej, na ceglanej podmurówce. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 140 m , dwa mieszkania - Borzechowo Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom- dwa mieszkania w miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł98,70 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w miejscowości Skudzawy powiat Rypin. Biały domek blisko lasu - marzenie każdego! Istnieje możliwość zamiany domu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł447 m² 2 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom zlokalizowany w Żyrardowie. Dom znajduje się na działce 1400 m2 uzbrojonej we wszystkie media (gaz, woda, kanalizacja, światłowód), oraz studni głębinowej do podlewania. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł97,10 m² 6 900,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł163 m² 9 815,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w atrakcyjnej części Krakowa Bronowice. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 6,47 ara i została podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,35 m² 10 093,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż malowniczo położony segment, znajdujący się w miejscowości Szlachtowa, niedaleko Szczawnicy. Świetna oferta na użytek własny lub inwestycję pod wynajem. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Daj się porwać we wspaniałą podróż do oazy spokoju i wytchnienia. Zapoznaj się z Naszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 053 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w Grodziszczku, woj. Wielkopolskie. Grodziszczko - niewielka wieś w powiecie szamotulskim, gmina Duszniki. Oddalona od Poznania ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł225 m² 9 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Widok, który zachwyca przez cały dzień, sprawia, że poranki w tym domu są wyjątkowe. Wnętrza oferują przestrzeń dla każdego członka rodziny, a inwestor może przearanżować dom na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

*** Styl. Przestrzeń. Cisza. Dom. *** Marzenie o domu może spełnić się szybciej, niż myślicie. Najtrudniejszy etap jest już za Wami teraz pozostaje tylko nadać mu własny charakter i rytm.

Szczegóły ogłoszenia

2 341 000 zł240 m² 9 754,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł435 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta sprzedaży trzykondygnacyjnego , podpiwniczonego domu wolnostojącego , osiedle Stawki. Powierzchnia użytkowa budynku 400mkw. Piwnica ma powierzchnię 100mkw. Garaż 45mkw. Działka - pow. 705 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł150 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Twój azyl na Kaszubach! Dom z widokiem, który zapiera dech! Na sprzedaż zjawiskowo położony dom wolnostojący na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Raduńskie Dolne, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży 88 % udziału w wyremontowanej kameralnej inwestycji zlokalizowanej w rejonie ul. Wrocławskiej, ul. Łokietka w dzielnicy Krowodrza, posadowiona na 5 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł470 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Kamienica o powierzchni około 380 m2 znajdująca się na działce - 2472 m2 w Zabrzu Mikulczycach. Lokalizacja na spokojej ulicy wśród domów jednorodzinnych. Charakterystyka nieruchomości: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pęciszewko

Pęciszewko,zachodniopomorskie

399 000 zł213 m² 1 873,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Budynek magazynowy na działce budowlanej 3 000 mkw., 5 km od morza Obiekt dwukondygnacyjny, murowany, o powierzchni zabudowy 213 mkw., wybudowany w 1960 r. z cegły. Dach skośny,kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów. Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

7 998 zł185 m² 43,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący w Raszyn-Rybie o pow. 185 mkw. z zadbanym ogrodem i dwoma sporymi tarasami. Budynek po gruntownym remoncie, posiada dwa niezależne wejścia. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł73,72 m² 14 907,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Pierwsza wizyta Projektanta gratis! Oferta od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł150 m² 8 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowość W sprzedaży Gotowe domy z pozwoleniem na użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kokotów koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120,28 m² 7 058,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący w gminie Jelcz-Laskowice Dom o pow 120,28 mkw składa się z: parter: 71,50 m2 1. Wiatrołap 1,99 m2 2. Hall 3,53 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł127,07 m² 6 917,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny segment z ogródkiem pod Opolem tylko 4 lokale Kameralna inwestycja | garaż | ogródek | 127 m Na sprzedaż nowoczesny segment w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lęborku przy ul. Plac Młodzieży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieniu Pomorskim. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.